• Orc123
    5.7k
    Vidi se da je Biscan svjestan svega i da zna da nam treba par igraca....ocito nije najzadovoljniji s tim kako je Uprava i sportski sektor ispoštvovao njegove zelje...ocekujem od Simica kroz par dana bijeli dim i da se zadovolje potrebe Biscana i ekipe....Ovo s Boskom ne izgleda dobro i ocito da ce biti veliki problem ako ode Josip...ovo je sad vec frusteirajuce i zao mi decka...vec skoro 12mj nije odigrao ni minute....steta!
  • Ivdzo11
    3.2k
    Dario Šimić i njegov pouzdani suradnik Marko Marić bili su na utakmici, sve su vidjeli i čuli, požurili su u Zagreb. Čeka ih posao, u svakom slučaju. (T.N.)

    Jedino sto veseli vcrs
  • marcio amoroso
    33.5k

    Da, prijateljska sa koperom im je otvorila oči. Inače su mislili sa su Soldo i ekipa spremni za ligu prvaka.
  • IstinaZaDinamo
    1.5k


    Pozurili u zg zbog cega tocno, da posalju ponudu jer se to ne moze iz slovenije? Kakve gluposti nasi dnovinari pisu to je zalosno.
  • Orc123
    5.7k
    Bilo bi dobro da Broz ostvari transfer, opet bi kapnulo par milja....
  • Ivdzo11
    3.2k
    Pa eto otvorila im je oči da treba malo zasukati rukave riješiti se onda tih igrača i dovest kvalitetu a ne prinove
  • OsamŠest
    2.7k
    Jebo me pas ak u idućih tjedan dana ne dođe bar 3 igrača haha
  • San Lorenzo
    12.3k

    Ako ne dođe, počinjemo slat mailove u klub sa transfermarkt profilima lijevih bekova i desnih krila. :lol:
  • Droljo
    5.8k
    Frigana dopeljati pod obavezno! Ne bi smjeli njega propustiti. Nismo valjda poklonili mišku čužea + janković bez veze.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Frigan bi mogao doci nakon povratka sa EP, to mi nekako ima smisla
  • Orc123
    5.7k
    Evo dolazi koja milja od Broza, izgleda da je gotovo.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Teku med i mlijeko kroz Veliku Goricu veceras
  • Beowulf112
    301
    Steta..sportski bi za njega barcelona bila puno bolji izbor ali ocito mu arapi nude 20 milijuna godisnje na 3 godine + jos milijune za potpis
  • Jaro
    5.9k
    100 milja za 3 godine. Saudijci pristali na Brozove uvjete a ne obrnuto...
  • vjeko1701
    6k
    Da se razumijemo, i ja bi tri godine trčao za loptom u SA za 100M eura xD

    Baš me zanima kolko dugo će saudijci trajati s ovim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions