• Ban
    698

    A nagađati možemo do prekosutra. Sigurno da je da tu ima raznoraznih mutnih stvari, ali mislim i da svi mi značajno podcjenjujemo operativne troškove kluba poput Dinama.

    Dobar trener bi itekako razmislio. Brekalo je specifičan igrač i ne uklapa se svima u viziju igre. Treba imati na umu da novac koji bismo utrošili na Brekala može biti investiran u kupovinu ili posudbu nekog drugog krila koje bi tom treneru bilo više po ukusu. Ne mora biti ni krilo, može biti stoper.
  • Ban
    698
    Meni ovo izgleda kao da je otkaz samo pitanje vremena. Vidiš da su doslovno sve stopirali.
  • Orc123
    5.7k
    Ja se iskreno nadam da se samo dogovara otpremnina ili modeliteti raskida jer da nije tako onda bi ovo bilo sramota, a i ovako je ....
  • Praskaton
    2k
    Laž je da nema love,pa jesmo li neki dan preuredili svlačionice ? :lol:
  • San Lorenzo
    12.2k

    + opipavanje terena s nekim drugim trenerima...nadam se, jer iz ovog nečinjenja ništa dobro nemože izaći.
  • Teofil Kateran
    972
    Jako loše je ispalo to ako je Brekalo stvarno bio na putu, ali pametno zboriš. Mislim da će Jakir bit bivši jer mislim da je svima sada idući dan još jasnije nego jučer da ovako ne ide, pa vjerujem čak i nesposobnoj upravi. Da Jakir ostaje vjerujem da bi Brekalo došao.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    pa šta onda čekaju?
  • Orc123
    5.7k
    ma frende bilo bi lako da ga ne volim toliko(Dinamo), bolio bi me kurac i nastavio bi dalje ali ovako svi se trujemo a oni se smiju i goste se za Dinamove pare. Njih to ne muci, mislis da oni tako vole Dinamo? Mozda 10% ljudi koji su u klubu zivi za Dinamo...srce i dusa me boli....
  • Klenx
    4.5k
    Miro Vugrinec je definitivno preuzeo primat vodećeg insajdera zone!
  • Sixthway
    277
    gledajući u prošlost ne tako daleku, svaki put kad bi uprava i igrači stali iza trenera isti je ubrzo letio. Svjedno ovo sa Brekalom se nije smijelo dogoditi. Hteli su glumit nekog teškog pregovarača da bi se na kraju sposrali
  • Jurki
    9.4k
    nemaju ti ljudi (ako ih se moze nazvati ljudima) bolje receno spodobe ni morala ni srama a jos manje ljubavi prema klubu.
    Kaj nam rade od kluba, to nebi radio ni najgorem neprijatelju.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    izdržat ćemo valjda i ovo. Da smo navikli na situaciju nismo, da se ne lažemo. Teško je, al bilo je i gore. Sutra je novi dan, nova nafaka. Ni jedan rat se nije dobio na brzinu. Brzina ništa dobro nije donijela. Vidjeli smo to i kad su izabrali Jakira, a bjelica se nudio i bio čak na razgovoru. Tad su se odlučili za jeftiniju opciju. Možda nas sad iznenade. Pozitivno.
  • BBBaranja
    2.1k
    Miro javi se i reci nam da smo odustali od Breksa jer dovodimo Kenta..
  • wolfgang14
    1.1k
    boli me kurac za Kenta kojem je dinamo zadnji izbor
  • Armagedon13
    958
    Krušelj najavljuje Čabraju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions