• jedan u nizu
    6.2k
    Ajde pa Bjelica je doveo anonimiuse teske. Svi su mislili da su Orsic i Petkovic najveci flop. Hrvat koji nije uspio u Koreji i Japanu, i napadac koji nije zabio dvije godine u talijanskoj drugoj ligi,
    Tko je ista znao o Dilaveru, Hajrovicu, Kadzioru??
    Menalo, Leovac, Atiewmen i Andric??
    To je kao bio dobar prijelazni rok? Tek se nakon godinu dvije pokazalo da je bio dobar, tada nitko nije znao za te momke niti vjerovao da su kapacitet za Dinamo, a vecina njih nije ni bila (ovi zadnji navedeni).
    Ali je trener taj koji ih je iskoristio i davao im prilike i vjerovao u njih, nije ih izbacivao iz momcadi nakon odigranog loseg poluvremena, i nije ih cuvao na klupi godinu dana nakon sto ih je doveo.
    Sa tim igracima i tim prijalznim rokom dinamo je ostvario svoje najvece uspjehe unazad 40 godina.
  • Orc123
    5.2k
    Mene zanima zivo tko ce nama voditi zimski transfer rok u kojem se kao moraju dovesti 4-5 extra igraca? Jel ce to radit trener koji je mozda tu do vikenda ili koje kolo dulje ili SD kojeg nemamo? Koja je dugorocna vizija kluba? Tko radi Simicev posao? Gdje ovi klauni u Upravi vide Dinamo za 2-3g, sa kojim igracima, sa kojim rezultatima? Tko vodi sportsku politiku u klubu? Jakir? Gdje je to radio, koga je on i u Rijeci doveo? Pa rijeka ima SD! On je tu da se slozi ili ne slozi ili da predlozi kojeg igraca...od kuda njemu kredibilitet da se na njega racuna na zimu ako ne znamo kako ostvariti pozitivan rezultat u sljedecim utakmicama? Jel nas na zimu opet ceka mucenje i sramota s dovođenjem igraca?
  • Droljo
    5.1k
    Jel nas na zimu opet ceka mucenje i sramota s dovođenjem igraca?Orc123

    Da
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ovu Temu tijekom prijelaznog roka zatvorit, samo Admini neka stavljaju linkove
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    odličan igrač, bas odličan. Ja sam vidio Mercedesa beogradskih registracija na Maksimiru, mislim u četvrtak, i baš mi onako bilo čudno. Ali pošto sam bio u zg prvi put nakon godinu i pol naravno da to sigurno ništa ne znači i da sam bolje pogledao sigurno bi bilo više auta sa bg reg, ali hehe
  • Ivdzo11
    3k


    • Moram da kažem da PFK Partizan nije pomozite fudbalskom klubu. Nek se ljuti ko god hoće, ja ne mogu. Ovi momci treniraju, ja treba da razmišljam da li će nekoga da izbace iz stana, da li će da prime platu. Šta treba da im pričam? Zelena trava, plavo nebo, cvijeta cvijeće u proljeće?

    Partizan bez love, treba to iskoristit
  • sanjinlego
    2k
    Partizan, odnosno agenti traže mnogo. Također, Belića vide uskoro u reprezentaciji i pitanje je koliko bi to bilo moguće ako bude igrač Dinama.

    Transfer predložio čovjek blizak Komnenu. U Partizanu je potpuno rasulo u financijskom smislu.

    Problem je također jer Dinamo nema pravog’ SD i nema tko pregovarati, dogovarati - tu sve završava !!!!
  • marcio amoroso
    32.5k
    Problem je također jer Dinamo nema pravog’ SD i nema tko pregovarati, dogovarati - tu sve završava !!!!sanjinlego

    Jel se zna kad će doći pravi SD? Ili hoće li doći?
  • Orc123
    5.2k
    pa rekli su da nema zurbe....zadnja 2 dana cemo se razbacat i dovesti Prsira i Milicevica..... I to ce Peras majcinski dogovoriti za 4m eura...
  • Papastrumf
    10k

    Sanjinlego će ti sigurno znati odgovoriti na to pitanje.
  • Orc123
    5.2k
    Meni ovaj ljetni prijelazni rok a i priprema na zimski izgleda ko cisto sabotiranje kluba. Ja drugacije ne mogu pojasniti ovo sto su oni napravili ovo ljeto. Znaci Simicu su dali 2,5m eura da napravi momcad!? Prodali smo za 50+, a doveli za 5....mene zivo zanima sto cw se desiti za 2 godine? Pa mi ovakvim tempom oslabljivanja momcadi, s time da smo prodali gotovo sve sto se moze dobro unovciti, padom u formi svih igraca, rezultatima koji su uzasni, mi tim tempom sljedece godine u 12.mj cemo se boriti da nekako prezivimo tekucu sezonu....sa cime oni misle podmirivati tekuce obaveze? Ove godine iz Europe cemo dobiti k..ac a To sve dolazi sljwdece sezone....nemamo jasno poslozen sportski sektor, nemamo SD koji kreira sportsku politiku za narednih nekoliko sezona, nismo ulozili kapital da bi stekli dodatnu vrijednost u buducnosti, nije nam rijeseno nit je blizu toga pitanje o statutu, stadionu.....ljudi moji tko to nama vodi klub? Ja se bojim buducnosti, a bome ni ovo danas nije normalno!
  • Mihaljević
    8.2k
    F9H3MuVX0AAW2Ee?format=jpg&name=large
    Europo pazi se!
  • Noel
    4k
    Ako ćemo čekat zimu i Jakirov prijelazni rok najebali smo. Vidjeli smo kak to sad zgleda Theophil Menalo Halilovic Sosa...
  • Orc123
    5.2k
    dodaj jos vracanje Kuleta i jedno od retardiranijih dolazaka ikad u vidu Brodica
  • Nolifer
    6.7k


    Kaj ćemo sa Drmićem? Taj niš nije pokazal, a prima veću plaću od Kuleta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.