• mali M
    3.6k
    sve pet Jurki, izvadio si mi rečenicu iz konteksta.. doslovno rečenica u nastavku ima pojašnjenje...
  • scooniepenn
    2k

    KTC je spremniji od svih naših stopera zajedno, usporedba s Nowotnyjem je blago reći nebulozna. Pogledaj mu treninge pa će ti biti sve jasno, i s 34 je fizički na višoj razini od 90 posto naših igrača. Čovjek je životinja i bez ikakve dvojbe može odmah pomoći.
  • Common Sense
    527
    KTC je bio odličan i nezamjenjiv kada je došao, prvih sezona 18/19 i 19/20.
    KTC iz sezone 22/23 nije bio na razini KTC-a iz sezone 18/19.
    Istekao mu je ugovor, nitko za njim nije plakao, ni navijači ni novinari.
    U međuvremenu nije našao novi aranžman, i to dosta govori kakva mu je bila forma zadnjih godinu-dvije.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Jebogaja, ktc je slobodan igrač i doći će da proba zatvoriti rupe koje trenutno imamo. Ako pomogne, super, ako ne, nije prevelika šteta. Ali očito je trebalo nešto napraviti jer b.sutalo ne može. Sosa je nepoznanica a m.perkovic će popuniti lb poziciju prije stoperske
  • Patak
    2.3k
    Priča o legendama je priča bez kraja, svatko ima svoje kriterije po kojima sudi o tome. Što se tiče KTCa, 34 godine nisu puno pogotovo ako je trenirao i odmah može pomoći. Na treninzima nismo i ne znamo tko što može, vjerojatno je Jakir tako odlučio da mu treba, i to je to.
  • mali M
    3.6k
    Ako pomogne, super, ako ne, nije prevelika šteta.Ludovic IX

    ovako možemo gledati sva pojačanja od Šimića koja mu se zamjeraju.. isto su svi na posudbu i ako ne pomognu nešto.. nije prevelika šteta...
  • Mrvica
    3.4k
    Bilo je drvljem i kamenjem na KTC-a, pamtili smo mu samo greške a nismo pamtili dobre stvari. Čovjek sa 34 godine je fizički spremniji od cijelog obrambenog reda Dinama mogu se kladit. Što se mene tiče drago mi je da dolazi i mislim da će imati velik doprinos i da će pomoći ostalima da se adaptiraju i poboljšaju igru. Čovjek je radnik i iskusan je. Može biti i promašaj, ne mogu reći da ne može ali mislim da već kad dajemo priliku svima, možemo dati i KTC-u koji nam nije nepoznanica i za kojeg možemo reći kad je njegov dan da ga nije baš lako proći. U svakom slučaju sretno mu i nadam se da je to to.
  • emilperska
    3.4k
    Obrana Rile (Moha) KTC (Rile) Perić Perković (Ljubičić) djeluje ozbiljno + Maxime kao solidna opcija za HNL slabije ekipe jer od svih stopera najviše pridonosi izgradnji napada što može biti od presudne važnosti protiv ekipe šta će igrati bunker protiv nas. Za ozbiljnije ekipe trenutno nije od prevelike koristi, a Rile ne može uvijek igrati stopera jer Mohi će trebati odmor, a i ne igra trenutno u životnoj formi.
  • Teofil Kateran
    908
    Mislim da bi Maxime uz Kevina mogao samo ubrzati svoj napredak, još više će se prilagodit. Imam osjećaj da bi on mogao postati kao Lauristen, podsjeća me malo na njega. Samo ne smijemo ponoviti grešku kao kad smo pustili Lauristena bezveze.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Imam osjećaj da bi on mogao postati kao Lauristen, podsjeća me malo na njega. Samo ne smijemo ponoviti grešku kao kad smo pustili Lauristena bezveze.Teofil Kateran

    Bernauer te podsjeća na Lauritsena?
  • Teofil Kateran
    908
    Malo sam se možda krivo izrazio. Ne mislim po stilu igre, nego su i oko Lauristena svi u početku bili jako skeptični pa se pokazao kao zahvalan igrač.
  • marcio amoroso
    33.1k

    To da, iako je Lauritsen došao sa malo jačim pedigreom.
    Po stilu ne mogu biti različitiji. Lauritsen igrač duela i skoka, a Bernauer finjak i dobar u izgradnji.
  • SAS1987
    13.7k
    Lauritsen igrač duela i skoka, a Bernauer finjak i dobar u izgradnji.marcio amoroso

    Njihovo dijete bi bilo bolje od Guardiola :rofl:
  • marcio amoroso
    33.1k

    Eeee, da ih je upariti :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.