• Facke
    2k


    nek dopelja. Te bu svetske cude ak bu v Trabzonsporu zdrzal sezonu. Uprava i predsednik su im uzas.
  • Lynx17
    2.6k
    Ivanusec se izborio za prvu 11 reprezentacije igrajuci u Dinamo. Ok, to ne znaci da ce uvijek bit u prvi 11, ali poanta je da se moze. Pisu da on zeli u Feyenoord zbog LP-a. OK, ali moze se igrati LP-a i u Dinamo.

    Nizozemska liga je bolja od 1.HNL, ovo, ono. Da, i? Svejedno, nije niti lose igrati u 1.HNL. Pogotovo u Dinamo.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ivanusec ne bi trebao zurit ako misli na Euro. Sam je rekao da je tek polusezonu odradio na nivou, a ovdje ako i zakaslje opet ce ga se cekat.
  • Lynx17
    2.6k
    I neka taj "hype" pocinje oko Baturine. Vec je i vrijeme. Arsenal i takvi su bas klubovi koji bi trebali biti povezani s njim. Ali neka ostane na to.
  • Zagi
    5.2k
    Nek naši nauče malo iz PRa velikih klubova.
    Potpisati novi ugovor sa izlaznom klauzulom od 700m eura.
  • xavier
    11.1k
    Nek naši nauče malo iz PRa velikih klubova.
    Potpisati novi ugovor sa izlaznom klauzulom od 700m eura.
    Zagi

    Izlazna klauzula u teoriji štiti igrača da ga klub ne može ne pustiti ako je netko spreman platiti taj iznos. No kako su u Španjolskoj te klauzule obavezne, onda su počeli stavljali iznose koji više stvarno ne "štite" igrača te se postale besmislene jer je sasvim svejedno imaš li klauzulu na 700 milijuna ili je uopće nemaš.

    Drugim riječim, nisam siguran što bi klub tu trebao "naučiti". Jedini od naših igrača koji ima klauzulu je Livaković, ali ona je tu zbog igrača i ne bi imalo nikakvog smisla da iznosi 20 milijuna kad ga opet nitko toliko neće platiti.
  • Zagi
    5.2k
    Ono što sam i napisao, PR.
    "Izvanredno je vrijedan igrač i ne dolazite nam s podcjenjivačkim ponudama, samo našim navijačima trošite živce jer sve te vaše gluposti prenese Olivari pa se nerviraju ni za što"

    Eto , tako nekako.
  • Common Sense
    511
    I to kaj veliš, bu se on tam zmučil i vijal kak kača v trnu. I na kraju bu zgorel kak krušna peč!
  • xavier
    11.1k


    Sve ok, ali želim reći da i ako imaš klauzulu, igrači se u većini slučajeva prodaju debelo ispod tog iznosa i nećeš time spriječiti ovakvo trolanje informacijama. Jedina pomoć tu je jednostavno ignorirati takve gluposti i pričekati malo službenije informacije.

    U krajnjoj liniji, što god napraviš, Olivari i ekipa će smisliti svoju "konstrukciju" koja se kosi s elementarnom logikom.
  • miro
    3.2k
    Slažem se sa @Zagi, mislim da bi potpis novog ugovora s nekih 40 milja otkupnom klauzulom bio odličan potez
  • Lynx17
    2.6k
    Ludi turci ce popizdati kada vidu da je Baturina povezan sa Arsenalom. Dosta njih vec imaju "Baturina" kao njihove profile ime na twitteru. :lol:
  • Zagi
    5.2k
    Ha? To bi bio katastrofalan potez i potpuno suprotno onome što ja zagovaram.
    Moja poruka bi bila "nije na prodaju, odj" , tvoja " svako tko ima 40m može ga sutra kupiti".
  • blue heart 72
    1.4k
    Pošto Livi još nije nigdje decidirano rekao da on hoće ići u "tamo neki fenjer", to stalno samo potenciraju ova naša piskarala, tko zna možda i ostane, jedino me onaj Fabrizio Romano malo žulja. Iskreno da on nije stavio onu objavu, ne bi se uopće obazirao kaj pišu Lesi i slična ekipa
  • miro
    3.2k
    Onda sam nekaj krivo povezao, ja sam htio reć da bi s postavljanjem te cijene baš svima poručili da se ne javljaju s manje od 40 milja (ne mora bit 40, može i manje/više ovisno o procjeni i apetitima kluba)
  • Ludovic IX
    5.5k
    Treba i igrač pristati na to.. a većina neće ako nije cifra koja ne odbija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.