• mali M
    3.5k
    slažem se ali mene briga za Lokomitivu, mi gledamo nas.. nebi bio prvi ni zadnji da nakon ozljede se ne vrati na staro. i ja razumijem da ti stalno pozivaš na naš dio odgovornosti i činjenice, ali ovo je forum i istrpit će moje neslaganje sa nerazumnim zahtjevima Lokomotive. ovdje me neće sigurno Šikić demantirati tako da...
  • xavier
    11.1k
    slažem se ali mene briga za Lokomitivu, mi gledamo nas.. nebi bio prvi ni zadnji da nakon ozljede se ne vrati na staro. i ja razumijem da ti stalno pozivaš na naš dio odgovornosti i činjenice, ali ovo je forum i istrpit će moje neslaganje sa nerazumnim zahtjevima Lokomotive. ovdje me neće sigurno Šikić demantirati tako da...mali M

    Pa ja se apsolutno slažem s tobom da on nakon ozljede ne izgleda kao prije. Isto tako, slažem se i da ne bih dao za njega više od nekakvih 2 i pol, 3 milijuna uvrh glave.

    No ne vidim o kakvoj "odgovornosti ili demantu Šikića" ti pričaš, poanta je da ti kažem što je realno, a što nije. Dobiti ga na posudbu pa da procijenimo želimo li ga kupiti ili ne, sigurno nije realno. Ne branim ja tu Šikića, samo kažem da on odlučuje i to je apsolutno njegovo pravo.
  • Noel
    4k
    Za mene iz hnla samo dolaze u obzir Frigan i Stojkovic ali po razumnoj cijeni
  • mali M
    3.5k
    ma nema veze, slažemo se u 99% stvari, neću sad rudariti oko načina izražavanja gdje se isto slažemo al drukčije artikuliramo. u glavnom, gubimo vrijeme na nepotrebnu raspravu u kojoj se slažemo :lol:
  • Armagedon13
    958
    Stalno me nešto "žulja u slučaju" Janković,pisalo je da smo ga posudili uz klauzulu otkupa od 2M.Sad je igrač Rijeke ,a mi navodno imamo postotak od prodaje.
    Zar ga nismo mogli bolje iskoristiti u kupovini Frigana?
  • Orc123
    5.1k

    Potpisujem
  • Mr Anderson
    5.4k
    Tko zna kakve su to kombinacije oko Jankovića i Frigana. Ne vjerujem da bi ga ova ekipa samo tako poklonila. Osim ako nisu u pitanju neke obaveze od prijašnjih transfera. Nitko nije ništa nedvosmisleno objavio. Miško je rekao da Janković nije bio besplatan, naši su rekli da Janković nema veze s Friganom, možemo samo nagađati.
  • striko
    1.2k

    Ništa meni nije jasno u poslovima s Rijekom. Koliko smo im puta izašli u susret trebaju nam pokloniti Frigana a ne diktirati uvjete.
  • Praskaton
    1.8k
    Meni se gadi apsolutno sve u poslovanju izmedu nas i Rijeke,treba raskinut sve te posudbe rikverce prodaje pod nejasnim uvjetima.
    Nakon tovara nas najveci suparnik u hnl-u i nasi navijaci tvrde da bi trebali dobit nekakav popust za njihovog igraca il ga besplatno dobit.Meni je to uzas
  • Krizy
    36.4k
    Spominjao se danas.
  • Facke
    2k
    Upravo 24 sata piseju "Frigan sve dalje od Maksimira".
    Al je 24 sata+. Westerlo je ponudil 4,5 miljina, Celta 5 i neki klub s emirata 6 miljuna. Piseju da Dinamo to nemre pratiti. Nek se Miskovic fucka. Ja njimi vise nijednuga igraca nebi dal.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    A Bože moj, nek ide onda tamo
  • Facke
    2k


    Pitanje je el se Frigana kaj pita. Na kraju bu moral iti iste tak kak i Luksa tjera maluga Vuskovica "odi odi trebaju nam novci"
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ne želi Frigan tamo navodno radi obiteljske situacije
  • Neki tip
    19.4k
    Westerlo je ponudil 4,5 miljina, Celta 5 i neki klub s emirata 6 miljuna. Piseju da Dinamo to nemre pratiti. Nek se Miskovic fucka. Ja njimi vise nijednuga igraca nebi dal.Facke

    Ako je tako, ako Rijeka doista ima ponude od 4.5+ milijuna eura za Frigana (možda sam ja naivan, ali uopće ne mislim da je to neko pumpanje cijene, već da ponuda ima i da Frigan vrijedi - druga je stvar možemo li mi to pratiti), onda ja ne znam koji bi to pod kapom nebeskom normalan razlog bio da ga nama "daju" za 3?

    Poklanjamo Rijeci igrače? Pa to je opet naš problem. Nemamo se mi tu što duriti ko šiparice. Imaš igrače pod ugovorom i odlučuješ što ćeš. Koje ćeš zadržati, koje prodati, koje posuditi, a koje pustiti..

    Ako smo mi pustili nekoga (eto Jankovića), da ide besplatno u Rijeku bez dogovora oko Frigana i nevezano za Frigana, naš problem, Miškovo je da brine za Rijeku.

    Da skratim, ne krivim tu Miškovića ni za što, niti vidim da nas je sjebao. Pa on je predsjednik Rijeke, ne sportski direktor Dinama pa da mu je posao brinuti o našim potrebama.

    Ako je zajebao neki dogovor, onda će se poslovanje promijeniti ili ga neće biti, ali čisto sumnjam da se o tome radi.

    Mislim da nam je najveća šansa u tome što Frigan, izgleda, želi baš u Dinamo. Ne može ga nitko prisiliti na Ameriku i Arabiju i bilo što treće, tak da se još uvijek nadam da će se nešto dogovoriti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.