• Krizy
    35.1k
    https://www.24sata.hr/sport/brazilci-tvrde-dinamo-trazi-lincolna-a-zeli-ga-i-olympiakos-698804

    3.asistent portugalske lige, iza Pizzija i Corone, ima samo 21 godinu, možda bi vrijedilo pokušati.
  • Eduardo
    17.2k
    Iako je imao veliku želju vratiti se u Dinamo, argentinski defenzivac Leonardo Sigali je neće ostvariti. Potpisom novog ugovora Theophilea i produženjem Emira Dilavera, stoperska pozicija u Dinamu je definitivno riješena.

    Nema potrebe za vraćanjem Sigalija, kao ni za kupnjom bilo kojeg drugog stopera. Tako je otpala i ona priča o mogućem dovođenju Ygora Nogueire iz Gil Vicentea. Te informacije smo jučer dobili iz maksimirskih izvora koji su nam još nadodali da, što se ulaznih transfera tiče, ovog ljeta neće biti nikakvih događaja, da klub neće nikoga dovoditi. Tako nešto se zapravo i očekivalo, jer Igor Jovićević na raspolaganju ima sasvim dovoljan broj igrača, dovoljno kvalitete za novi napad na Europu.
  • cron1ck
    1.5k
    Pivaric natrag u Dinamo, vjerujem da je to novinarska patka, ali htio bi cuti vase misljenje o tome?
    Pokidao mi je puno zivaca, ali kad malo bolje promisli imao je svojih trenutaka i mozda ne bi bilo lose.
  • Infinity
    15.2k
    Ove sezona je odigrao sedam minuta. To samo sedam minuta vise od mene, mogao bih se i ja nametnuti.

    Da je igrao vise rekao bih da bi mogao biti pojacanje, al ovako sam jako skeptican.
  • Infinity
    15.2k
    Pored Pivarica spominje se Antolic. On je bio standardan ove sezone, ali ga nisam pratio. Jedino sto vidim je konstantan pad vrijednosti od kad je otisao iz Dinama. Da li to znaci da je lose igrao? Nama pored Ademija treba neki DM, al i ovdje sam skeptican. On kad je otisao velika vecina nas je bila sretna, a nije da je igrao neke top lige pa da je napredovao. Dosta ljudi je slavilo odlazak Badelja koji bi nam sad sjeo kao budali samar.
  • Kwedi
    3.8k
    droljivari spominje čolaka iz rijeke ko zamjenu za petkovića
  • Kwedi
    3.8k
    Dosta ljudi je slavilo odlazak Badelja koji bi nam sad sjeo kao budali samar.Infinity

    meni je bio badelj super u dinamu.

    zadnju sezonu prije odlaska malo pao u formi, a i ljudi su ga više uzeli na zub zbog mamića
  • Infinity
    15.2k
    Meni je bilo zao kad je otisao, jos je otisao za neku sitnu lovu, ali sam od dosta ljudi cuo da su sretni sto je otisao i da smo dobili i previse po njima.
  • xavier
    11.1k
    Nije to s Badeljom imalo toliko veze s igračkim kvalitetama koliko s činjenicom da nije bio baš u najboljim odnosima s navijačima.

    Što se tiče Čolaka, Miško vjerojatno smatra da bi ga Dinamo trebao platiti 10 milja.
  • Infinity
    15.2k
    droljivari spominje čolaka iz rijeke ko zamjenu za petkovićaKwedi

    Nek spomene i Kovaca kao zamjenu ta Jovu. Jos bih pristao na tu paket razmjenu.
  • deda
    27.5k
    Vratit Pivarića, Antolića, Halilovića i Ćorića. Pivaj što bi rekli tovari. Treće mjesto u ligi nam ne gine
  • Kwedi
    3.8k
    da dovedu njih četvoricu, plus brodića, sandomierskog, machada, cleytona i šimunovića opet bi bili prvi
  • EastsideZg
    166
    Povratak u realnost - nabijanje HNLa i sramocenje u Europi. Dajte ljudi barem stadion novi onda, da se imamo cemu veselit...
  • Guinness
    1.9k
    Povratak u realnost - nabijanje HNLa i sramocenje u Europi. Dajte ljudi barem stadion novi onda, da se imamo cemu veselit...EastsideZg

    Te 2013,14,15 kad su takvi klošari igrali nije bilo konkurencije
    Osijek bio redovno predzadnji, rijeka u usponu ali ništa konkretno, gorica nije bila ni u planu a lokomotiva uredno širila noge... Danas je skroz drukčija situacija, možda ne toliko nužno za lokomotivu ali za ostale svakako, puno ozbiljnije i ambicioznije ekipe su tu koje tek svojim greškama ne igraju skupine euro kupa svake sezone
  • Pero999
    2
    Uzas sta radi ova uprava cemu vracanje Pivarica i takvih nema di pa ga vrati nazad jos spominju Antolica nemam komentara jedva se cekalo da odu primarno nam treba zadnji vezni jer Ademi igra vise naprijed Moro nije taj treba klasinci dm kakav je bio Sunjic a zamjena za Petka sto spominju Colaka nije bas realno uvjeren sam da su to novinarske patke previse se love trazi za takvo nesto bilo je i za Zapera kao interes pa kad se proculo ovi su bubnuli 5 milijuna nece vise bit takvih transfera tipa Roga kad je dolazio pogotovo ne na relaciji Dinamo-Rijeka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.