• GNKDZ
    1
    S čim točno? Izbori su za par tjedana, nitko ne zna ko će bit na listi, ne zna se ništa. Trebali bi imati svoje ljude u NO i IO, a imali smo više informacija dok je glava haračila klubom nego što imamo sada. Navijačka strana je višestruko veće razočaranje od PPT tria. Za ove si znao da su stoka dok su se navijači predstavljali borcima za "bolji Dinamo". Sada imamo klub koji će se iduće sezone s Goricom boriti za 4. mjesto.
  • Crle
    359
    Kakav Brekalo, naravno da će tamo ako su ovi toliki debili iz uprave da je ono sa trenerom kao odjebanac istina.
  • Deleted User
    0
    pišanje po dinamu je i 2800 ljudi zagrebačke publiku u utorak na otvaranju proljetne sezone. puno toga je pišanje po dinamu. da dinamo otvara proljeće u bjelovaru, đakovu ili kutini imao bi više gledatelja.
  • Crle
    359
    Istina. No ovo da tovari uzmu tako igrača ako je sve istina je novi level pišanja.
  • i more je plavo
    891

    Jel direktan let ili preko Zagreba ??:cool:
  • Mali Zeus
    9.8k
    što volim ove padobrance poput tebe. Sama činjenica da su uopće izbori je velika stvar, a svoje ljude u IO i NO imamo al ti očito ne pratiš ili ne želiš pratiti. Ili ti možda fali Glava.
  • Revan
    56
    sad smo svi na potezu, em na tribinama, em na izborima
  • diebalo77
    173
    Čemu se više nadati dokle su god određeni ljudi u klubu
  • GNKDZ
    1
    Postavljam pitanje, a ti me nazivaš padobrancem. Imaš priliku odgovorit, a napadaš...
  • Deleted User
    0
    mali brekalo je otišao iz dinama nakon 5 tekmi i nakon što je dobio šansu kao praktički junior. to mi je sve reklo o njemu i ljudima oko njega. što bi na to trebao reći rukavina npr. i drugi dečki ?!
  • Crle
    359
    A i tog Baru treba odjebat pa da nam i Messia hoće dovest.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Ok, ajmo reći da nema problema, popušili smo Brekala odlukom uprave, sve 5, možda se pokaže ispravno

    Ali gdje su jebena ostala pojačanja? Zašto se ne traži dalje? Zašto Jakirović onda nije dobio nogu? Zašto se samo gleda iz daljine?
  • Petar86
    596
    Brekalo ce ispasti smecar prema nama navijacima, ali jedini i nas pravi neprijatelj je uprava. Sto, Brekalo se tu tjednima naganja s Dinamom, lazi, obmane Bara, teski kupus... nekako se dogovore, lik dode, na aerodrom ovi prekinu sve veze i uvale mu kajlu od metra... sad kad bi trebao u Hajduk odjednom on kriv i ne postuje Dinamo... realno ne postuje nas navijace ali on sad vraca tu kajlu dinamovoj upravi, a i Bara pokazuje misice.. necete vi, ima tko hoce
  • Mali Zeus
    9.8k
    odgovorio sam ti gore.
  • Crle
    359
    Da je. Igrač je, takvi su oni uglavnom. Uopće me nije briga za njega nego očitu nesposobnost uprave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.