• Orc123
    5.2k
    Kao sto sam i reko...sranje....pocetak priprema je tu .... Kasnimo sa nekim rjesenjima...tu konkretno mislim na l. Beka...nezz vidjet cemo ali cim to predugo traje dogodi se sranje..ovo je velika steta...moramo se ubrzati po pitanju pojacanja...
  • Rex Ramae
    2.5k
    Strpljen - spašen dečki, radije pričekati pa dovesti konkretno pojačanje nego dovoditi samo da se netko dovede.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Kasnimo sa nekim rjesenjimaOrc123

    moramo se ubrzati po pitanju pojacanja...Orc123

    Prijelazni rok jos nije ni poceo a traje do 9. mjeseca... Imamo jednog novog igraca, jos da uzmemo dvojicu do kraja bilo bi dobro (za kljucne pozicije), a to je tempo otprilike jednog igraca mjesecno. Kako budemo prolazili pretkola tako cemo biti em u financijski boljoj poziciji em atraktivniji igracima. Mi jos teoretski nismo sigurni ocemo li uopce igrat neko europsko natjecanje.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Pa bolje je pricekati malo i dovesti pravoga igraca nego dovesti bilo sta...
    Bernauer je doslovno dosao iznenada, mozda se i za ponedjeljak sprema jos netko

    Inace, nije zivot FM pa da uz par klikova dovedes igraca kad pozelis.
  • Sajla
    3.6k
    U ponedjeljak je koliko znam prozivka.marcio amoroso

    a u ponedjeljak službeno počinje i prijelazni rok, pa valjda tek od onda možemo dovoditi igrače koji su pod ugovorom negdje drugdje. Maxime je došao izvan prijelaznog roka kao slobodan igrač. ako su bacili oko na nekoga za koga se plaća odšteta, onda se to do sad nije moglo napraviti. ili..? zadržati glavne protagniste + 2 pojačanja i dovoljno je. valjda ;)
  • Nino Bule
    11.6k
    Maxime nije dosao kao slobodan, moze se i uz odstetu dovodit igrace prije pocetka prijelaznog roka
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Za Maxima je placena odsteta, moze se transfer dogovoriti van prijelaznog roka ali ga se ne moze registrirati :wink:
  • marcio amoroso
    32.6k

    Noviji si pa ne zamjeram, ali već puno, baš puno puta se objašnjavalo. Kada prijelazni rok krene igrači se mogu registrirati. Dovesti se mogu i puno ranije.
  • Schpatz
    361
    Slazem se s ljudima da treba dovest pravog igraca i da prijelazni rok traje do 9mj

    Koliko primjera imamo samo koliko je bitnih igraca u razno razne europske klubove dolazilo u posljednjim sekundama prijelaznog roka... Samo lagano, bit ce, samo vremena i strpljenja.

    Uostalom, moze li mi netko objasnit, zakaj je tak bitno do nezz danas, 15.6. ili do recimo 20.6. osigurat sva pojacanja? Pa nasi reprezentativci su trenutno u Rotterdamu. Nakon Lige nacija, sigurno nece odmah dolazit na pripreme, nego ce dobit ca 2 tjedna slobodno.

    S danasnjim danom pocinju pripreme, da, ali je to vise za Biscana i ekipu da vide na koga se moze sve racunat u nastavku sezone a tko je za otpis. Prije svega, prilika mladima i koji se nisu naigrali prosle sezone da se dokazu Biscanu da imaju mjesto u Dinamu i da se vidi tko je za otpis, transfer listu itd itd

    Sa trenutnim kadrom smo tako i tako ogromni favoriti i u prvenstvu i u Europi, posebice ako u Europi izvucemo neke poluamatere.

    I sigurno se radi na pojacanjima ali je, za mene, malo apsurdno bilo ocekivat da cemo niti puna 3 tjedna nakon zadnje tekme vec dovest sve igrace koje zelimo i da ce se pojavit na prvom danu priprema...

    Chill ljudi, bit ce to sve okej. Siguran sam.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Kolega s foruma (nek se sam javi jer se nemrem sjetit imena) je spomenuo Wilsona Odoberta kao igraca kojeg bismo trebali razmotrit. Momak ima 18 godina, reprezentativac je Francuske U-20. Igra u Troyesu koji je ispao ove sezone u drugu ligu, na TMu vrijedi 5 milijuna. Bio je u PSGovom omladinskom pogonu ali je odbio potpisat profesionalni ugovor sa njima i otisao za dz u Troyes (ocito ima sportski motiv, + za nas). U sezoni 22/23 je imao 40k eura godisnju placu a nedavno je potpisao novi uguvor do 2026 (pretpostavljam da nije iznad 200-300k). Kad bismo ga mogli posudit na jednu sezonu sa pravom kupnje 4-5 milijuna po meni bi bilo top (ako smo mogli dat za Roga toliko mozemo i za ovog potencijalnog top igraca), placa mu je svakako dostizna i u nasim okvirima. Uvjeren sam da bi rade kod nas igrao EL/LP nego francusku 2. ligu.
  • Orc123
    5.2k
    Ja konkretno mislim na poziciju beka, to bi se trebalo rijesiti do kraja mjeseca svakako....jer tu nemamo igraca,..sve ostalo nije tolika hica...
  • Sajla
    3.6k
    Noviji si pa ne zamjeram, ali već puno, baš puno puta se objašnjavalomarcio amoroso

    ups :) hvala na pojašnjenju!
    ostao mi u glavi Tunižanin kao slobodan igrač, za Bernauera ide odšteta, naravno. sve jasno i logično, samo treba biti naspavan i pročitati kaj pišem prije postanja komentara....
  • Nino Bule
    11.6k
    Bek je prioritet za pripreme to se slazem, za ostalo treba vidjet koga ce od posuđenih otpisat biscan, kakve se odstete za njih mogu dobit i onda ulozit u ekipu i naravno ako se proda kapitalac (ivanusec,petko) dovest kapitalca
  • NitkoBitan
    12.4k
    Ivanuseca ne prodavat ni pod razno. Jos je pod ugovorom i ne istice tako skoro, on je "duznik" kog smo dugo cekali da proigra. Ova sezona HNLa nam je kljucna za osvojit, a ulazak u onu tamo sezonu LP (2024./2025.) nam je karta za raj. Prije toga ga ne bi pustao, eventualno jos podebljao ugovor kao znak dobre volje. Dosao je do faze kada i igrom u Dinamu ima mjesto u prvoj postavi reprezentacije.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Sve me lagano podsjeća na hipe prošle godine, te ovaj, te onaj pa niko na kraju. Nadam se da griješim. Mada sam sretan kad bi sve ovako ostalo do kraja. Neka svi ostanemo na okupi i neka nitko ne ode, da se dogovore produženja liviju i petku ako je moguće krilo i bek kako je kolega Amoroso govorio i to je to. Ako ode šutalo tu je Francuz a i bole će proći pripreme, sve bude dobro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.