• miro
    3.2k
    Ajax je jako dobar poligon za prodaju u najveće klubove, tako da bi 20 milja plus 20% fix bio dobar posao po meni
  • Facke
    2k
    Veca krada od Kranjcara

    Bogme i SN pise dana uz dan svakake gluposti.
  • Zagi
    5.1k
    Još bolji poligon bi bio prodaja direktno u premier ligu (ako već moramo jel). Šutalo fino uspije jer je već spreman i to nam otvori daljnje prodaje.

    Moramo i morat ćemo i dalje prodavat. To se nikad neće promijeniti.
    100% je bolje od 20%
    100m je bolje od 20 m.

    Odrezati posrednike.
  • miro
    3.2k
    Ok, naravno, ali može li Dinamo sada prodati Šutala u Arsenal kao npr Ajax ili Feyenoord? Ja bih volio da može, ali oni ipak rađe uzmu lika "tu negdje ko Šutalo" iz Nizozemske za duplo veću lovu
  • OsamŠest
    2.6k

    To je točno, al nažalost ne ovisi sve o nama.

    Možemo postavit visoku cifru, najmanji problem, ali pitanje je tko će to platiti. A godine ugovora idu..
  • Droljo
    5.1k
    Pa ak luđaci nisu naučili na modriću, lovrenu, gvardiolu valjda neće nikada...
    Na engleze mislim
  • Zagi
    5.1k
    Ne govorim da sad lupimo 50m+ za Šutala.
    Već ako bi imao usporedive ponude Ajaxa i npr Brenforda, bez razmišljanja bi ga poslao na otok.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nikad neću razumjeti navijače Dinama koji s oduševljenjem pričaju o prodaji jednog od najboljih igrača i zbrajaju već moguće milijune i postotke. Jebe mi se za sve to. Nadam se da će i Šutalo i Ivanušec ostati kod nas što je moguće duže, barem do kraja sezone. A kad se jednog dana ipak prodaju, boli me ona stvar u koju ligu i koji klub će se prodati.
  • Zagi
    5.1k
    Nikakvo oduševljenje , samo tužna realnost.
    Sam si svjestan toga
    Nadam se da će i Šutalo i Ivanušec ostati kod nas što je moguće duže, barem do kraja sezoneMr Anderson
    al bi svejedno popovo drugima.

    U koji kub će ići poslije dinama niti meni nije bitno al mi je bitno da zaradimo što više.
    Ne zbog tete u računovodstu, već reinvestiranja u momčad.
    Nadam se da je konačno prošlo vrijeme curenja love po svuda.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Kakvo reinvestiranje, o čemu pričamo? I kumica na Dolcu zna da mi ne budemo kupili igrače klase Šutala i Ivanušeca koliko god dobili za njih. Zato ću se više veseliti da što duže ostanu, nego da ih prodamo i za 50 milja.
  • Zagi
    5.1k
    Niti smo kupili Šutala niti Gvardiola.
    Al jesmo Petka, Oršu, KTCa, Lauritsena, Kadziora itd.

    Reinvestiranje.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Možemo nabrajati i promašaje u koje smo reinvestirali. Ostajem pri tome da treba glavne igrače zadržati barem još ovu sezonu, a ko hoće zbrajat milijune nek zbraja, mene to ne zanima.
  • CastAway1986
    853
    Mislim da treba dovesti još nekog iz Japana!Gledam danas 3 zadnje utakmice Sappora u ligi da vidim tog Kaneka i ja nemogu vjerovati koliko se brzi i napadački bolji nogomet igra tamo nego u HNL-u!!Kad mogu St.Truiden i Celtic može i Dinamo!
  • plavi devet
    153
    i kakav ti se Kaneko čini
  • CastAway1986
    853
    Odličan, jako dobra tehnika i dosta dobar udarac!!Svaki put zakuha nešto kad ima loptu u nogama, dosta je puta pogodio precku ili vratnicu onda bi i statistika bila bolja!!Očekujem kad se privikne na naš stil nogometa da bude top pojačanje a i nebi bilo loše dovesti mu nekog sunarodnjaka čisto da se prije aklimatizira!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.