• Droljo
    5.1k
    Mozda da vratimo Etta i on ce polusezonu odraditi, ili vrsaljka. Strasno..Orc123
    Pa jebo ga ti ako ne znaju riješiti pojačanje i ububaju par milijončeka u nekog debila? Jel nije bolje besplatnog ivana uzeti na pola godine? Za zamjenu risti a tu je i mali mikić, špikić, francuz...
  • Majki2111
    2.6k
    Ko je sretni dobitnik?
  • Eternaut
    9
    Kuharica izvlači novac odavno. Što nije jasno? Pisalo ti je prije par mjeseci da zapošljava firme uže rodbine da rade za klub nele stvari. Mamić je lopov i ovi su lopovi. Razlika ti je u tome što će ovi od kluba napraviti Cibonu, dok je Mamić bar jedan mali dio ipak ulagao u klub.
  • Davieboy86
    137
    A kakve ovo ima veze sa transferima ?
  • BornaPŽ1986
    1k
    onda bismo mogli okrenuti broj Ivana TomecakaCrni500

    Ne valja nam Koffi jer nije dobar u defanzivi kazu, ne valja nam Moha jer nije nesto u defanzivi, Ristovski je sad tu li la, Mikic nam je neiskusan za nikad bitniju sezonu, ali ajmo dovest Tomecaka jer je on raketa sa 34 godine. E i da, nemojmo dovest Tudora iz Poljske jer ima 28 godina sto je pred mirovinom, ali Tomecak koji je izmijenio 20 klubova moze.

    U najgorem tj. najboljem slucaju imamo Ristovskog i Mikica, ako bas nikog ne dovedemo neka budu njih 2 na desnom beku i gotovo, u slucaju nuzde sto kazete tu je i Spikic.
  • Eternaut
    9
    Ljudi su postavili pitanje zašto se nema novca za transfere, ja odgovaram gdje je dio novca. Jako povezano s temom.
  • veselko tenžera
    1.4k
    volim ljude koji argumentiraju stavove. Kad te čovjek čita paušalno rekao bi da mrziš Jakira iz hobija. Ovdje je i mene najviše razočarao, rezove koje je radio u ranijim klubovima i koji su mu bili temelj rada je ovdje odgađao i uvlačio se zvjezdama. To ga je skupo koštalo. Doduše, u prethodna 2 kluba je imao upravu s kojom sinkronizirano diše i koja mu drži leđa, kod nas ima 16 struja, a on se ne snalazi u tome.
    Ne znam koliko se itko tu može snaći, tko njemu drži leđa i koga on štiti, ali očekivao sam frajerski gard, ne ovu kamilicu. Uglavnom, razočaranje.
  • Praskaton
    1.8k
    Apsolutno sam za to da nikoga ne dovode.Mogu samo zasrat i ovako losu situaciju.Imamo to sto imamo nadam se da je ova uprava sto se tice transfera svoje odradila
  • CastAway1986
    853
    pa to i ja govorim, bolje nikoga nego ovoga što čeka 5 dana u Zagrebu
  • miro
    3.2k
    ne želim da se Tomečaka dovodi kao rješenje za desnog beka, ali taj Tomečak je bio 5 puta bolji igrač nego što će Tudor ikad bit
  • plavac173
    2.6k
    Nisam znao da je poljska liga na razini Rudesa
  • BornaPŽ1986
    1k
    Tomečak je bio 5 puta bolji igrač nego što će Tudor ikad bitmiro

    Bio, kuzim ali to su neka druga vremena
  • Kaktus Car
    341
    Ajmo realno, iskreno, koliko onih koji otpisuju Tudora ovdje ga uopće nisu gledali nakon što je otišao iz HNL-a i samo refleksno pljuju po njemu zato jer je igrao za "majstore" smora?
  • NitkoBitan
    12.4k
    Tako su i Juranovica svi ismijavali pa je sad igrac od 10 milijuna eura u Bundesligi. Tu te cijene samo ako si tehnicki odlican igrac.
  • i more je plavo
    891

    Kaneko je to znao igrati u Japanu, decko je za Japanca takticki potkovan tehnicki odlican i odgovoran, ali bi ga bila šteta žrtvovati jer je sada naprijed odlican.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.