• Schpatz
    378
    Ja sam misljenja da se Petkovicu ne bi niti trebao produzivat ugovor. Barem ne na 3 ili 4 godine s preko milijun eura place. S obzirom da ce uskoro imat 29 god, sto znaci da ga vezemo za Dinamo do 33 godine i umanjujemo si mogucnost za godinu-dvije dovodit neke nove igrace jer placamo Petkovica. Tko zna kako ce mu bit zdravstveno stanje, forma… I s takvim ugovorom si unistavamo mogucnost dovodenja nekog drugog igraca u buducnosti za vrijeme trajanja njegovog ugovora.

    Meni se ne bi svidao smjer u kojem bi Dinamo postao stara momcad s najvaznijim igracima iznad 30 s preplacenim ugovorima koji vise ne mogu isporucit prave prezentacije na terenu.

    Ova generacija Dinama je prosla i vrijeme je da stvaramo nove generacije i da idemo dalje.

    Idemo u drugom smjeru. Ovoj generaciji ne izmjerno puno hvala na svemu kaj su dali Dinamu ali nogomet je sport i ako nemres isporucit to kaj se od tebe trazi… A s Petkovicem bi riskirali puno i previse s takvim ugovorom na 4 godine.

    Jbg, to je tak. Mi moramo shvatit da mi moramo stvarat da bi mogli funkcionirat.

    I zato, moj misljenje, nikakav Badelj, Orsic nazad, Petkovic na 4 godine itd itd

    Badelj-Misic-Ljubicic-Bulat da se nekome uspori karijera jer je Badelj tu. Ili da se eventualno Orsic vrati, kaj mnogi zu to mozda i zele, ali da se onda zakine tipa neki talent za minutazu i opet nis od toga… Samo kao primjer, ne moguce da ce se Orsic vratit.

    Ne znam, Dinamo mora ici dalje, u drugom smjeru, ima financijsku mogucnost, talente, jednostavno ici u tom smjeru kao i dosad. 2-3 iskusna igraca uz mlade, talentirane i bit ce to sve okej.

    Volim povuc paralelu i jako mi se svida tipa sportska politika Ajaxa i opcenito nizozemskih momcadi i to je nekaj prema cemu bi se mi mogli i mozda trebali orijentirat. Moje misljenje.

    Petkovicu sve najbolje u buducnosti i neka sam odluci kaj je njemu najbolje a Uprava neka odluci u korist kluba i nikako preplacivat igrace pa da u blizoj buducnosti se propitkuje zakaj ovo a zakaj ono.

    1000 ljudi, 1000 misljenja, Uprava je placena da odradi posao koji bi bio najbolji za klub i vjerujem da ce tak bit.
  • Mali dioničar
    14.9k
    Meni se ne bi svidao smjer u kojem bi Dinamo postao stara momcad s najvaznijim igracima iznad 30 s preplacenim ugovorima koji vise ne mogu isporucit prave prezentacije na terenu.Schpatz

    Real uzima Lige prvaka s Kroosom, Benzemom i Modrićem, ali eto u Dinamu su igrači preko 30 godina teret.

    Za Dinamo je ulazak u LP ekvivalent Realovog osvajanja LP pa je nevjerojatno da u doba kad recimo Milan zove Ibrahimovića da im u 40. godini osvoji naslov i uspiju u tome, kod nas se igrače od 29, 30 godina tretira starcima.

    Uz to je Petković reprezentativac i dokazao je da mu je bitno igrati velika natjecanja i kao igrač Dinama je imao bitnu ulogu i u Kataru i u sad u Ligi nacija i ne znam zašto ne bi imao motivaciju nastaviti na isti način igrati za Dinamo i reprezentaciju u ciklusu Euro 24 i Svjetsko 26.
  • OsamŠest
    2.7k
    Miks je perfekcija i treba nastavit s tim modelom.
  • xavier
    11.3k
    Dugo će trebati da se neki riješe te želje da se momčad sastoji od mladih igrača.

    U momčadi jednostavno trebaš imati iskustva, a ako je netko kvalitetan, koja je razlika ima li 20 ili 30? Trebaju nam dobri igrači koji čine dobru momčad, ali neki igrače i dalje gledaju isključivo kroz izlazne transfere i samo kalkuliraju koliko za koga možemo dobiti...

    I čak ih ni ovih zadnjih 5 godina i igrači kao Petko, Oršić, Ademi, KTC, Dilaver i brojni drugi te uspjesi koji su ostvareni nisu natjerali da promijene mišljenje.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Real uzima Lige prvaka s Kroosom, Benzemom i Modrićem, ali eto u Dinamu su igrači preko 30 godina teret.Mali dioničar

    U principu se slažem s tobom, ali isto razumijem i što kolega pokušava reći. Realno Dinamo je uvijek bio, a i bit će (barem do dolaska nekog dobrog sponzora) klub koji živi od prodaja. Real sebi može priuštit držanje istih igrača godinama, Dinamo to može teže. Ja sam recimo isto za redizajn momčadi, ali ne pod cjenu rezultata. Zato vjerojatno se i čeka toliko sa pojačanjima jer se cjenka i pokušava dovest ono najbolje.
  • Zagi
    5.6k
    Ovo bez problema može proći za Oršu.
    Ne i za Petka iz očitih razloga.
  • Mali dioničar
    14.9k
    Realno Dinamo je uvijek bio, a i bit će (barem do dolaska nekog dobrog sponzora). Real sebi može priuštit držanje istih igrača godinama, Dinamo to može teže.Dragon1Warrior123

    U svakom slučaju dobro je prodati igrače tipa Olmo i Gvardiol sa velikom re-sale value (da mi Neki tip oprosti) pa tako i Šutala za koje se računa prihod i od idućeg transfera ako se to stavi u Ugovor.

    Petko je bio iznimno bitan za Bodo i i on i Drmić su taj dan isplatili svoje Ugovore.

    A posebno uz nove financijske uvjete koje nudi UEFA za sudjelovanje u LP.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Dobro da si mi quoto jer nisam ni skužio da nisam dovršio rečenicu bio :rofl:
  • Nino Bule
    11.9k
    Kaze germanijak bakrar u ponedjeljak na ljecnickom, osim 400k posudba + 1.1m otkup idu cak 3 igraca na posudbu u istru, rukavina, topic i brkljaca. Za prvu dvojicu po meni top posudba, za brkljacu ne znam, volio bi da je otisao u snl di bi bio garantiran starter, nesto ko krdzalic ove sezone u olimpiji.
  • Mali dioničar
    14.9k
    Kaze germanijak bakrar u ponedjeljak na ljecnickom, osim 400k posudba + 1.1m otkup idu cak 3 igraca na posudbu u istru, rukavina, topic i brkljaca. Za prvu dvojicu po meni top posudba, za brkljacu ne znam, volio bi da je otisao u snl di bi bio garantiran starter, nesto ko krdzalic ove sezone u olimpiji.Nino Bule

    Au, kako politički objasniti da Karoglan razvija igrače Dinama.
  • Orc123
    5.7k
    Nadam se da Soldo nece ostati u kadru jer nije nista pokazao u Sibeniku, Sucica i Lukanica isto negdje poslati....
  • Nino Bule
    11.9k

    Vidis to sam zaboravio haha, jos se sjecam da sam citao kad je predstavljen karoglan komentare hajdukovaca kako treba odma tamo uvalit capan, đolongu, itd itd
  • Armagedon13
    958
    Sad još Stojković,iz HNLa
  • OsamŠest
    2.7k
    Znači li zapravo odlazak Rukavine na posudbu da Ivanušec ostaje?
  • Captain America
    14.7k
    Caseresu je istekla posudba? Spominjao je Bjelanović da bi ovi dolje možda uzeli Petrusenka tako da bi to skroz otvorilo prostor Brkljači. Trebali bi i s drugom dvojicom računati kad su tražili 3 igrača na posudbu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions