• Zagi
    5.6k
    BOOM , nema dogovora!
    Sad su jedni druge krenuli trolati :rofl:
  • Infinity
    15.3k
    Trebamo top golmana za tri pretkola, a ne trebamo za play off i grupnu fazu Lige prvaka. Nek se ubije onaj tko se sjetio te politike, a zajedno s njim i svi oni koji su se slozili.

    Da smo mi neki bezvezni klub koji nema ambicije i koji mora prodati igraca, pa bi shvatio. Imamo ambicije, ali ako ce se igraca prodati onda taj 15.8. zvuci kao da smo Solin jbt. Prodaj ga odmah. Ako je Nevistic dobar za Manchester onda je dobar i za Astanu.

    Krace zadrzavanje igraca ima smisla ako dogovaramo zamjenu. Za Livakovica zamjenu imamo vec godinama i ako ce Nevistic braniti Ligu prvaka onda mu treba dati da brani i protiv levata u pretkolima i da osjeti utakmice.
  • NitkoBitan
    13.2k
    Trebamo top golmana za tri pretkola, a ne trebamo za play off i grupnu fazu Lige prvaka. Nek se ubije onaj tko se sjetio te politike, a zajedno s njim i svi oni koji su se slozili.Infinity

    Tocno to. Taktika APP - Ako prode prode. Ni meni nije jasno u cemu je fora da trebamo zadrzat igrace do prolaska 3. pretkola. I kaj onda? Da prepustimo sav teret ulaska u LP na prinove... Pa jebemu zivot il ga sad prodaj il ga zadrzi skroz do kraja kvalifikacija odnosno dok ne osiguramo LP. Uostalom razlika izmedu LP i EL je 15tak milijuna eura. Ako bismo zaista pustili igrace poslije 15.8. kao da nas boli ona stvar za tih 15 mil.
  • emilperska
    3.6k
    Vise me brine odlazak Ivanuseca nego Livija ako vec netko mora otic. Tog famoznog Nevistica placamo vec 3 godine jako fine novce pa neka i pokaze da mu nije karijerni vrh bit drugi golman Dinama.
    Kod Ivanuseca stvarno imamo problem da zamjene ni priblizno nema, a dosta smo ovisili njemu. Jedinog igraca (Orsic) koji je mogao bit momentalni plug in bez promjene stila igre smo odbili i zato Ivanusecov (a i Petkov) ostanak nakon 31.8 mora bit glavni zadatak Uprave.
  • Infinity
    15.3k
    Ne slazem se ni s tim. Zadrzavanje igraca do kraja kvalifikacija ili do odredjenog pretkola je debilizam.

    Igrace koje se prodaje treba prodati cim prije i da se ekipa jos u pretkolima navikne igrati bez njih. Prodati nekoga nakon play offa je glupost. Shvatio bi da nakon ispadanja u play offu moramo prodati nekoga da nadoknadimo financijski propustanje Lige prvaka, ali plasirati se u Ligu prvaka, pa prodati nekoga, zasto? Prodaj ga odmah i daj zamjenama priliku da se uigraju.

    Mi u nekom trenutku moramo prodati igraca, ali ta zadnja pretkola su najgori moguci trenutak. Mi moramo imate ekipu spremnu za grupnu fazu, a ne da nam se ekipa rasipa nakon plasman u grupu. Mozemo dovesti nekog top igraca nakon plasmana i nadograditi ekipu, ali prodati nekog kljucnog igraca pred samu utakmicu najjaceg nogometnog takmicenja na svijetu? Glupost.

    Livakovic ako treba ici, neka ide odmah.
  • NitkoBitan
    13.2k
    Igrace koje se prodaje treba prodati cim prije i da se ekipa jos u pretkolima navikne igrati bez njih.Infinity

    To ti je rizik. Po meni se ne bi trebali navikavat igrat u pretkolima jer je ulog ogroman. Zamjene se mogu uigravat i u HNLu dok je ritam pretkola-prvenstvo naporan.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Neka on ostane do 15.8. Jedan od oslonaca ekipe,lakse se domoci lige prvaka sa onim koji to godinama uspjevaju a Neva se ima kad do pocetka grupne faze uigrati
  • emilperska
    3.6k

    Mene je i strah neceg slicnog.. 2021. su nakon zadnjeg pretkola prodali Majera i Jakica i opcenito se nije nikog dovelo. Jakica je zamjenio Misic, Majera ajmo rec Spikic. Misic se pokazao liderom, buducim kapetanom i finim spanerom i buldogom istovremeno. Spikica i dalje cekamo iako nije flop.

    Odlazak Ivanuseca nas ostavlja u zrakopraznom prostoru, tko ce ga zamjenit? Marin?
  • Zagi
    5.6k
    Kroz godinu dana bi Rukavina trebao biti spreman. Do tada nema tranfera Ivanušeca, nije u interesu kluba.
    Rampa.

    Ako jedan igrač nije "zadužio" kluub , to je on.
  • Infinity
    15.3k
    O odlasku Ivanuseca ne zelim ni razmisljati, jer smo zamjenu imali pred nosom, a da ne pricam gdje je zavrsio Olayinka potpuno besplatno.

    Ostanemo li bez Ivanuseca, a ne dovedemo odmah top lijevo krilo onda netko treba dobiti otkaz.
  • Armagedon13
    958
    Znači ostaje nam samo Petko,bit će je...
    E sad nas treba iznenaditi sa pojačanjima
  • Olmic
    2.9k
    Bilo istina ili ne, ali na pomisao da ostanemo bez 3/4 reprezentativca je uzas..Dinamo mora ostavit barem dvojicu…
  • Klenx
    4.5k
    1.) Debili su ako puste 3/4 reprezentativca

    2.) Ako će čekaj kraj kvalifikacija da puste 3/4 reprezentativca onda su još veći debili

    3.) Jebo ih Fener
  • Olmic
    2.9k
    upravo to..kad vidim kraj kvalifikacija pa ide igrac vracamo se u zlatno doba zm
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions