• San Lorenzo
    11.7k
    Lokomotivu sam prošle sezone gledao isključivo zbog
    Čavline i Stojkovića, tim redosljedom...i neznam, Stojković me nikad nije zabezeknuo da bih pao na dupe, ima finih poteza, ali nije igrač na kojeg bih se oslonio ako se proda Ivanušec i od njega očekivao da bude game winner.
  • Neki tip
    19.4k
    Stojković me nikad nije zabezeknuo da bih pao na dupe, ima finih poteza, ali nije igrač na kojeg bih se oslonio ako se proda Ivanušec i od njega očekivao da bude game winner.San Lorenzo

    Nije to ni Ivanušec bio s 20 godina.

    Ako ćemo realno, nije bio ni iduće 4, sve do ovog proljeća.

    Ali jest bio igrač koji čini razliku u Loksi i za većinu je bilo samo pitanje vremena kad će "procvjetati" i kod nas (osobno, mislio sam da će do ove dobi imati puno bolju karijeru od Majera, o čemu smo više puta pisali i uspoređivali ih pa da se ne vraćam).

    Od Stojkovića teško da možemo očekivati da bude game winner odmah pri prelasku, ali kroz godinu, maks dvije, mislim da bismo imali odličnog igrača.
  • Patak
    2.2k
    Stojkovića sam prvi puta u utakmici Lokomotive kad nisam ni čuo za njega. I onda u jednoj od prvih akcija primi vrhunski dugu loptu na rubu šesnaesterca, otrese se obrambenog i zakuca u rašlje. Dakle,nekoliko vezanih super poteza. Od tada sam ga počeo malo intenzivnije pratiti i mislim da je baš igrač za Dinamo, i moguće jedan od nositelja za godinu dvije, možda i prije. Volio bi ga vidjeti u kombinaciji s Baturimom.
  • Patrik11
    120
    Vidovic je igrao lijevo krilo spicu polu spicu i desetku tako da bi bilo mjesto za njega
  • Facke
    2k


    Samo kad procitam taj clanak mi je lose. Je Mislitant vraga u Zagrebu. Eto. Pa ove su strahote koj se pise.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Stojković je barem na mene ostavio dojam kad sam ga prvi puta gledao, ona izlizana floskula da se odmah vidi kako loptu drugačije udara nego ostali igrači. Svakim novim gledanjem dojam se pojačava. To je igrač za Dinamo i moramo ga uzeti. Ako ne možemo uzeti obojicu po nekoj normalnoj cijeni (Stojković i Kačavenda), onda Stojkovića odmah, a Kačavendu kad bude prilika.
  • Nogo
    1.3k
    Kaneko bi trebao ove dane doći u Zg na liječnički.Možda i koji dan iza radi odmora.
    Ako sve bude dobro, volio bih ga vidjeti u petak makar 15 minuta iako mislim da neće konkurirati jer će tek doći...
  • Lynx17
    2.6k

    Jel neko prije dan, dva spomenuo Kotarski u kontekstu Dinama?

    Inace, neka ti klubovi se boru za njega, ipak cemo mi dobiti nesto od toga.
  • Eduardo
    17.6k
    ne pamtim kad je bolji golman izašao iz naše škole. Šteta što ga nismo uspjeli zadržati kao klinca.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Nema smisla da šutalo ide u Ajax, gubljenje vremena. Ako će negdje ići to treba biti klub iz liga petice i to ovi koji igraju europu, jer to je njegova razina. Idealno bi bilo da gvardiol ode iz leipziga, tu si fino piknemo 20 milja, oni ponude preko 20milja + 20% od sljedećeg transfera za šutala, ruka ruku mije, vuk sit, ovce na broju, svi sretni i zadovoljni.
  • CastAway1986
    853
    Stvarno šteta što smo propustili olako Kotarskog dok je bio u Gorici ili Ivušića za relativno mal novac Al svakako Nevistic je zaslužio šansu!Što se Šutala tiče izvući što više preko 20M
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ma ako će Sheriff dati 20M i 20% nek' ide u Moldaviju što se mene tiče ako će već ići.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Iskreno nije mi žao kaj smo propustili Kotarskog i Ivušića jer smo cijelo to vrijeme imali vjerojatno najboljeg golmana u povijesti kluba. Mogli bi grijat klupu i ništa više
  • Lynx17
    2.6k

    Nadam(o) se da ce ovo se rijesiti vrlo uskoro. Drzim figu za Leipzip da izvucu sto vise.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.