• Sajla
    3.5k
    koliko sam čitao, ne želi ići daleko od bolesnog brata. Frigan ne mora pristati na ničije uvjete, ne mora se dogovoriti s nijednim klubom u koji ga Rijeka poželi prodati. sve ovisi o tome može li ga novac natjerati da se predomisli i hoće li mu i obitelj reći da pristane.
  • Orc123
    5.1k
    Imaju oni moj kiki ponude....nek ga prodaju...siroko im polje....mi smo ponudili postenu cijenu plus postotak ...ako nije dovoljno ciao!
    Cuj Westrlo nudi 4,5 milja a do sad nisu nikog platili vise od 1,3 milje .....
  • Krizy
    36.4k
    Imaju oni moj kiki ponude....nek ga prodaju...siroko im polje....mi smo ponudili postenu cijenu plus postotak ...ako nije dovoljno ciao!Orc123

    Eto ti znaš jel imaju ili nemaju.
    Tako si pisao i za Bakrara pa su imali veću ponudu.
    Naša šansa je u tome da želi ostati u Hrvatskoj pa ga možda možemo dobiti za npr. 3M i %.
  • Patak
    2.2k
    A koji je najveći izlazni transfer do sad Rijeka imala? Sad imaju kapitalca nakon tko zna koliko vremena i normalno pokušavaju ostvariti neki rekord, samo mi moramo biti pametniji u odnosima s njima ubuduće.
  • Neki tip
    19.4k


    Rekord sigurno neće ostvariti, jer ga "drži" Kramarić koji je u Leicester otišao za 9 milijuna eura.
  • Infinity
    15.2k
    Rijeka vjerojatno ima ponude za njega, ali on forsira ostanak u Hrvatskoj. Mi im zbog njegove zelje za ostankom mozemo nuditi manje, jer znamo da on gotovo sigurno nece otici. Ako im lova treba onda ce nam ga na kraju prodati, ali nemaju potrebu da se zure. Imaju vremena da nagovore Frigana da ode vani, a i da pokusaju izvuci malo vise od nas.

    Na kraju ce sve ovisiti o njemu, mozda ostane i u Rijeci. I mi smo nudili za Belju vise od Augsburga, pa je otisao tamo. Vjerojatno su ovi nudili vecu placu. Mozda smo od svih klubova upravo mi Friganu ponudili najvise, ali Rijeci nudimo najmanje.
  • Zagi
    5.1k
    Ako je zajebao neki dogovor, onda će se poslovanje promijeniti ili ga neće biti, ali čisto sumnjam da se o tome radi.Neki tip
    Ne vidim nikog ove sezone na posudbi. Možemo pričekati kraj roka ali meni se čini da se poslovanje već promijenilo.
    Transfer Jankovića? Vjerojatno nije baš imao neke ponude, Bišćanu se ne uklapa u viziju , a Dario ga želi skinuti s plaće. Janković želi raditi s Jakirom.

    Ovisi kakav je bio dogovor.
    Rijeka je bila 8. sa 11 bodova zaostatka za europom na polusezoni.
    Bez naših igrača nebi izborili europu. Nema šanse.
    Ulazak u PO konf lige je oko 1m eura. To im je neki minimum.
    Ne gubitak 2 boda za koeficijent ima nemalu monetarnu vrijednost idućih 5 godina.
    Ako uđu u grupe, dići će im se vrijednost igrača.
    Ništa od ovog bez nas nebi bilo moguće.
    Moglo bi se aproksimirati koliko sve to vrijedi ali nije lagano i neda mi se.

    Jesu li nam dužni? Sigurno.

    E sad, može Miško reći da ako je bilo kakvog dogovora, bilo je s pandurom i Čačićem i da novoj upravi nije ništa dužan.
    Ok, njegovo pravo. To treba imati odgovarajuće posljedice i ajmo dalje.
  • Sajla
    3.5k
    klubovi surađuju i posluju međusobno, ili ne surađuju i ne posluju međusobno. Mišković ima priliku donijeti odluku u koju grupu želi, a u sljedećih mjesec i pol ćemo vidjeti kakva je. možda netko misli da je on taj koji može postavljati uvjete i diktirati nešto, ali se meni čini da je malo pametniji od toga i zna da ne drži on sve karte. pregovara, čeka pravi trenutak i najbolje uvjete za svoj klub. u neku ruku, sve to može biti i predstava za javnost i njihove navijače da k'o fol i oni pokazuju mišiće. osobno, očekujem da će se dogovor postići i da Frigan dolazi.
  • mali M
    3.5k
    da se ne ponavljam, Miško i Šikić sami određuju svoju buduću suradnju s Dinamom. Mislim da im je svima trn u oku Šimić što se tiće ucjena, jer se Dario ne da šamarati.. Dario ne puca na rikverc lovu i to odma svim tim "poslovnjacima" bude trn u oku.. nije lako bit pošten, pogotovo kad ti i vlastiti navijači pucaju u koljena jer su navikli na cirkus vođenje kluba
  • vjeko1701
    5.9k
    Generalno je situacija kompleksnija nego se ovdje piše. Klubovi već dugo vremena surađuju na obostranu korist.

    Nama dobro dođe klub iz top 4 koji ujedno povremeno igra europu a da ne sikće na svaki spomen Dinama. Em je sigurnije kupovati igrače iz Rijeke nego recimo Istre ili Varaždina em je dobro imati neki klub solidne platežne moći za koji znaš da možeš poslati poneki višak iz kadra bez nekih komplikacija. Uz to, u trenutnom HNS-u, dobro nam dođe visoko pozicionirani dužnosnik koji je naklonjeniji nama nego biloj boji.

    Njima s druge strane igrači koji su višak u Dinamu ili jendostavno žele negdje gdje će imati bolju minutažu provjereno mogu ući u uski krug prve ekipe i dosad su ih mogli relativno jednostavno dovesti. To su ujedno igrači koji nerjetko imaju europskog iskustva i pobjednički mentalitet. Također, kada je stani-pani s parama, nismo se ciganili oko 500k više-manje za neke igrače koji su nam bili zanimljivi.

    U svemu ovome, ni mi ni oni neće ništa dobiti nekim inatom. Meni je situacija jednostavna, mi smo ponudili koliko smatramo da možemo (uz možda neku sitnu rezervu koja je otvorena za pregovore). Oni ako imaju znatno bolju ponudu i pod to mislim naša 3M, drugo 5M+, naravno da neće oštetit svoj klub za 2M+ eura samo zato da se mi nebi uvrijedili. S druge strane ako ga na kraju prodaju za neku siću iznad naše ponude (naša 3M, oni na kraju prodaju za 3.5M) onda već sami sebi pucaju u nogu jer tih 500k ne vrijedi opravdanog zahlađivanja odnosa.
  • Common Sense
    511
    Je dragi Facke, a kaj nam ve čineči? Kulike penez išće taj mužikaš Miške za Matiju? Oni kaj nekaj razmeju vele oko 5 miliončeka jezerač! Naj veli gdo kaj oče, a ko bu tulike pinez pribavil?! Pak smo puni jezerač kak jaje dlak.
  • CastAway1986
    853
    Stojkovica bi već ujutro potpisao bez obzira išao Ivanusec ili ne!Nego ja mislim da će onaj veznjak Bubanja isto biti dobar igrač možda već ove sezone dodatno napreduje iako ima već dosta zainteresiranih na čelu sa Slavijom iz Praga
  • Neki tip
    19.4k
    Nego ja mislim da će onaj veznjak Bubanja isto biti dobar igrač možda već ove sezone dodatno napreduje iako ima već dosta zainteresiranih na čelu sa Slavijom iz PragaCastAway1986

    Meni je Bubanja isto zapeo za oko kao vrlo solidan zadnji vezni, jedan od boljih u HNL-u prošle sezone.

    Nije razina pojačanja za Dinamo, ali ne bi mi bilo krivo da smo ga mi, umjesto Lokse, prije godinu dana doveli besplatno ili za parsto tisuća eura. Imaš pristojan backup na zadnjem veznom za ništa.

    Međutim, njemu su sada pune 24, nema on još ne znam kakav prostor za napredak pa da velimo da će "biti dobar igrač", jer on je takav igrač kakav jest, to je više manje to, uz neka manja moguća poboljšanja (taktičke i fizičke naravi, u jačem klubu).
  • Facke
    2k


    Hahahahahahahaha :lol:
    Suncece ti presvetlo :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.