• mali M
    3.5k
    ma daj više da sjašimo s tih "krila"! dok nećemo imati izvanserijska krila netreba se više uopće zamarati sa tom formacijom.. ako ih nema nema.. bolje imati top wingbackove nego loše bekove i loša krila
  • Mihaljević
    8k
    Nema to smisla , svi govorimo (I ja) da je npr Grull igračina a nikad nismo pogledali utakmicu Rapida a kamoli Grulla. Albanija želi Hoxhu u repki i želi ga preoteti Kosovarima , ne vjerujem da bi Albanija koja je osigurala EURO 2024 htjela bezveznog igrača za EURO.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Hoxha je radno krilo, u ovoj našoj situaciji bi bio osobito glup transfer. Mi radno krilo imamo, a to je Špikić. Nama treba jedno elitno krilo za naše standarde, igrač koji donosi 20+ golova u sezoni kaj golovima kaj asistencijama, netko tko redovno kreira, kombinatorno krilo, da može nosit momčad sam na trenutke i riješit tekmu kad je gusto.

    A Albanija je bezvezna repka i onda im bezvezan igrač poput Hoxhe može dobro doći. Nadam se da nismo spali na te razine da se s Albanijom uspoređujemo.
  • Orc123
    5.1k

    Grulla sam gledao puno puno puta i on bi bio ogromno pojacanje! S obzirom da ga mozemo dovest za kikiriki jer ima jos 6mj ugovor to bi nilo jedno od najboljih pojacanja u omjeru cijene i kvalitete! Grull je top krilo i savjetujem da bacite koji put oko na Austrijsku ligu koja ima puno talentiranih igraca! Grull je dokazana vrijednost! Hoxa s druge strane je jedan od najboljih krila HNL! Ukoliko bi se konacno rijesilo Marina, Menala i ako na Kaneka ne racunaju on bi bio odlicno rjesenje uz jos jedno dokazano krilo kao sto je Grull ili netko drugi. Ja nemrem vjerovati da nitko od nasih se nije sjetio na Grulla jer nas je terorizirao kad smo igrali peotiv Rapida, i sam Krznar ga oznacio kao da bi njega volio imati u ekipi. On bez oscilacija igra 5 sezona na jako visokom nivou u Austriji i jos je reprezentativac!
  • Mihaljević
    8k
    Razumijem, ali takvi igrači su očito premija za Dinamo.
  • Captain America
    13.7k
    Nama treba jedno elitno krilo za naše standardeMlađi referent

    Jedno takvo je počelo trčati prije nekoliko dana pod budnim okom našeg kondicijskog trenera :cool:

    Samo je problem da će kučkica reći da imamo Menala kojeg već plaćamo pa što će nam najbolji strijelac kluba u europskim natjecanjima.
  • Klenx
    4.1k
    Ma kakvi transferi, kakvo ojačavanje kadra.
    U klubu je trenutno ekipa koja se malo pomamila za lovom, a izrazito nesposobna i retardirana stvoriti ikakvu lovu, rezultate ili momčad.

    Što prije to treba nogom u guzicu i odjebati iz kluba. Zato - statut!
  • Orc123
    5.1k
    ma znam frende ali ja ne mogu shvatiti da imas igraca tu pod nosom....igrali smo peotiv njih, igra u jacoj ligi, konstanta je i da si toliko nesposoban da ga dovedes 6mj prije isteka ugovora a dovedes Brodica koji je srednja zalost! Taj hoxa bi bio idealan uz npr. spikica i Grulla...3. Nase krilo koje dokazano radi razliku u HNL jer kad sam gledao tekmu protiv Hajduka i Osijeka on ih je terorizirao ali doslovno! Ali da bi on dosao u obzir moras se rijwsiti dokazano losih igraca poput Marina i Menala. Ja garantiram da sa Grullom, Spikicem, Hoxom i Stojkovicem bi imali rijeseno pitanje krila narednih nekoliko sezona...da ostvaris to treba ti maximalno 2mil eura! Hoxa ne bi kostao vise od 1m eura bas kao i Grull pred sam istek ugovora!...po potrebi moze uslociti i Vidovic ili Kacavenda! Samo se treba rijesiti Marina i Menala a Kaneko i tako nece dobiti priliku, a Rukavina mora jos puno zganaca pojest i otic se kaliti negdje...
  • Georg Koch
    3.5k
    Ovo je namjerno srozavanje kluba 1000%.
    Drugog objasnjenja nema
  • marcio amoroso
    32.2k
    Ho ho ho..Horkaš Hoxha dolaze sa djeda mrazom.
    Fali još samo Hodža
  • OsamŠest
    2.6k
    Joj drame.. :smile:
  • Orc123
    5.1k
    Znaci po 24h zeljeli smo Raica Sudara za SD....odbio je! Mozda i bolje, nije to klasa za nas. Mi tu poziciju moramo popuniti u roku tjedan-dva! Treba nam kvalitetno ime! Covjek koji je radio i radi to. Covjek sa vezama u nogometu!
  • Mali dioničar
    14.1k
    Raica Sudara za SDOrc123

    Predsjednik nogometnog saveza istarske županije.

    Osim što je suludo da čovjek obnaša funkciju SD Rijeke uz funkciju predsjednika nogometnog saveza županije da mi je znati odtkud on u igri...?

    A da - to veliki stručnjak Podnar imenuje SD-a Dinama... :clap:

    Isto tako Darko Raić Sudar i Damir Mišković zajedno sjede u Izvršnom odboru HNS-a. :clap: :clap:

    Isto tako nakon ribanja Dalića u Vodicama, pokunjeni izbornik dolazi na utakmicu Istra-Rijeka gledati tri igrača Rijeke za reprezentaciju. Pašalića, Pjacu i Ivanovića. :clap: :clap: :clap:

    O jebemtimater klošarsku smećarsku.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ako vi stvarno mislite da će te dobit pravo ime kvalitetno za SD, naivni ste. To misto ako će i bit mora bit njihov covik, koji neće imat svoje ja i moze se manipulirat sa njim. Jer moraju igrat koji moraju igrat. Kolač se mora djelit i dalje, mafijaška posla. Kad kompletna ekipa na čelu sa perasicom ode, onda možete razmišljati na taj normalan i zdrav nacin

    Edit: šta mislite zašto se to indirektno gura Jakiru, pa najbolje njemu i to natovarit na leđa. Na kraju krajeva , ipak je on PODOBAN kadar. Neovisno sad jel dobar il los, iako ja mislim da je on kvalitetan trener
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.