• OsamŠest
    2.6k
    Svaki kvalitetni srpski igrač, a ponašanjem nalik Komnenu Andriću, je dobrodošao u Dinamu..
  • Orc123
    5.2k
    Mene samo zivo zanima sta oni cekaju sa imenovanjem SD i jel se radi nesto po tom pitanju ili cemo u nedostatku vizije i zelje za dugorocnom strategijom kluba opet izabrati vatrogasno/kratkorocno rjesenje u vidu v.d. SD Jakira. To nema nikakvog smisla bez obzira sto on sudjeluje u dovođenju igraca. Klub bi morao imati neki plan za naredne 2-3 sezone a ne za zimu ili ljeto samo jer ajmo bit realni, sansa da se Jakir ovdje zadrzi 3 sezone je minimalna. Ne zato sto je los nego je to tako bilo uvijek. Moramo dovest kvalitetnog SD, moramo!
  • Ivdzo11
    3k
    Ovaj Belić kida na terenu, brutalne ocijene ima
  • Sajla
    3.5k
    negdje sam pročitao da je prosječno trajanje trenera u Dinamu 8 mjeseci. ne znam za koliko sezona unatrag su to izračunali, ali sportsku politiku ne može voditi čovjek na poziciji na kojoj se ne zadržava ni jednu punu sezonu. tebamo SDa, tj. trebali smo ga još prije par godina
  • Orc123
    5.2k
    Taj Belic ima kakve nase korjene ili? Nekako mi po imenu i prezimenu vuce malo ili? Ili sam ja u potpunoj zabludi...?
  • Captain America
    14k
    Taj Belic ima kakve nase korjene ili?Orc123

    Rođak Nike Belića :cool:

    Na Acta Croatica piše da su uglavnom Hrvati, a rijetko i Srbi.
  • Zagi
    5.2k
    Ime mu je Kristijan, šanse da pod mikroskopom ulovimo koje pozitivno krvno zrnce dramatično rastu.
  • Zagi
    5.2k
    Ništ, samo konstatiram.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    mislim da su prošla vremena da brojimo ljudima krvna zrnca...
    zna se kakvi su moji svjetonazori...ali više bi volio vidjeti u dinamu normalnog srbina, nekoga poput komnena, nego tamo nekog latino jazavca sa kojim dolazi hrpa problema sa disciplinom.
    zna se što što ovaj klub predstavlja i što je oduvijek predstavljao, nema se tu što kome dokazivati...zna se i u srbiji što je dinamo.

    ako je dečko normalan, ima kvalitetu, želi doći u dinamo, poštuje zagreb, poštuje hrvatsku, nije primitivna seljačina...samo naprijed!
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Mislim da ga možemo stavit na onaj popis igrača za koje smo nekad bili zainteresirani, kakvo god doba je, sumnjam da bi iz Partizana došao u Dinamo. Iz nekih drugih perspektiva ne samo sportskih.
  • Mihaljević
    8.2k
    Ma evo nagovještava se odličan prijelazni rok Belić , Horkaš... To su igrači od 15 milijuna koji će raditi veliku razliku u Europi.
  • Orc123
    5.2k
    Koliko vise prilika Marinu, Kuletu, Menalu, i koliko jos treniranja strogoce na strancima! Izbacivanje iz ekipe Bogdana, jedinog pravog l. Beka radi jedne tekme! Seljenja bekova na stopere i vađenje Maxa iako uopce nije bio los! Ignoriranje Halila, Sose, Kaneka, guranja Ljube na beka! Bolesno vise....
  • Blueshadow86
    964
    Koliko smo ono doveli igrača ovo ljeto? 10? Bernauer, Kaneko, Stojković, Kačavenda, Vidović, Halilović, Kulenović, Ademi, Mykha, Sosa. Moguće da sam nekoga nenamjerno zaboravio. NITKO od ovih igrača NIJE za prvi sastav, što zbog razno raznih nebuloznih ugovora, što zbog problema s ozljedama, što zbog općenitog fizičkog stanja i nepripremljenosti, a ponajviše zbog NEKVALITETE istih! Ovo je najgori, najgluplji, najnelogičniji, najsmješniji i najkriminalniji prijelazni rok ikada! A sve dolazi na naplatu...gdje je igra? Gdje su bodovi? Nema ih! Neće ih ni biti!
  • miro
    3.2k
    Drmić je meni najupitniji, jer za tu plaću ne daje apsolutno ništa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.