• Nino Bule
    11.6k
    ovaj je isti tolic jako slicni ali eto ko sam ja da sudimPatrik11

    Pametno bi bilo pricekat bar dvije tri utakmice da odigraju pa da vidimo sta su iskautirali, ovako pausalno bacat ocjene nema smisla
  • Orc123
    5.2k

    Jel ce se dovoditi do pocetka priprema jos koje pojacanje ili?
  • Bosna86
    11.6k
    Nije se odustalo ni od koga… Svi ti igrači koje mi ganjamo, čekaju ligu petice ili gornji dom Belgije ili Nizozemske
  • Orc123
    5.2k

    Znaci nije realno ocekivati da ce se do 19. Vise dovesti koji igrac?
  • Mlađi referent
    10.8k
    Čitajući naše navijače, dojma sam da ako ne dofuramo Mbappea ili Bellinghama, mi zapravo nismo doveli pojačanje za Europu.

    Valjda ako oni ne prate druge lige, bit će da ih ne prati nitko i kupuje se na blef
  • NitkoBitan
    12.5k
    Index kaze da je onaj crni Faye otisao iz Kustosije u Barcelonu za 1,5 mil eura. Kaj se tu dogadalo da su se lazirale stvarne brojke vrijednosti transfera i zas nije zavrsio kod nas (mogao je i za nesto nizu cijenu sigurno) po tako pristupacnoj cijeni kao potencijalno pojacanje za krucijalnu poziciju lijevog beka... Sto pitanja nula odgovora.
  • Patrik11
    120
    ima li kakvih informacija o albionu rrahmaniju??
  • Bosna86
    11.6k
    Dinamo ima opciju A: Čitaj Drmic, znaci free transfer ali plaća oko milje
    Opcija B: Čekaj igrača, dok on skonta da nema bolje opcije
    Opcija C; Dovodi iz HNL skupi potencijal i moli boga da bude nešto od njega


    Ne treba biti neki veliki stručnjak da se to zaključi… Price o nekom sportskom motivu, igranju lige prvaka bla bla su price za malu djecu…
  • Captain America
    14.1k
    Čitajući naše navijače, dojma sam da ako ne dofuramo Mbappea ili Bellinghama, mi zapravo nismo doveli pojačanje za Europu.Mlađi referent

    Pa nećemo valjda dovest igrača iz Južne Koreje, Grčke ili nomada iz Serie A? Oh, wait...
  • OsamŠest
    2.6k

    Ništa posebno. Tunižanin izgleda bolje..
  • Orc123
    5.2k
    Moram priznati da i meni Tunizanin djeluje bolji igrac, a jos k tome besplatan i reprezentativac....ovaj nezz....nesto između 8ice i 10ke, dosta djeluje spor ...radje bi onda opciju B od opcije A realno....ali nek odlucuju o tome ljudi koji su kompetentniji....i samo da se nadovezem ima i vani talentiranih mladih igraca ne samo u hnl i za manju lovu. Ja bas mislim da ce Maxime biti dobar ubod...iako on godinama i nije tako mlad.....nadam se da cemo konacno prioritetno prije priprema rijesiti beka a onda sve dalje iako ovaj Tunizanin je stvarno win win opcija!
  • maddaddam
    2.9k
    Da riješimo prvo beka i krilo, pa zatim da gledamo gdje dalje škripi…
    Tunižanin ima odličan, “modrićevski” prvi dodir i dobar pregled igre. Hendikep mu je ta desna noga i startnost. Zahvalan igrač. Ovaj iz Sparte je jedan od onih koji su dosta obećavali, ali nikada nisu do kraja isplivali.
  • San Lorenzo
    11.8k
    Nevezano za nas, Faye u ugovoru s Barcom ima otkupnu klauzulu od 400m eura. :eyes:
  • OsamŠest
    2.6k

    Šutalo ispod 800m ne smije ić..
  • Ivdzo11
    3.1k
    DAJ MU 5 MILIJUNA PLACU
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.