• Nino Bule
    11.7k
    Menala transferirat, krdzalic i topic prva hnl posudba, lukanic slovenija, rukavinu ostavit u krugu momcadi i davat mu minute.
  • Facke
    2.3k
    Ovak budu Simic i Miskec dogovarali transfer Frigana :lol:

  • Navijač Dinama
    7.6k
    Nisam ni ja nešto ljubitelj Menala, al mislim da ga treba puatit za borbu sa Špikićem, niti Špikić pokazuje neku kvalitetu a i ne znamo jel bi pristao na to da ulazi sa klupe, dok Menalo jest i kad god uđe oroba dat sve od sebe, nije tehničar kao što ni Spikic nije, al borbenošću i brzinom to dosta nadoknadi, baš kao što je to svojevremeno Gojaka činio.
  • Orc123
    5.5k
    Mislim da bi trebali ako dovode obojicu i Kacu i Stojka napravit neku trampu plus novac ... Marin i Kulenovic plus jedno 3 i pol milje plus postotak od prodaje.....Frigan sa ovakvom odstetom nema smisla a Spiku ce dobro pritisnuti Kaneko na krilu i ukoliko ce htjet igrati morat ce biti puno bolji jer Japanac ce ici na 100 posto svaki puta....
  • Nino Bule
    11.7k

    Koliko ja znam kule nece tamo, a i oni mu ne mogu ponudit trecinu ugovora koju ima u dinamu
  • Orc123
    5.5k
    Tu bi Dinamo mogao uletit sa nekom isplatom za raskid ili tako nesto ....ne znam jel izvedivo ali definitivno bi bilo dobro da se moze nwsto ustediti na taj nacin....iako po meni i dalje Kaca ne bi trebao biti prioritet vec Stojkovic. Ako bi dovodili Obojicu onda jedino logicno je da je Ivanusec na odlasku....u tom slucaju jedan iz dueta Menalo, Marin bi bio suvisan.....
  • Mlađi referent
    11.1k


    Mislim da Kačavenda nema veze s Ivanušecom. Njega dovodimo da nam se ne dogodi da na klupi nemaš veznjaka ili imaš jednog. Moram priznat da podržavam transfer sve u svemu.
  • OsamŠest
    2.6k
    Kačavenda je klasa, kak god da okreneš..
  • Lynx17
    2.7k
    Ovo bi moglo/trebalo poceti ti ulazni transferi.

    Prica se da bi i Olmo mogao biti "zamjena" za Mahrez u Cityu. Barem je jedan od spomenuti alternative. To bi nama takoder lijepo sjelo.
  • OsamŠest
    2.6k

    Mislio sam da je prestalo "kapat" u Zagrebu.. :grin:
  • Common Sense
    527
    Auuu, sad buju pinez prihajali. Sad bu se i prijatel Miškec nas setil...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Kaj imamo postotak i od Olmovog transfera?
  • Orc123
    5.5k

    Ukoliko bi Iva ostao onda bi kaca bio back up za Baturinu, tj. I stojke i on mogu pokriti i kriko i 10ku...ima smisla ali onsa bi trebali rjesavati ove viskove u vidu Menala i/ili Marina...Spika i Kaneko bi rijesili problem desnog krila....
    Edit: Ono kad citz rijesi igraca od 100nlmil eura prije nego mi Kaneka na posudbu hehe....
    Salu na stranu, ti novci ce nam dobro doci da peipremimo zamjene i prije nego osu kljucni igraci
    ...samo se bojim da opet necemo kupovati potwncijale samo a ne kapitalce koji nam trebaju...
  • Nino Bule
    11.7k

    20% razlike od onog sto su nam platili i sta ce dobiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.