• Ivdzo11
    3k
    yunrgle3uau1yhas.jpg
    Za Satriana upit ovog novinara...
  • Maximo
    279
    Advance?
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Vjerojatno misli kako su pregovori u nekoj naprednoj fazi tako nesto..
  • Maximo
    279
    A nezz...nadamo se tu, a po forumima intera čitam da ni nije potencijal za inter...budemo vidli...
  • Patrik11
    120

    Šteta da su ga zvali siguran sam da bi se vratio
  • Patrik11
    120
    u interu vjeruju da moze postati top napadac doci ce s mogucnosti otkupi ali oni imaju pravo da ga vrate ne zela ga dati bez te opcije on mi djeluje kao malo bolja verzija tueta na istom su putu samo je satriano malo dalje dosao
  • Patrik11
    120
    Feyenoord je zainteresiran za Luku Ivanušeca on mi je glavni cilj za ovaj prijelazni rok uskoro ce poslati i službenu ponudu
  • Facke
    2k


    I kaj bu tam? Onda more majm vu Dinamu ostati. Liga vu nogometnem smislu nis bolsa od nase.
    Sumjam da bu Feyenoord te peneze dal. Najvise kaj su ta jednoga igraca dali su 8,3 miljona € za Hanckoa. I to je to. Ak budu poslali ponudu od 10 miljona bu dobre.
  • LovroZG
    1.3k
    Nizozemska liga niš bolja od naše? Šta će radit u klubu koji u zadnje dvije godine ima naslov ispred Ajaxa i PSV-a, finale KL i polufinale EL?

    Volio bi i ja da ga Feyenoord ne privlači, al ne treba se pravit da mu to ne bi bio iskorak.
  • Captain America
    14k
    Feyenoordov najveći transfer je iznosio 8.3 milijuna. Ne znam kako misle dati preko 10 za Luku. Već se spominjao Luka u kontekstu Feyenoorda ovdje pa je demantirano upravo zbog visine odštete.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Čini mi se da ovi u Feyenoordu trolaju. Oni bi Ivanušeca vjerojatno za samo 6-7 milja? To je kao da Dinamo ponudi Salzburgu 5 milijuna za Sučića. Niti su oni u Feyenoordu financijski moćni da dovedu jednog Ivanušeca niti imaju nogometni rejting da bi Ivanušecu bio san igrati u Feyenoordu pa da ga time mogu privući. Igrali su Dinamo i Feyenoord prije dvije sezone, Dinamo ih rutinski riješio, ovi nisu ozbiljnije opucali na gol u dvije utakmice.Ja ovu ponudu (ako je stvarno poslana) više doživljavam kao uvredu a Feyenoordu bih poručio da se okrene dovođenju igrača iz Rijeke, Hajduka i Osijeka jer igrači tih klubova će zinuti kad čuju da ih traži Feyenoord.
  • dd29
    241
    Pozdrav svima,
    Feyenoord je prodao kokcua za 25 milijuna u benficu, geertruida će za 25+ u leipzig, preko 20 milijuna od plasmana u ligu prvaka, santiaga gimeneza želi pola europe, sigurno isto 25+ milijuna, tako da im novac ne bi trebao bit problem.
    Zanimaju se za soulea iz juventusa, juve hoće 20 milijuna eura, feyenoord bi ga navodno za 15-18, on je slična pozicija ivanušecu. Potencijalna ponuda za ivanušeca bi svakako trebala (zapravo morala) ići preko granice 10.
  • scooniepenn
    1.9k
    Feyenoord apsolutno Luki ne predstavlja iskorak u odnosu na Dinamo i tesko mi je vjerovati da bi isao igrati u nizozemsku ligu. Ako mu je to stvarno drive pa zeli ici tamo neka plate 20 milja pa cemo imati sa cime po zamjenu. Ipak, nadam se da Luka ostaje jer je zadnju polusezonu izgledao fantasticno i napokon mu je pronadjena idealna pozicija.
  • Batigol86
    198
    od ove cetvorice Ivanuseca bi trenutno zadnjeg prodao, zadnju polusezonu je nas najbolji igrac a tako je nastavio i na pripremama.
    Ne vidim da bi mogli naci ni blizu dobru zamjenu za njega.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Uz dobar skauting i uz adekvatna ulaganja, mi možemo zamijenit svakog od ovih igrača

    To nije moguće izvesti u 3-4 dana, ali tražeći i analizirajući igrače mjesecima je itekako moguće. Tako rade svi klubovi koji preživljavaju od prodaje. Prodaš top igrača i dovedeš drugog koji ima potencijal to postati.

    Pa i taj Petković je igrač nikakvog pedigrea prije Dinama, Šutalo je prije 2 godine bio u Istri i praktički ga se slučajno otkrilo, Oršić u Koreji. No, naša skaut služba u zadnjim godinama je toliko otišla u krasni k* da se nama sad čini kao SF opet izmislit nekakvog igrača. I tu vjerujem da ćemo od Šimića dobit najveći plus, jer očito ima ideju koji bi to igrači mogli biti. Recimo, meni Satriano kad bi došao djeluje kao apsolutno top dodatak momčadi, a i potencijal da bi mogao postat naš novi Petko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.