• scooniepenn
    2.1k

    Jako dobar point s Uzunijem. Hoxha ima i brzinu i staturu i dribling, sve karakteristike za dobro krilo. Osim toga, uz Petka, Takenoka i Malog Dikoda bit ce mu lakse igrati nego u Belupu gdje se protivnici na njega fokusiraju, kao sto su i zadnji dio 1. polusezone na Takenoka. Mozda nece eksplodirati kao Uzuni u Madjarskoj, ali sam uvjeren da ce biti konkretniji od Spike. Na to se ako dodje mogu s bilo kime kladiti.
  • Orc123
    5.7k

    Govorimo o transferu od cca 1m eura...jel mislis da ce naci boljeg igraca od njega? Jesi li ga ikad gledao? Ja sam gledao npr. Kako je terorizirao Osijek, pa i Rijeku, i protiv Hajduka je bio jako dobar...znaci nije bio dobar samo u malim utakmicama. Jel i Orsic ne valja jer kod Keka nije bio ni na mapi ili? Ipak je ispao solidan igrac ili se varam mozda? Nadam se da shvacas da sam sarkastican. Orsic je ispao extra igrac....ne uspije svaki igrac svugdje....
  • scooniepenn
    2.1k

    Bravo kolega, sve sublimirano. Problem je sto vecina onih koji pljuju po Hoxhi nije si dala truda pa pogledala par snimki Slavenovih utakmica izuzev onih s Dinamom. Tu se jasno vidi koliko je Hoxha dominantan u odnosu na suigrace, protiv Hajduka im se recimo “rugao” koliko je bio dominantan.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Da je stvarno neka pomama za njime, da je stvarno igrač koji čini razliku na terenu, a takve Dinamo treba, prvi bi u redu za njega bio Osijek i Zekić koji ga je trenirao i koji ga zna.Nevo7

    Osijek ne moze priustit Hoxhu.

    Hoxha se nije mogao nametnuti Čabraji u Lokomotivi. Konkurencija od Kačavende, Stojkovića, Aliyjua, Goričana je bila prevelika.Nevo7

    Sta je bilo bilo je. Mnogi se nisu uspjeli nametnut u raznim okolnostima. Hoxha je sad igrac koji bi mogao igrat u svakom klubu velike cetvorke, a bome ima interesa i iz inozemstva.
  • dumitrumitu
    852
    Ja se neću mučiti da pogledam cijele utakmice belupa kako bih procijenio kakav je Hoxha igrač. Pogledao sam sažetke i izgleda mi kao prosječan hnl igrač koji s razlogom igra u belupu s 25 godina. Nadam se da će otići u neki drugi klub.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Ili Brekalo ili Hoxha, obojica nikako. Previše i nepotrebno. Btw šta je zapelo s Belupom oko Hoxhe? Ništa se ne spominje
  • NitkoBitan
    13.3k
    Ili Brekalo ili Hoxha, obojica nikako. Previše i nepotrebno.LaznjakProsineckog

    Da, dovest samo jednog jer vec sad imamo jedno pravo lijevo krilo :rofl:
    Ne daj Boze da imamo 2 igraca kojima je lijevo krilo prirodna pozicija da jedan moze zamjenit drugog. Jel treba po 5x put podsjecat da trenutno nemamo nijedno pravo lijevo krilo, samo improviziramo. Uostalom pitanje je oce li Brekao bit ovdje i poslije kraja sezone.
  • NORTE
    9.7k
    Ili Brekalo ili Hoxha, obojica nikako. Previše i nepotrebno.LaznjakProsineckog
    Slažem se. Ovih +6 na tablici nam je dobra zaliha i praktički smo već prvaci, a konkurencija nam je preslaba i raspadaju se.
    Imali smo odličnu polusezonu, ekipa nam je uigrana, napadači i krila gaze, trener u rangu Bjelice, bit će nam dosta i jedan od te dvojice igrača, ne treba nam gomilanje igrača na popunjenim pozicijama.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Ja s ovom ekipom bez ijednog pojačanja u hendikepu sve pobjedim u HNLu, šteta što nemam uefa pro licencu, još bi promovirao par juniora da se blagajna napuni. Ubacio bi u 'Kuže mode' i lagano 3,4 komada svakome
  • Krizy
    38.2k
    Ja s ovom ekipom bez ijednog pojačanja u hendikepu sve pobjedim u HNLu, šteta što nemam uefa pro licencu, još bi promovirao par juniora da se blagajna napuni. Ubacio bi u 'Kuže mode' i lagano 3,4 komada svakomeLaznjakProsineckog

    Popij čokolino i na spavanje.
  • Thompson
    52


    Špikića treba otpisati iz svih kombinacija, jednostavno čovjek nije inteligentan i u 90% situacija donosi krive odluke. Vidović na krilu ne može igrat probat ga na desetki ako ni to pak ne ide ne otkupit ga, za Menala se traži klub i na posudbu će, dakle potrebni su i Brekalo i Hoxha a Špikića dati pride za Hodžu.
  • Šteco
    531
    Fala vam svima, 30 stranica čitanja jel Brekalo pojačanje za nas ili nije, a začinjeno s Hoxhom u zadnjih par stranica. :pray:
  • Jurki
    9.4k
    Popij čokolino i na spavanjeKrizy

    Oplakah :rofl: :rofl: :rofl: Upišal sam se od smijeha.
    Hvala ti. Bas si mi popravil jutro..
  • Peškaman
    2.8k

    Zašto ne obojica,treba nam širine i različite tipove krila.
    Plus,Emreli je ozljeđen što znači jedan manje u rotaciji po krilima.
  • Mali Zeus
    10.4k
    ↪NORTE Ja s ovom ekipom bez ijednog pojačanja u hendikepu sve pobjedim u HNLu, šteta što nemam uefa pro licencu, još bi promovirao par juniora da se blagajna napuni. Ubacio bi u 'Kuže mode' i lagano 3,4 komada svakomeLaznjakProsineckog

    Ne znam zašto nisi poslao CV za trenera već?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions