• Rex Ramae
    2.5k
    Od svih nabrojanih sudeći po dosadašnjem učinku ostavio bih samo jednog od dvojca Marin/Ćuže kao backup Ivanušecu u HNL-u. Ne znam samo kakav je Barišić, njega nisam baš uspio upratiti u Sloveniji, je li razina za HNL ili ne. Ostali hvala i doviđenja.
  • marcio amoroso
    32.6k

    A gle, ne možemo imati 25 igrača koji su za top 11. Moramo imati rotacijske igrače i moramo imati igrače koji su tu za kup utakmice i za odmaranje ovih najboljih kada su utakmice ili prvenstva riješena.

    Idealno je imati 13 top igrača, 6 dobrih rotacijskih igrača,
    3, 4 igrača kao Menalo koji su tu za nedaj Bože i 3 mlada igrača.

    U ovih 10 igrača koji se vraćaju sa posudbe nema skoro sigurno ni jedan za top 13, ali za ova mjesta u kadru 13-18 ili 19-22 sigurno ima.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ma znam, to i kažem da bih jedino kao backup ostavio Ćužu ili Marina, ostali po mom mišljenju nisu razina ni za klupu Dinama. Niti jedan od njih nije razina Menala ili Špikića koji su dobre rezerve.

    e: Čekam objavu da se bivši kapetan kluba vratio :nerd: Badelj i Despodov su mi želje za ovaj prijelazni rok :grin:
  • marcio amoroso
    32.6k

    Meni su dvije najveće želje lijevi bek i desno krilo.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Bez prirodnog lijevog beka sam se toliko navikao da bi mi bilo čudno da ga imamo ili dovedemo. https://www.transfermarkt.com/fredrik-bjorkan/profil/spieler/364938 Da njega opet probamo? :grin: I Despodov na desno krilo... :cool:
  • SAS1987
    13.5k
    Ja ne vidim problema al se najbolji mladi igraci hnl preplacaju ak struka ocjeni da su top potencial. Jeftinije platiti milju, dvije više nego ih izgubiti.

    Isto tako treba biti jako škrt na odstetama igraca za koje nisi siguran.

    Recimo, Belju bi platio milju, dvije više bez razmišljanja a Vipotnika nebi platio vise od 2-2.5 jer je puno veci riziko od Belje.
  • morales
    128
    Livakovic-Ristovski-Šutalo-Peric-lijevi bek(pojacanje)-Misic-Ljubicic-Baturina-Ivanušec-desno krilo(pojacanje)-Petkovic.Kad bi ova ekipa se napravila za ligu prvaka mogli bi i skupinu proc
  • Ivdzo11
    3.1k
    Kad se činilo da je sve gotovo i da Tunižanin Saif-Eddine Khaoui (28), vezni igrač francuskog Clermonta dolazi kao ozbiljno pojačanje u Dinamo, stigla je vijest da od toga neće biti ništa!
  • Ivdzo11
    3.1k
    Dok se već spremao liječnički pregled za reprezentativca Tunisa i njegova avionska karta za let u Zagreb, iz tabora igrača su odaslali poruku u Maksimir da od transfera neće biti ništa. Očito su se njegov menadžer, a možda i sam igrač odlučili za odlazak na neku drugu adresu, jer su imali ponuda drugih klubova. To nije čudno, jer Khaoui je slobodan igrač kojem ugovor ima rok trajanja do kraja lipnja. Dinamo je svoje odradio, u klubu su dalo zeleno svjetlo da dovođenje Khaouija, nije bilo problema niit s druge strane, a onda najednom - šok!
  • Ivdzo11
    3.1k
    Šteta, sportske novosti donijele
  • Klenx
    4.1k
    Šteta
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ako je istina onda smo i mi njemu bili B opcija.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Vjerojatno se čovjek uplašio da neće bit mjesta za njega kad je vidio šta rade Petković i Ivanušec. Ako navijači toliko pljuju po ovima, a srušili su Nizozemsku, kakvi su onda ostali?!? :cool:
  • marcio amoroso
    32.6k
    Uglavnom smo od spominjanih 5-8 pojačanja do sada doveli samo Bernauera. U ponedjeljak je koliko znam prozivka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.