• Patak
    2.2k
    Ali ako Inter ugradi u ugovor mogućnost da ga kupe nazad ako postane top igrač što onda ima Dinamo od toga, tj. od njega neće zaraditi ništa.
  • San Lorenzo
    11.7k

    Zašto, ako ga dovede za 3 milijuna, a proda za 8?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ovisi za koliko. S tim da još nije jasno dal je stvar fiksnog otkupa ili pravo na matchiranje ponude.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Dinamova korist je tu prvenstveno 2-3 sezone dobrog nogometa od igrača. A San Lorenzo je dobro ukazao i na financijsku stranu. Nekad nećeš bit dvocifrenu brojku u plusu, i to je ok. Uostalom, već 5 milijuna ti u našim okvirima može dovesti novog top igrača ili dvojicu.
  • Beowulf112
    301

    Malo je to.Platimo ga 3 milijuna + placa..a onda da ga damo za 8 milijuna a mi ga izgradili kao igraca...na tako nisku otkupnu nebi ni pristao..jer bi se stvarno moglo dogoditi da ovaj trpa i nakon godinu dana ode za 8 milijuna a mi zaradili mrsavih 2-3 milijuna i njima razvili igraca kojeg mogu dalje prodat za 15-20
  • bbb medimurje
    2.9k
    Jucer SN pisu kak nema niti jedne ponude niti raspitivanja za livija, ivanuseca, petka i sutala
    Danas ujutro clanak o tome kak pregovori traju vec duze vrijeme
    Smijesno...
  • Praskaton
    1.8k
    S obzirom da nismo vratili Oršu velika greska bi bila pustit Ivanuseca,za mene uz Misica i Petka igrac s najvecim utjecajem na igru.

    Svi se nadamo pojacanjima al realno kad bi doveli dva pojacanja i jednu popunu kadra kao sto je francuz bilo bi vrh
  • Jaro
    5.6k
    pa ako je pravi igrac dinamu ce se isplatiti kroz golove, asistencije, pobjede i slicno. Neki jos uvijek trebaju reminder da je dinamo prije svega nogometni klub i gdje je prvi cilj rezultat.
    Ovo je kao kad netko kupi auto a svi ga pitaju, a ta kolko ces ga moc prodat? Da, ima preprodavaca kojima je glavni cilj okretanje love, al vecina ljidi kuouje auto da ih odredjeno vrijeme prevozi od tocke a do tocke b...
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ne mora se na svakom igraču zaraditi. Mislim da smo kada se procentualno gleda zaradili na 10% igrača pa opet sve funkcionira.

    Ako će Satriano trpati dvije sezone i onda otići sa pozitivnom nulom ili čak plusom od par milijuna ja ću to odmah potpisati. Ono šta je bitno i na šta se treba misliti da ta buy back opcija ima neki razuman vremenski rok i da nam se ne desi da zabije 15 golova u polusezoni i da ga oni odvedu.

    Što se tiče njega kao igraca treba nam i ako Petko ostane. Mi samo u prvih 15 dana imamo 5 utakmica, a taj ritam će ići sve do kraja kolovoza. Realno je da odigramo 13 utakmica u mjesec i pol i za taj ritam nam trebaju kvalitetni igrači.
  • Beowulf112
    301
    Ja sam reko svoje misljenje.Ostanak standardnih igraca mora biti prioritet pa i njihovo produzenje.Ako nam treba krpanje jer ipak zivimo od prodaje onda je to Šutalo kojeg nebi pustio ispod 25 milja.Ima covjek vise utakmica za repku nego Gvardiol kad smo ga pustili.I mi nismo vise neka bezveze reprezentacija vec smo pokazali na tri zadnja natjecanja da smo sami vrh.Znaci 2018. i Rusija nije slucajnost.Nasi igraci moraju dobiti na cijeni.Tako da Šutalo 25+
  • Ivdzo11
    3k
    Samo se čeka Satrianov pristanak i tjt... Tako izvjestavaju talijani prije par min
  • Yovitssa
    345

    "Samo" mi zvuči kao big deal pošto su u igri i klibovi iz liga petice...
  • Zagi
    5.1k
    U pm, City i Real tek za 2 tjedna kreću s pripremnim utakmicama.
    Ne znaju oni da se nama žuri?
  • plavi devet
    153
    čitao sam danas da ga 12. klub emirata želi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.