• Orc123
    5.1k
    Trebalo bi opet upiknuri kojeg Spanjolca mladog...gledam ove mlade u21 koliko su tehnicki dominantniji od nasih pa to je strasno ....
  • Efes Pilsen
    6.9k

    https://www.transfermarkt.com/spanien-u21/startseite/verein/9567

    To su sve igraci koji vec igraju u dobrim klubovima i vrijede dobru lovu.
  • Orc123
    5.1k

    Nisam mislio konkretno na te reprezentativce vec na igrace tako od 18-19g koji su visak u ovim klubovima iz 1. Lige....nesto kao sto i mi ne mozemo sve zadrzati pa se nekad zeznemo tako i oni ne zadrze sve talentirane....trebali bi bise takvih igraca gledati...Francuska, Spanjolska i sl....
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ako su visak u klubovima iz prve lige pnda vjerojatno nosu kalibar za Dinamo :wink:

    Naravno, uvijek ima iznimki, ali treba reci i da je malo onih kao Olmo koji ce se odluciti za takav potez u karijeri.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ne traži višak već one koji smatraju da im klub ne pruža ono što žele. Olmu je dinamo dao garanciju da će nakon godinu dana u dinamu 2 ući u prvi sastav. I isplatilo nam se.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Pozdravljam ovaj odlazak trojice na kaljenje u istru. Istra bi trebala dobit dobar zamah za iduću sezonu I opet borbu za Europu a dinamo minute za tri potencijalna prvotimca iduće sezone.
  • OsamŠest
    2.6k
    Treba Danija iskoristit maksimalno već sad. On je savršena veza za klince iz Španjolske.. Navijam za njegov transfer u top klub da to uvjerenje bude još jače..
  • Orc123
    5.1k

    Kolko ja znam i Pjaca, Broz, Majer su dosli zaobilazno u dinamo ....jer u nekom trenutku su oznaceni kao premalo dobri....i Petko je otisao da bi se vratio? Ne profiliraju se svi sa 18-19 g...netko postane igrac i s 22-23g....
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ovaj frigan nije absolutno ništa bolji od bakara, kakvi crni milijuni. Stojkovic, kacavenda pa imamo svojih mladih koji su i bolji od ova dva, nisu pojačanja definitivno. Moje mišljenje. Za novce koji se spominju, treba pojačanja tražit izvan hrvatske
  • flexXy
    1.9k
    Vidit cemo za par godina di ce bit Frigan a di taj famozni Bakrar.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Frigan i Stojke položili što se mene tiče.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Frigan je brz, agresivan i ima odlicnu kretnju. Pustite to kaj on tu i tamo promasi neku dobru sansu, popravit ce se to sa vremenom (ima tek 20 godina). Za pocetak je bitno da se nalazi na pravom mjestu u pravom trenutku.
  • deda
    28k
    I meni je Frigan položio ispit u ove dvije tekme.
  • Nino Bule
    11.5k
    Također, i to je obje startao kao druga spica pa se morao izvlacit na krilo, pogotovo prvu utakmicu i sa krila je bio opasan.
  • Zagi
    5.1k
    I meni.
    očekujem ga na prozivci kroz tjedan dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.