• rioda
    2.6k
    Ja mislim da Bara ima neke ambicije oko Dinama, već duže radi kampanju kako bi prikazao u klubu sve lošim i nesposobnim (dobro, nije ni daleko od istine), ali tko zna što se kotrlja u tim krugovima...

    Ovo je samo još jedan Barin plaćeni članak, jasno je i po tekstu, i po autoru teksta... Sad će vrbovati i neke druge igrače, pokazivati im taj članak itd.

    Znam za jednog dječaka od 12-13 godina kojeg je dosta menadžera htjelo pod svoje. Pojavio se Bara s pričom, ostali menadžeri odustali i roditelji su potpisali s Barom. U tim krugovima je navodno strah i trepet, vjerojatno koristi razne "mamićevske" metode.
  • deda
    28.1k
    Bara je nama kroz razne Tonone izbio već milijune iz džepa. Ja si jednostavno postavljam pitanje može li Bara biti vlasnik kluba, manager igrača u drugom klubu. Neovisno bio to Dinamo ili netko drugi. Mi smo od Bare potrefili jedino Olma i što vrijeme više prolazi uvjereniji sam da je to bio fakat čisti slučaj.
  • Jurki
    8.8k
    Tueto Fotso.. novi Maradona
  • blue heart 72
    1.4k
    Ja se sve više i više pitam da li je stvarno ovo istina kaj se piše za Brexa. Više mi miriše da je to Barino maslo sa nekoliko plaćenih novinara da se klub sroza što je više moguće. Jasno mi je da su Mumija i njegova ekipa nesposobni do bola. A da su opet toliki diletanti, kako se piše ne mogu jednostavno povjerovati
  • Krizy
    36.6k
    Mi smo izjebali i njega i malog BrekalaGeorg Koch

    Izjebo je on nas jako puno puta.
    A za nove Olmiće ne brinem, neka ih vodi u Hajduk. To se događa jako rijetko. Tovari imaju Sigura i Pukstaša, našli su ih bez njega.
  • Ban
    698

    Dosad bih se složio s tobom, ali mislim da je sada prevršio mjeru. Akcija-reakcija, stvari se mijenjaju i dođe trenutak kada treba podvući crtu.

    Razumijem i ja Baru, razumijem i klince i njihove roditelje koji sigurno imaju neki povlašteni deal kod njega. Razumijem, ali se ne slažem i prezirem takvo nečasno ponašanje pod izlikom biznisa.
  • Nogo
    1.3k
    https://www.transfermarkt.com/niagara-sports-company/beraterfirma/berater/7515

    Imamo i mi tu još par igrača (Tolić, mlađi Brekalo) ono što se zna, a koliko ih je što se ne zna.
  • miro
    3.2k
    Kaj mislite tko više treba kome Bara nama ili mi Bari?
    Nek se goni od Dinama

    A i te roditelje treba malo suočiti s činjenicama, nek pobroje koliko je klinaca uspjelo preko Kustošije, a koliko preko Dinama
  • Jurki
    8.8k
    sve se to da rascistiti do kraja.
    Samo kaj trenutacni ljudi u klubu nisu sposobni ili to ne zele napraviti.
  • IstokKa96
    557
    Zivjeli roditelji koji izaberu projekt Kustosija!
  • Facke
    2k
    Zanimljivo je da je Bara za Dinamo isel po Potocnika u Ljubljanu s ponudu od 2,5 miljona Eura. To je bile 2021 ak se ne varam. A zna se da menadzeri nesmeju zaraditi na transferima igracima ispod 18. Znaci i tu bi opral novce.

    Na kraju je kao Potocnik dal otkaz v Olimpije otisel u Köln i oni pobrali zabranu transfera do prvuga meseca 2025.
  • Jurki
    8.8k
    A i te roditelje treba malo suočiti s činjenicama, nek pobroje koliko je klinaca uspjelo preko Kustošije, a koliko preko Dinamamiro

    Mnogi ljudi u Hrvatskoj tesko zive.. i dojde im salabajzer, baci neku pinku i obecanje o brzoj zaradi i ponekad su ljudi pred zidom.
    Da grdo zvuci kao da prodaju svoju djecu.. ali zivot je nemilosrdan. Tak da razmem i te ljude koji s tim smradom idu surađivati.
  • Ban
    698

    Jedno je razumjeti, drugo je kako ćeš se odnositi prema tome. Nulta tolerancija pa sve da jedu opuške sa ceste.
  • deda
    28.1k
    U Dinamu ima stotine igrača u raznim uzrastima. Svi imaju svoje managere. Sad mi recite koliko ste puta čuli za spominjanje Bare i probleme s njim, a koliko ste puta čuli za ikojeg drugog managera.
  • Facke
    2k
    Jedino smo culi za probleme s Barom. Kaj je je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.