• Lynx17
    2.7k
    Nama je odlicno je ipak s njima potpisao novi ugovor.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    20% razlike je i za gvardiolov transfer.tako sam pred koji tj procitao na twitteru. U slucaju 100m to je onda skoro 17m nama u dzep. Ajmo ajmo
  • Zagi
    5.6k
    Kačavenda po meni nema veze s krilom. Bišćanu je to možda dvaput igrao jer doslovno nismo imali nikog drugog. Može on to odigrat al bi to bilo kao i guranje Ivanušeca desno, pa na #10. Uvijek neka srednja žalost. Zato i izgleda osrednje proteklu polusezonu.

    Ovo što sad igra Bulat, tam treba mali igrat. Desna osmica.
  • NitkoBitan
    13k
    Here we go!

    Frigan sve blize Maksimiru :lol:
  • Dinaminjo
    564
    Nije moguce kapitalca dovest kad su stavili limit za place ispod milijuna..
  • Lynx17
    2.7k
    Hvala, jos jednom, Josko!


    Cw1UPxNUUAACVg5?format=jpg&name=small

    D5BokYnXoAA_wq-?format=jpg&name=small




    AmusedSnivelingBernesemountaindog-size_restricted.gif
  • mali M
    3.6k
    Nije moguce kapitalca dovest kad su stavili limit za place ispod milijuna..Dinaminjo

    Joj dajte više nemamo mi para za kapitalca... Ili definirajte što je kapitalac...
  • scooniepenn
    2k

    Ja i dalje u ovo nisam siguran. Naime, Olmo je imao jos samo godinu dana ugovor, dok je Mali Pep imao dugogodisnji i ne vidim zasto bi Dinamo pristao na isti model. Osim toga, u startu se dosta vise dobilo za Olma pa je i u tom segmentu bila velika razlika.
  • xyz
    840


    + cca. 3% naknade za razvoj (3 mil. eura)
  • scooniepenn
    2k


    Meni i dalje nije jasno zasto mi ne bi mogli imati 2 do 3 igraca koji su hrvatski reprezentativci na ugovorima od recimo 1.2 milje, a da je prvi iduci na 800.000. Imas puno primjera gdje je nekoliko igraca znacajno placenije od prvih iducih. Immobile ima brijem duplo veci ugovor od prvog iduceg i svima je jasno zasto.
  • Efes Pilsen
    7k
    Tako je i bilo do Drmica. Livakovic, Ivanusec, Sutalo, Petkovic bi morali bit najplaceniji, tik do njih Misic, pa onda rupa pa dalje..
  • Captain America
    14.6k
    Kaže Index da Loxa traži 3.5 milijuna za svakog od Stojkea i Lažavende.
  • Nolifer
    6.9k
    Dinamu više od 16 milijuna eura

    Ovo je velika vijest i za Dinamo, kojem pripada 20 posto od razlike onoga što je Leipzig platio za Gvardiola i što će dobiti od sljedećeg transfera. Nijemci su 21-godišnjaka 2021. godine platili 18 milijuna eura, a ako za njega dobiju 100 od Cityja, Dinamu bi pripalo 20 posto od 82 milijuna eura, odnosno 16.4 milijuna eura.

    Gvardiol je dosad za Leipzig odigrao 87 utakmica i upisao pet golova i tri asistencije. U međuvremenu je ušao i u hrvatsku reprezentaciju, za koju ima 21 nastup i dva gola, a s Leipzigom je osvojio dva njemačka kupa.

    Sa imbexa.

    Ajde sad gas više i po Frigana :smile:
  • San Lorenzo
    12.1k

    Prije mjesec dana su imali ponude od 11 milijuna, sad su spustili granicu na 7, du rujna su u plavom salonu za 4. :lol:
  • Captain America
    14.6k
    Sad treba spustit rampu na sve odlaske, dovest Loxinu dvojicu, rješit lijevog beka i napadača i probat napravit čudo u Ligi prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.