• marcio amoroso
    32.5k
    S jedne strane ok, ne košta previše, a s druge nije baš neka sreća da ga Levski prodaje za 60ak % vrijednosti za koju ga je doveo.Neki tip sa Zapada

    A gle, uvijek imaš igrača tipa Petković dok je bio u Italiji kojima brojevi ne idu u prilog a imaju opasan potencijal.
    Ne kažem da je Robertha ta klasa, ali je za Dinamo taj novac ok da se proba riskirati ako se u njemu vidi nešto više.
  • Neki tip
    19.4k
    slažem se da lova nije neka koju se ne bi moglo riskirati, ali ne djeluje mi obećavajuće da ga se besplatno s 20 godina riješio Feyenoord, a onda s 22 Levski za manje para no što ga je platio.

    Naravno, to ne znači da sigurno od njega ništa neće biti, a vjerojatno ga se za sličan novac da utopiti dalje ako se pokaže promašajem za Dinamovu razinu.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Normalno, Dinamo bi za mene mogao dobiti 500 tisuća nakon 5 tekmi.
  • Eduardo
    17.6k
    Ako ništa drugo bar ima fora ime, "Robertha" :smile:
  • Crusades1986
    9.8k
    Nakon Katarine doći će i Roberta :wink:
  • Neki tip
    19.4k
    imat ćemo najinkluzivniju ekipu (da ne kažem momčad :brow: ) u Europi :smile:
  • Dudu
    2.6k
    Ja bih vise pratio Aliju iz Lokse do ljeta, on pokazuje dobar potencijal.
  • Guinness
    2k
    Meni izgleda više kao materijal za posudbu u Lokomotivu dok se ne pokaže.The Undertaker

    Ja bih vise pratio Aliju iz Lokse do ljeta, on pokazuje dobar potencijal.Dudu

    Bolesno da prosječan navijač komentira posudbu u loksu i "otkup" od istih kao nešto potpuno normalno.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    To je novo normalno. Tako se i gnjidi tepa "Zoki" i ocjenjuju se trenerske kvalitete, rade usporedbe s drugima...
  • The Undertaker
    4.1k
    Meni je potpuno normalno da u filijalu parkiramo igrače, pogotovo jer to nije prvi slučaj. Kolega, vi ste vjerovatno mislili moralno a ne normalno. Ja s tim nemam nikakvih problema sve dok Lokomotiva jednako pristupa utakmici protiv Dinama kao protiv svakog drugog kluba.
  • Crusades1986
    9.8k
    A Lokomotiva je poznata po tome da utakmicama protiv Dinama pristupa jednako kao i drugim tekmama :roll:
  • Morales7
    184
    Nielsen opet asist za dance
  • xavier
    11.1k
    Meni je potpuno normalno da u filijalu parkiramo igračeThe Undertaker

    Znači ipak Lokomotiva je filijala..? Nisi li baš ti tvrdio da je to samostalan klub?
  • The Undertaker
    4.1k
    A Lokomotiva je poznata po tome da utakmicama protiv Dinama pristupa jednako kao i drugim tekmamaCrusades1986
    Da, po meni zadnjih par sezona pristupa jednako, točnije, ne tankira i ne pušta utakmice Dinamu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Znači ipak Lokomotiva je filijala..? Nisi li baš ti tvrdio da je to samostalan klub?xavier

    Naravno da je filijala jer je Dinamo financira, barem većim dijelom. Jedino što je taj odnos sveden na ''razumnu'' mjeru koja ne ugrožava regularnost prvenstva. I samostalan je klub u smislu da ne tankira Dinamu utakmice. Opet naglašavam, zadnjih nekoliko godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.