• Ban
    698
    Sva imena na crnu listu.
  • dinon7
    464
    Strasan gubitak.
    Cuo sam jedino za Butinu, koji se iskazao svojim znanjem.
    Ili ne…
  • emilperska
    3.2k
    Ciji je Baturina sluzbeno igrac, a ciji nesluzbeno. Tko je sve i dalje igrac A.B. u klubu?
  • deda
    28.1k
    Ma ljudi nema se tu više što pričati. Čovjek je manager koji ima vlastiti klub i preko njega pere lovu. Klub mu igra u prvoj juniorskoj ligi. Ili je suradnja ili smo konkurencija. Nema treće.
  • Crni86
    1.2k
    lesi sam sebi skocio u usta ovim clankom, treba sad izvuc clanak kada je pljuvao po omladinskoj skoli dinama i kako nemamo buducnost, a sada iste te ljude koji su vodili tu skolu hvali. Danas svaki drkadzija moze biti novinar…. Zabranit mu pristup maksimirskoj na 500 metara kao i doticnom agenticu, pobrinut se da nk kustosija u busucim danima postane dio proslosti… nas grad, nasa pravila!
  • Facke
    2k


    Normalne. Menadzerska su to posla. Bilo je jasno da bu nakon Brekala krenul u neku akciju.
  • Kristijan992
    215
    Belinho je idući 99%, a tu je potrebna neka njuška s autoritetom koja će postaviti stvari, ovo iz dana u dan sve gore prema gorem, a ovi gore naravno da su nesposobni ikakvu ispravnu odluku donijeti...
  • Jurki
    8.8k
    Tko je taj Bisko? Jbt prvi put cujem za covjeka.
    Edit: a kaj se smrada Bare tice, svim tim klincima koji imaju njega za managera lijepo objasniti ili ce mijenjati managera ili sikter iz skole.
  • rioda
    2.6k
    Kako prvi put čujete? Pa čovjek je bio "jedan od najisturenijih" u našoj školi :grin:

    Menadžeri su zlo, Bara je zlo, treba se klub oštro postaviti prema tome. Samo, mi smo upravljački trenutno na dnu.
  • Jurki
    8.8k
    Kako prvi put čujete? Pa čovjek je bio "jedan od najisturenijihrioda

    Da je bio jedan od najisturenijih onda bi sigurno culi za njega.
    Jbt nitko cuo za njega a bio najvazniji. :rofl:
  • Crni86
    1.2k
    kolega je bil sarkastican haha
  • Jurki
    8.8k

    Ma znam da je teski sarkazam u pitanju.
  • Georg Koch
    3.7k
    Napisat cu ovaj komentar, znam da cu naici na kritike, al ajde ;) I da, ne mislim se sada raspravljati oko ovoga, samo cu napisati bit, a to je da razumijem Baru.
    Bari je sve ovo samo biznis i briga ga. Mi smo izjebali i njega i malog Brekala(krivo mi je zbog Breksa, lako za Baru). Bara je opasan lik u svom poslu, i ne bi ga bilo lose imati kao svog. Uz naravno, model koji zadovoljava obojicu.
    Inace, otici ce u tovariju i dolje dati novog Olma i Olmice.
    Biznis je sve to. Mirno i stalozeno, a pametno.
    Bjelici bi sad u problemima svi presli preko korporacije i cistog vrijedjanja kluba i svega oko kluba.
    A oko ovoga bi digli nos i zavrsili.
    Kako da ne.
    Smirit se pa onda donositi odluke...
    Toliko od mene na ovu temu ;)
  • Jurki
    8.8k
    Inace, otici ce u tovariju i dolje dati novog Olma i OlmiceGeorg Koch

    Smatram da se Olmo dogodi jedanput u sto godina. Tak da jako tesko da se takav slucaj moze ponoviti.
    Međutim smatram isto tak da si u pravu.
    Jer je nazalost nogomet otisel u kurac zbog tih managera i ne mozes bez njih funkcionirati.
    Isto tak Baru boli k za prosle neuspjele poslove. On kad vidi priliku za zaradu ce poslovat i sa zakletim neprijateljem.

    Edit: vec sam ovo napisal milijardu puta i dosadan sam sam sebei ali nama treba sportski direktor sa mudima koji ce takvom salabajzeru pokazati di mu je mjesto.
  • miro
    3.2k
    Smirit se? Zašto? Otići će doli ako ne pristajemo na njegove ucjene? Pa nema s takvim pregovora, taj samo gleda sebe i jebe mu se za sve. Otkačit ga za sva vremena i nikad ne zaboravit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.