• deda
    27.7k
    Bugarski mediji pišu da bi sljedeći dodatak Dinamovom rosteru mogao biti dvadesetdvogodišnji krilni napadač Levskog Nigel Robertha.

    Dečko je produkt Feyenoordove škole nogometa, igrao je za mlade selekcije Nizozemske.

    Ove godine 12 nastupa, 2 pogotka. Prošle 19/11.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Na ljeto je bio opcija za Galatasaray, Legia se također spominjala.
  • Eduardo
    17.3k
    Da bacimo oko malo.

  • marcio amoroso
    32.1k
    Bugari pišu da su samo detalji ostali i da je to gotovo.
  • deda
    27.7k
    Dobar je na otvorenom prostoru i tranziciji, što znači da je loš u poziciji. Ima raskoš, ali mu je statistika slaba ove godine, istina i Levski je slab
  • Krizy
    35.5k
    Ćorić, Antolić, Fiolić, Špikić, Pršir u istoj agenciji kojoj je Robertha.
  • Eduardo
    17.3k
    Skočan je, na 2:05 skok Junior Fernandes style.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Meni je jedino malo čudno jer mi se čini baš špica, a imamo Gavrana koji je odličan i Petkovića koji se lagano budi valjda. Ne znam jel to znači da netko ide, ili se dovodi kao treća opcija?
  • Neki tip
    19.1k
    Igrački me podsjeća na Kastratija. Pri čemu je Kastrati godinu mlađi, radu i treninzima izuzetno predan, gladan, a feleri kojih ima daju se ispraviti (baš zbog prethodno nabrojanog).

    Robertha pojačanje ovom Dinamu nije, ali i on je dovoljno mlad da popravi taktiku, to se može i s kojom godinom više. Tehnički mi se čini i nešto boljim od Kastratija. Međutim, statistika u lošim ligama (2. niz. + bugarska) ne baš impresivna, ima i pad vrijednosti (s maks 1.5 na 1.3 mil. Eura na TM) što mi nije dobar znak za mladog igrača. Nije neka drama, ali čudno je ipak da pada. Sve u svemu, prinova koja može i ne mora postati igrač za Dinamo.

    Edit: da ga dovode besplatno, za plaću, rekao bih super, bravo..

    Ali budući da će ga platiti, nagađam milju do milju i pol EUR (Bugari ga platili 850k), nekako mi se ne čini kao dobar posao.
  • Morales7
    184


    Rekao bi kao treća opcija. Ali to mi nije jasno jer Andrić/Menalo oboje mogu bit 3 opcija. Opet kažem video nije pravo mjerilo, ali ovaj mi nije ništa posebno, ali nitko nikad nije čuo za Lauritsena pa se pokazao kao odličan tako da ako dođe valjda su ga i gledali
  • Eduardo
    17.3k
    Meni je jedino malo čudno jer mi se čini baš špica, a imamo Gavrana koji je odličan i Petkovića koji se lagano budi valjda. Ne znam jel to znači da netko ide, ili se dovodi kao treća opcija?Dragon1Warrior123

    Baš gledam na TM-u. Sve osim jedne utakmice ove sezone je igrao čistu špicu, bar ako je vjerovati grafičkim prikazima. Sumnjam da dolazi kao zamjena za Petka ili Gavru.

    Slažem se sa Tipom, popuna kadra po viđenom, iako nije baš relevantan uzorak.
  • The Undertaker
    4k
    Meni izgleda više kao materijal za posudbu u Lokomotivu dok se ne pokaže.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Vjerujem da će koštati minimalno milion, što je meni malo previše za popunu kadra samo s obzirom da si tu imo i Kulena i Andrića. Sad možda je dovoljno dobar i meni se sviđa to što mi se čini da je dosta direktan.
  • marcio amoroso
    32.1k
    500 tisuća će koštati. Tako bar Bugari pišu.
  • Neki tip
    19.1k
    500 tisuća će koštati. Tako bar Bugari pišu.marcio amoroso

    S jedne strane ok, ne košta previše, a s druge nije baš neka sreća da ga Levski prodaje za 60ak % vrijednosti za koju ga je doveo.

    Mogao bi @The Undertaker biti u pravu - da naprosto kupuju igrača Lokomotivi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.