• Nino Bule
    11.5k
    Kaže lesicki
    "Krenimo redom. Što se tiče Dominika Livakovića, on je još uvijek član Dinama. Nit’ je klub iz Maksimira prihvatio ponudu turskog Fenerbahčea, nit’ je vratar dogovorio svoje uvjete. Ne znači da se posao neće završiti tijekom prijelaznog roka, ali trenutno je Livaković udaljen od Turske upravo onoliko koliko je bio na početku ljeta."
  • Ivdzo11
    3k
    Bayndir prvi golman fenera se izgleda dogovorio s Ajaxom... Rulli na izlaznim vratima ajaxa... Tako da je vjerj vec sve dogovoreno s Livakovicem za fener.
  • Šteco
    530
    Bayndir prvi golman fenera se izgleda dogovorio s Ajaxom... Rulli na izlaznim vratima ajaxa... Tako da je vjerj vec sve dogovoreno s Livakovicem za fener.Ivdzo11

    Zanimljiv pogled na situaciju. Pa me zanima... Ima još neko ko se "izgleda dogovorio" ili je neko drugi "na izlaznim vratima", pa je onda "vjerojatno" još neko naših igrača prodan?
  • Facke
    2k
    Paj kaj nije presvetli Fabrizio Romano napisal Here we go , deal done. Koj mi taj covek na ***** ide. A on zel informaciju od nekoga turcina. Na kraju bu Livi i ostal.
  • Ivdzo11
    3k
    ha tako kruze priče, vidjeti ćemo....nisam nista izmislio, nikakvu toplu vodu, samo sam prenijeo ono o čemu se piše..
  • Facke
    2k


    Kruziji na transfermarktu i price da De Gea i Xavi Simons ideju v Hajduka.
  • Nino Bule
    11.5k
    Predugo se vec ovo razvlaci, nek plate odstetnu klauzulu i nek liviju ponude 2,5-3 mil eura i mozda bude gotovo do ponedjeljka, ovako mi se livi svakim danom cini sve dalje od fenera.

    A i taj romanov here we go je inace potpis u roku 24h i predstavljanje, ocito se zajebo jer je vise nasih novina reklo da niti su se klubovi dogovorili niti je livi dogovorio svoje uvjete s fenerom
  • Maki17
    174
    Lesički kaže da su se intenzivirali pregovori oko Stojkovića i Kačavende da Lokosi traže veći postotak kod prodaje. Danas predstavljanje novog dresa a Japanac još čeka u redu i dolazi u nedjelju
  • scooniepenn
    1.9k

    Očigledno ne žele platiti 10 milja EUR odštete, a neće izvjesno ponuditi više od nekih 1,5 milja Liviju, i ono što je najbitnije niti je Livi baš lud od želje da ide tamo. Meni je ovo sve zajedno jedan veliki račun bez krčmara.
  • Šteco
    530
    Osobno dok ga ne vidim na predstavljanju ne vjerujem u tu priču. Fakin' Turci, apsolutno im ništa ne vjerujem. Jbt, predsjednik Fenera je u petom mjesecu rekao da je sve dogovorio s Livijem, da bi Livi to kasnije demantirao, sada je opet slična priča. Mi mu našli 4 zamjene i 10 zamjena za zamjene, a on još uvijek kod nas.
  • Jaro
    5.6k
    Nevistic - najveci mrzitelj Romana trenutno :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k

    Izgleda gotova prica sa Livakovicem.
    Fenerov golman nije htio biti zamjena Livakovicu i otisao u Ajax
  • Nolifer
    6.7k


    Radije bih da izaberu De Geu. A da ostave Livija nama
  • Nogo
    1.3k

    Kako će njega kada će on u Hajduk
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.