• emilperska
    3.4k

    Ja sam za Bartoleca ozbiljan. To je njihov modus operandi. Nas bivsi junior, igrao protiv nas, bio besplatan do prije par mj, sad bi mogli Loksi darovat do 1m i svi sretni. Teta u racunovdstvu, Loksa, Domaćica, S.J. i igrac. A plebs je dobio svog novog desnog beka..
    Cak sam pozitivno iznenađen da nisu Karačića potpisali..
  • emilperska
    3.4k

    Ja vec 2 godine trvdim da bi on bolji bek nego krilo bio..
  • Yovitssa
    390
    Ma nije problem kaj propadaju transferi. Evo, jedna Barca ostala bez Gullera i Bergvalla, a kao bilo je "done deal"...
    Već je jadno to što pikiramo jednog igrača i ako taj propadne onda tek kreću u potragu za drugim. Umjesto da odmah imaju 5-6 igrača "u talonu". Pa jebate, samo smo na Zoni izvrtili 10 kombinacija za svaku poziciju.
    A vrijeme curi...
  • Praskaton
    1.9k

    Takoder.Probao je momak bit krilo ne ide.Odgovoran u obrani,solidan u duelu,brz.Kroz par utakmica bi se sigurno uigrao na toj poziciji.Špika ako čitaš jos imas sansu zaigrat za reprezentaciju samo se premjesti na beka :grin:
  • Infinity
    15.3k
    Malo statistike :rofl:

    U mjesec dana se natuklo 7.725 postova u ovoj temi. Cestitke svima, posebno onima koji dominiraju. Kralj ove teme je napisao 365 postova ili 4.72%. Sjajan procenat, ali mora stisnuti jos, jer mu treba 6.67 da bi u prosjeku imao post po stranici.
  • Jurki
    9.2k
    ima brzinu.. to dokazuje milijardu golova koji su mu ponisteni (dok je jos igral neki k) ima solidni centarsut i nebu izgledal ko da se usral u gace kad dojde pred gol.
    Isto tak defanziva mu je jako dobra.
    Ne kuzim te nase tupave trenere da ne vide ocite stvari.
    Kuzil sam da je igral krilo jer nismo imali drugog.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    A Vama, mrzitelji Dinama, što svaki glupi i posrani tekst počinjete sa " Dinamu propao još jedan ", ne želim ugodno i lijepo ovo nedjeljno jutro.

    A koga ćemo dovest na desnog beka, dabogda Carvajala!
  • Orc123
    5.5k
    ista stvar ce biti s Tudorom. Sovest cemo beka od uskoro 29g i imati 3 beka starija od 28g na ljeto, nikakav zalog za neki buducintransfer i jos k tome bekovi iste kvalitete, tj. Ne kvalitete bez vece mogucnosti za napredak istih.
  • Zagi
    5.6k
    Probao je Kopić Špiku na pripremama kao beka u 352. Nije uopče loše igledalo.
  • emilperska
    3.4k

    Na kraju ce Ban bit u pravu i zavrsit cemo u travnju s Mikićem kad Rile pregori :lol:
  • Jurki
    9.2k
    hahahha a tko je lucky winner?
  • emilperska
    3.4k

    Kod Kopica je ugl i igrao desnog wing backa jer desnog krila nije ni bilo..
  • Orc123
    5.5k
    Uglavnom zamisljam ovu formaciju 352 i kak bi to funkcioniralo. zagorac
    risto. ktc. Perkovic
    Takuro. misic Sucic. Ogiwara
    Baturina
    petko. Mierez
    Mislim da za HNL bi bila brutala.
    Kaj mislite?
  • Izet Hajrović
    1.2k
    Slažem se, ili neka varijanta s klasičnih 3-5-2 ako se Baturina ne probudi.
  • Orc123
    5.5k
    koliko god iz Osijeka govore kako Mierez ne odlazi sigurno ja sam siguran da pare otvaraju sva vrata. Otvaraju ih kod nas a onda ce i kod njih. Mierez bi bio kapitalac u ovom trenutku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.