• Droljo
    5.1k
    Gle na prvom mjestu je klub. Ako je ponuda dobra klubu. Zakaj onda ne bi imali malo ljudskosti i mislili o igraču, pogotovo ako je igrač dugo tu i zaslužan je za hrpu uspjeha? Pa nije sve crno i bijelo
  • Infinity
    15.2k
    Igrac moze zasluziti vecu placu, ali da ga se pusti ispod cijene ne moze. Moze ako ce tri sezone igrati ispod cijene, pa da uracunamo koliko nam je ustedio.

    Igraci imaju place, imaju bonuse za uspjehe, a te price da je netko zasluzio treba ostaviti za klubove koji igrace ne placaju mjesecima, a ovi se bore kao lavovi. Tad je igrac zasluzio da ga se pusti, jer je igrao za dzaba. Sve dok im se ugovor postuje, nisu zasluzili nikakve ustupke, osim eventualno bolje place.
  • Beowulf112
    301
    A to ajax ima sad love prodali timbera za 40 arsenalu...ali mogu oni potegnut i dublje u dzep...20M je malo za reprezentativnog stopera 3. Reprezentacije svijeta
  • DrawTube
    3k
    je li ovo tek 2. ne turski Klub nakon Feyenoorda s kojim se povezuje naše igrače ovo ljeto?
  • Ivanmtk
    678
    bila je i Celta za Brunu..
    ja mislim da može ić iznad 25 plus bonusi
  • Captain America
    13.9k
    Sve ispod 25 uz bonuse za Šutala je loš posao. Radi se ipak o dokazanom stoperu na europskoj i svjetskoj sceni.
  • Droljo
    5.1k

    Rekao sam da je klub na prvom mjestu. Ako je klub zadovoljan sa ponudom zašto nebi mogli reći da je igrač zaslužio transfer i sl.?
  • Salva
    2.3k
    Ja bi za svaki "zasluzio je", "zaduzio nas je", "treba mu izaci u susret" i slicne izraze stavio hladenje na 24 sata.NitkoBitan

    Nisam rekao da ikome treba izlaziti u susret ili putem medija rušiti cijenu, ali Livaković, ikona ove generacije, koji je osvojio sve šta je s Dinamom mogao u 8 godina, tko je itko od nas da mu zamjera odlazak u drugi, i potencijalno bolji klub u boljoj ligi? Nek ide čovjek, nek brani u ligama petice, sa sportske strane zdravo je razmišljanje da želiš bolje i jače od trenutnog. Livaković nije jedan od onih koji se na prvu ponudu odlučio otići, a bome je bilo takvih u posljednjih 10ak godina.
  • Jurki
    8.7k
    Po meni bi trebalo se s Livijem dogovoriti za nastavak suradnje.
    A ne nekakvi glupi Feneri, Galate ili lijevi Kebabspor.
    Livi je tek sad u najboljim vratarskim godinama sa hrpom iskustva branjenja na najvisoj razini. I tak bi se klub trebal postaviti.
    A ne price zaduzio je klub..
  • Droljo
    5.1k
    Izgleda da su ga prodali ipak.
    - Imamo jedan uvjet, da Livi ostane u Dinamu do 15. kolovoza, važan nam je zbog europskih kvalifikacija SN

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/sada-samo-jedan-zahtjev-moze-srusiti-veliki-livakovicev-transfer-evo-sto-dinamo-uz-novce-trazi-od-turaka-15355743
  • Infinity
    15.2k
    Klub je na prvom mjestu i ako je klub zadovoljan s ponudom onda se igraca prodaje, nema nikakve veze sa zasluzio ili nije zasluzio.

    Da li je Jedvaj zasluzio transfer? Ili Brekalo? Gvardiol? Sosa? I cime? U tom trenutku je dosla ponuda, bila je dobra i prihvacena je. Nema to nikakve veze s tim sta je netko pruzio klubu, jer je za sve to bio placen. Nogomet tako funkcionira i tako treba funkcionirati i kod nas. Nismo mi Majka Tereza.
  • Droljo
    5.1k
    Ja sam se nadovezao na kolegu koji bi banirao zbog toga kad netko napiše da je igrač zaslužio transfer.
    Ovo drugo se sve slažemo
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ja sam se nadovezao na kolegu koji bi banirao zbog toga kad netko napiše da je igrač zaslužio transfer.Droljo

    Ma dobro ne bi banirao al da vas treba malo cimnut za takvo razmisljanje treba :wink:
  • San Lorenzo
    11.6k
    Nadam se da se netko zajebava s ovim uvjetom da ostane do 15.8.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.