• Mr Anderson
    5.7k
    Covjek nema lijevu nogu..emilperska

    Da, i? Jeli Oršić ima lijevu nogu? Ili Soudani? Da ne nabrajam igrače na višem nivou. A Hoxhi nije baš lijeva noga neupotrebljiva. Lupeta se tek toliko da se nekog ocrni.
  • CastAway1986
    884
    Hoxha sasvim solidno odradio prve dvije utakmice u modrom dresu , nema potrebe ga pljuvati nego mu dati šansu jer očito da se kapitalac na toj poziciji neće dovesti..
  • emilperska
    3.4k
    Iluzorno je ocekivat cemo s Hoxhom kao prvom opcijom osvojit naslov. Zvucimo kao ovi junferi iz UpU koji do zvijezda velicaju Lovriće, Dabre, Frukove, Piljeve itd. To sto nam je Slaven nabio cijenu, ne znaci da je starter za nas. Ili sto nam trener odbija strance kao igrace..

    Hajduk nam se nudi na pladnju, ovaj Hajduk je slabiji od onog iz 2022. Samo smo mi jos vise pali..
    Nedostaje nam lijevo krilo i jos jedan desni bek i rastavit cemo ih na proste faktore..
  • Nogo
    1.4k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-kouao-je-jos-u-zagrebu-i-nada-se-dogovoru-dinama-i-metza/125092

    Prema informacijama Germanijaka, Kouao ima rezerviranu avionsku kartu za nedjelju navečer, dakle, ili će se vratiti u Francusku samo po stvari ili će otići bez povratka, ali s obzirom da nije otišao ranije, iako su ga iz Metza zvali da se odmah vrati kad su propali pregovori, govori da još uvijek ima prostora za sporazum. Koauo, navodno, jako želi u Dinamo, za nedjelju je najavljen i dolazak njegova menadžera u Zagreb, očekuje se i razgovor svih strana i s predstavnicima osiguravajuće kuće, u kojoj je Kouao osiguran. Žele svi biti načisto koliko je njegova ozljeda ozbiljna i tko bi trebao u kojoj mjeri snositi cijenu njegova transfera. Uspiju li se tu svi usuglasiti, a ne pamtimo da smo dosad svjedočili takvoj situaciji u Maksimiru, onda bi Kouao možda i mogao potpisati za Modre. Naravno, uz odštetu manju od 1,5 milijuna eura, koja je bila 'na stolu' od prvog dana.
  • BeckaSkola
    61
    Nisam znao da smo ovdje u skoli i da se gleda svaka greska :blush:
  • nemapredaje
    2k


    Ako nisi znao Hoxha je isto stranac.
  • emilperska
    3.4k

    EX yu ne racunam kad je nas trener S.J. u pitanju. Tu nema jezicnih barijera..
  • rioda
    3.1k
    Po čemu su sad slabiji od one ekipe iz 2022.? Tad su imali dosta poluigrača, danas su po meni puno bolje posloženi na svim pozicijama.

    Inače, što se tiče Miereza, uopće se ne mogu odlučiti oko njega. Jako dobar igrač, ali opet u Dinamu bi imao drukčiju ulogu i pitanje je kako bi funkcionirao. Pribojavam se da bi njime dobili pozicijski na terenu igrača sličnog Petkoviću te da opet ne bismo bili u završnici brojni kako bi trebali biti.

    Još na ljeto sam govorio da se nadam prelasku na 3-5-2, mislim da je to idealan sustav za ekipu koju trenutno imamo, a time bidmo, vjerujem, popravili i završnicu.
  • Majki2111
    2.7k
    Od kad je Albanija ex yu?
  • emilperska
    3.4k

    Mozda igracki i po TM je sada to nesto napucanije, ali njihova igra onda je bila doste konkretnija nego danas. Danas igre nema. Trener je Karoglan jer to pase Livaji i obojici Kalinića, problem s autoritetom kao i kod nas i sve tekme 1:0, 1:1 pa Puki guzicom da gol ili im Livi pokloni. 2022. su mljeli u jednom dijelu..
  • emilperska
    3.4k

    On je s Kosova. Kosovo je EX yu..
  • Majki2111
    2.7k
    U bome da moja greška. Zabrijo sam da sam vidio da je u albumu Albanija, al Kosovo je. Moja greška, isprike.
  • dd29
    247


    Hoxha će igrati za albaniju. Za kosovo je igrao samo prijateljske, sad se nada da će ga albanija zvati za euro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.