• BBB Mataa998
    1.3k

    A sta kao do sada nismo znali da ce neki od njih vjerojatno biti prodani?
  • bbb medimurje
    3k
    Veli Tironi da ivanusec i sutalo najvjerojatnije odlaze nakon AEK-a
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako već moraju, nadam se da je barem za prikladnu naknadu nama a ne cifre koje su se spominjale...
  • gledatelj
    294

    Mogli su još dodat i da mu je teta žena od Darija Šimića, doslovce su u krug izvrtili sve jedno te isto
  • kajsitilud
    244
    nije on nikakav veliki dinamovac. U podcastu je izjavio nesto tipa dinamovac sam, al bi volio da hajduk osvoji naslov... tu mu sve pada u vodu
  • Juznjak
    3.1k

    Meni to nema nikakve logike. Još će se pojaviti netko s 10mil za Livakovića i otić će nam 3/4 ovih koji se stalno spominju. Općenito su glupa nagađanja da netko ide za 3 tjedna, pogotovo kad znamo da su ponude za njih dvojicu bile smiješne. Znači da ili novinari imaju čarobnu kuglu pa znaju da će baš nakon AEK-a doći netko s 12-13mil za Ivanušeca ili će uprava promijeniti mišljenje pa prihvatiti 8.5 za Ivanušeca nakon Grka. Nadam se da je od to dvoje točnije ovo s čarobnom kuglom.
  • Dinaminjo
    564
    Mozda su vec pristali na npr 9.5 plus bonusi, ali ostaje jos 15ak dana..
  • Orc123
    5.5k
    Do kad je zadnji rok da Titraui također bude prijavljen za LP? 24h prije tekme ili? Ako ce biti lijecnicki u ponedjeljak sumnjam da ce stici!? Bilo bi ga dobro imati u rotaciji pogotovo ako Bulat jos nece biti spreman ....
  • Juznjak
    3.1k

    Je li ozbiljno misliš da bi nam igrač s tek navršenih 20 godina i iskustvom igranja u Alžiru trebao pomoći u bilo kojoj od sljedećih utakmica u Europi pa makar i kao rotacija? Treba se on baš jako dokazati da dođe do toga i moje su prognoze da će on teško ove godine dobit velik broj prilika.
  • Orc123
    5.5k

    Da, mislim. Ako nam moze Sucic onda def. Moze i decko koji je oznacen za najveceg talenta Alzira! Iza sebe ima 2 seniorske sezone u momcadi gdje je bio i kapetan. Mislim da moze biti kvalitetna rotacija.
  • Captain America
    14.6k
    Tironi malo-pomalo postaje novi Olivari. Svaki drugi dan tekstovi gdje najavljuje prodaju Ivanušeca i Josipa, najavi dolazak Titraouia i Loxića, malo začini s Vidovićem i potpiše se na članak.
  • Papastrumf
    10.2k

    Sučić je igrao jer se dobilo prvu utakmicu 4:0. Sučić je prošao kompletne pripreme s ovom momčadi.
    Koji idiot će uvesti klinca od 20 god, bez ijednog treninga s momčadi u napad na Ligu prvaka?

    Daj malo razmisli prije nego što misli pretvoriš u post na forumu.
  • Orc123
    5.5k

    Razmislio sam ja dovoljno. Ako ne za prvu definitivno u 2. Utakmici moze posluziti za rotaciji, npr. Branis vodstvo i izvadis ofenzivnijeg veznjaka i ubacic ovakvog terijera uz misica na zadnjeg veznog da ti vrsi pritisak zadnjih 10-15min dok se branis...ima smisla!
    Molim te razmisli 2. Puta prije nego repliciras nekome post na forumu!
  • San Lorenzo
    12.1k
    Nije baš da se slažem s Orcom u smislu minutaže za Titraouija protiv AEKa, ali mislim da se dečka brutalno podcjenjuje u smislu minutaže tokom sezone, Bernauer i Bogdan su mi znak da nam skautska služba radi i da zna što radi, te da se igrače ne dovodi bezveze.
  • Droljo
    5.5k

    Točno to. Valjda znaju zašto ga dovode. Nitko od nas ne zna kakav je. Ja uvijek ostavljam opciju da lik može eksplodirati i već kroz par tjedana istisnuti mišića. Nikad ne znaš. Možda je novi makelele. Ne velim da je. Bumo videli
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.