• sport
    2.3k
    da ,ali za Mamića
  • Armagedon13
    958
    Jedino svjetlo u ovoj tami- Zvonimir Boban
  • cibona
    1.4k
    Brekalo neće u hajduk!sanjinlego

    Sanjine mislim da si izgubio svaki kredibilitet insajdera :razz:
  • DiddyGuela
    971
    Svaki profesionalni nogometas kojem je karijera ispred svega bi u ovom trenutku izabrao Hajduk prije Dinama. Hajduk je trenutno space shuttle u odnosu na Dinamo. Gdje ces veceg primjera od ovog zimskog prijelaznog roka.

    A vi pjevajte borbene i sanjajte o paljenju loze dok u slobodno vrijeme samarate klince.
  • BBB Baranja
    232
    Eno Fabrizio potvrdio, danas leti dole, a sutra lijecnicki
    GROBARI KLUBA MARS IZ DINAMA
  • Ivdzo11
    3k
    Evo i A.Lesicki... nikad ne objavi kad je nešto dobro... Samo ceka negativne vijesti... Zasto sad ne napadne svoju kucketinu i mumiju.. znao je napadati Simica
  • Žan
    114
    A sad su Boysi na potezu !
  • Mali Zeus
    9.8k
    Oh well, možemo se samo nadati da će se nakon izbora nešto promijeniti i da će igrači dokazati da vjeruju u trenera kad već ne odlazi i neki inat da imaju. Sve ukazuje na naslov tovara pa nek dokažu da neće biti tako. Ova nada će me držati do 5 i početka utakmice.
  • Nogo
    1.3k
    Zamislite dečki da se odgođena utakmica igrala u srijedu protiv Lokomotive!

    Neovisno o rezultatu Brekalo bi bio naš i danas igrao protiv Istre.

    Sve ostalo je nevažno.
  • Jaro
    5.7k
    A sad su Boysi na potezu !Žan

    A kad si ti ili ja na potezu? Boysi su vec dosta dali o cekali nas ostale pa ostali visemanje sami... Od cekanja Boysa nista...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Dinamova uprava je vrhunac nesposobnosti!

    Brekalo je p...a ispred koje treba pljuvat pri svakom pojavljivanju na ulicama zagreba.

    Ajmo dalje...
  • Crle
    359
    Ono tjedni sapunice i pregovora, lik otvoreno želi u dinamo i kada je sve gotovo praktički evo ga odjednom u hajduku. Pišanje.
  • Praskaton
    1.8k
    to mi je jedina nada za koju se drzim.Da ovi decki u dinamu imaju toliko inata u sebi da nece popustit.Jer svi znamo da im ne fali iskustva.Cak se ne brinem za danasnji utakmicu al dugorocno ne vidim kako cemo mi uci u niz pobjeda.

    Kiks tovarije u ovakvom naletu mi se cini nemogucim
  • Žan
    114
    Prisutan sam ja i previse decec.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Ma nit je Uremović nit Brekalo neko ime u Dinamovoj povijesti. Pljunuti ih kad budu u zg i ajmo dalje svojim problemima. Danas je nova tekma, svaka tekma nam je finale lige prvaka. Jebeš brekala :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.