• Navijač Dinama
    7.3k
    CavaniBeowulf112

    I da ga dovedemo pukim sretnim slučajem, u ovakvom Jovičevićevom Dinamu , bi i on bio jako loš igrač
  • SAS1987
    13.4k
    Cavani u Dinamu.. Mislim da je to najluđa stvar koju sam ikad procitao na Zoni.
  • Dino
    2.2k
    Jel mislite da postoji mogucnost povratka Bjelice u nekoj buducnosti?
  • Eduardo
    17.5k
    svakako. Po njegovim izjavama imam dojam da bi se vratio i pod ovom upravom, ako bi se ispunila njegova potraživanja. U budućnosti, pod drugim vodstvom mislim da nema sumnje, ali pod istim uvjetima. On je čisti profić, daš mu ono što traži i za uzvrat dobiješ ono što smo mi dobili (rezultatski). Naravno, ne garantirano, ali vrlo vjerojatno.
  • Dino
    2.2k

    I ja sam dobio takoder takav dojam, pa se pitam je li to samo zato sto, kao i svi ovdje pretpostavljam, zarko zelim njegov povratak. A kaj se tice ovog pod vodstvom nove uprave, to ne bih ni sumnjao. :grin:
  • SAS1987
    13.4k
    Jako, jako male su šanse da se Bjelica vrati. Dobio je jako veliki novac za, raskid ugovora pa bi uprava izgledala jos pateticnije da ga odmah vrate. Uz to, on bi opet forsirao da igraju najbolji a ne oni koji trebaju. Znaci, igrali bi iskusni i samo oni mladi igraci koji su na terenu samo jer su bolji od ostalih (Olmo, Ivanusec, Dira a vjerujem da bi Gvardiol dobio jako puno prilika). A upravo zbog toga su ga Mamici smjenili, jer njima treba kvalifikacija u LP ili EL samo da se tamo promoviranju mlafi igraci.

    Matematika nam govori da je za klub bolje da furaju strategiju igre na rezultat (Bjelica) jer ce uvjek iskotici neki mladi igrac kojeg za dve, tri sezone prodaš za 10,20,30 milijuna a uz to zaradis jako puno love od uefe te ulaznica.

    Ali povijest je pokazala da je puno lakse pokrast novac od transfera nego onaj od uefe i ulaznica. Zato je sa perspektive Mamića bolje da klub ima sto vise (pa makar i manjih) transfera igraca. Uz transfere klub ipak treba novac od Uefe jer ga on odrzava na trenutacnem nivoju. Pokusali su, a i djelomicno uspjeli pokrast novac od obnove stadiona ali su ih ljudi odmah dobili na lazi. Sjetite se samo aferu sa stolicama. Zato je Bandicu i prijazeljima puno lakse krasti novac na zicari nego na izgradnji stadiona. Nitko ne zna nista o zicarima i mozes nabiti cijenu a za stadione imas samo na Zoni bar 10 strucnjaka koji znaju koliko otprilike kosta stadion.

    Da se vračam na topic.
    Jedina mogucnost povratka Bjelice je panika uprave da cemo popusiti LP i EL te da Bjelica nece imati nikakvih ozbiljnih ponuda.
  • Neki tip
    19.2k
    Jedina mogucnost povratka Bjelice je panika uprave da cemo popusiti LP i EL te da Bjelica nece imati nikakvih ozbiljnih ponuda.SAS1987

    Mislim da je ta mogućnost na razini SF-a.
  • Kwedi
    3.8k
    Prema izvorima bliskim klubu, Pivariću će ponuditi kijevljani novi ugovor. :cry:
  • Beowulf112
    301
    Necemo Plivarica
  • Krizy
    35.8k
    Negdje sam naletio da Granada želi Menala.
  • Nolifer
    6.6k
    Apropo Cavanija.. onda u tom stilu bi i Ibrahimovic, laganini mogo u Dinamu bit. Igrat samo LP i EP, HNL nebi trebo igrat, osim derbije... Pa bi imali svog "Ibru"...

    Ma Dinamu ne treba nista izvana. Ima svoj pogon i HNL, jednostavno slozit ekipu takvu da svi disu za Svetinju kao jedan. A to Jovicevic nece postici, mozda neko drugi hoce, ali pod ovom upravom jako tesko....
  • Krizy
    35.8k
    Nikome nije do transfera al bilježim svako ime spomenuto za Dinamo pa...

    https://www.transfermarkt.com/lassine-traore/profil/spieler/660184

    kvylxry4l4uzenif.jpg
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Šta je sa onog tamnoputog igrača, šta je bio navodno najveci talenat u Romi i projekat iste, znam da se povezivao sa Dinamom , i onda je sve utihnilo, imal kakvih novosti o tome, ili je završilo(neće prelazit ili je prešao)???
  • Krizy
    35.8k
    U Dinamu II je, zabio je u trening utakmici protiv prve momčadi prije nastavka prvenstva
  • Kwedi
    3.8k
    Mikulić (GK) napušta klub
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.