• Dragon1Warrior123
    2.8k
    I šteta za Badelja, nadao sam se da ga budemo opet vidjeli u Dinamu. Izgleda da niko ne želi Gojaka valjda.
  • SAS1987
    13.3k
    Jel im treba možda ko da ga preveze do tamoDragon1Warrior123

    Volontiram da ga vozim od hrvatske do njemacke granice. Poslije toga ga nek preuzme neki njemacki Zonaš.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Gledam malo Barnsley FC na transfermarktu i nekak ne vjerujem da oni imaju novaca za Kulena, koliko god bi voljeli da se to desi. Osim ako će se Dinamo zadovoljit sa nekih milion eura, eventualno milion i pol ako ga žarko žele...
  • LovroZG
    1.3k
    Ja bi radije Kulenovića poslo na posudbu, al ak bi ga se prodavalo ne vjerujem da je njegova tržišna cijena više od tih milju eura. Nije bogzna šta pokazo pa da se možemo cijenkat.
  • deda
    27.5k
    Golman Rennesa Edouard Mendy vjerojatno prelazi u Chelsea za 20 milja Eura, pa se Francuzi interesiraju za našeg reprezentativnog vratara.
  • Eduardo
    17.2k
    Neviđena prilika da se @Navijač Dinama ispuni želja. Ajde, Dinamo isprsi se te uz lovu uzmi im i Eduarda Camavingu koji sa 17 godina vrijedi sitnih 37.5M€.
  • Mali dioničar
    14k
    Eduarda CamavinguEduardo

    Crni Redondo.
  • xavier
    11.1k
    Cijeli dan smo imali raspravu na Snetu, nećemo sad i ovdje. No ponovit ću što sam tamo napisao.

    Ne omalovažavam ja HNL ili Livakovićeve kvalitete, dapače, ako ga je netko uvijek hvalio, onda sam to ja. Što se mene tiče, nek ostane ovdje do kraja karijere i nitko sretniji od mene.

    No teško mi je zamisliti da bi netko dao 25 milijuna eura ili makar blizu toga. Pogledajte top transfere golmana. Jako dugo se morate spuštati da bi došli do golmana koji nije prodan iz lige petice (plus Benfica). Znači ne govorim o klubovima koji su ih kupili nego i klubovima koji su ih prodali.

    Klubova jednostavno ne plaćaju velike odštete za golmane koji se nisu dokazali u top ligama i to je jednostavno tako. Teško da će baš Livaković biti iznimka.
  • Dinamosvetinja
    38
    Moze neko rec kakva je situacija sa Pjacom?U Juveu sigurno nece igrati tak da ako oce skupit koje minute kupnja ili posudba bi bila odlicna opcija za Dinamo
  • Crusades1986
    9.5k
    Pa mislim da se već pričalo o tome pa je on sam rekao da nije zainteresiran za to i otišao u Anderlecht na posudbu
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ne govorim ja da ga možemo prodat za toliko i da će se prodat za toliko. Samo govorim da nemamo nikakvu potrebu ga prodat trenutno, niti je Rennes neki klub. Mir kolega, nije ovo Snet ;)
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    I definitivno sam trenutno protiv povratka Pjace, bio sam prošle godine za, ali ako mu je Anderlecht bolji neka se lipo goni...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Livi prema TM vrijedi oko 12 i pol M€.

    Ako već moramo, a nikako to ne bih volio(prodat ga) onda nekih 15-18 M€ i uz bonuse ukupnih 21M€.
  • xavier
    11.1k


    Pa i ja kažem da ga ne moramo uopće prodavati, ali ako netko misli da ćemo za njega dobiti taj iznos, mislim da će se jako razočarati.

    Livaković je odličan golman, ali stvari na tržištu su jednostavno takve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.