• Klenx
    4.1k
    Zašto bi ispali smiješni?
    2.3 milje za Vipotnika i 3 za Frigana je i više nego - korektno.

    Ako imaju bolje ponude za njih, neka ih slobodno tamo prodaju.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Isto se može pitat nas, kaj stalno hoćemo njihove igrače ako nam ne pašu cijene? Ako za milju, dvije, tri možemo dovest nekog drugog Frigana, Vipotnika ili nekog trećeg, kaj ih ne dovedemo?

    Zato ipak vjerujem da ćemo predvođeni Šimićem kad krene rok okrenut se nekim drugim opcijama i pozdrav. Svijet nije toliko mali.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Mislim da kad hnl družina skuži da ne blefiramo, će se malo primiriti sa zahtjevima.
  • Captain America
    14k
    Treba dovest dečka s Kosova koji se spominje za okej novce (dečko ima i nastupe u eurokupu što nijedna HNLdžija nema niti će imat) pa kad vide da sadašnja uprava gleda dalje od naših protivnika će dvaput razmislit jel dosta 3 milijuna ili će i dalje tražit 5,6.
  • Infinity
    15.2k
    Ne treba Dinamo placati silne milijune za pojacanja, jer ce i medju slobodnim igracima biti pojacanja za nas, a i uvijek se moze naci neki Misic, Lauritsen ili Orsic za 1-2 milijuna.

    Mene muci to ogranicavanje placa. Mislim da tako ogranicavamo i kvalitetu igraca koje dovodimo. Pa cak i da pogodimo s nekim jeftinim, taj ce traziti vece novce kad proigra i izgubit cemo ga jako brzo.
  • San Lorenzo
    11.7k

    Nek dovedu bilo koga, ovo nadraživanje raznim imenima, bez konkretne penetracije traje predugo. :groan:
  • Jaro
    5.6k
    Nek dovedu bilo koga, ovo nadraživanje raznim imenima, bez konkretne penetracije traje predugo.San Lorenzo

    Kad pocinje prijelazni rok? Kak da prije toga ikoga dovedu?
  • deda
    28k
    19.6
  • Schpatz
    361
    Kaj znaci ogranicavanje placa? Budimo realni, nemre Dinamo platit nekog igraca na godisnjoj razini 4 mil eura ili tak nekaj... Cifre su bolesne koje su se pocele kretat u nogometu i nek jednom igracu izlazi ugovor i trazi ca 2,5-3 mil eura godisnje od Dinama... Kak? Realno, kak? I sad mi pricamo da treba igracima davat nezz kakvi ugovori, a nama je Theopile Catherine sa ca 800 000 eura godisnje bio jedan od najplacenijih igraca... Cinjenica je da imamo takvu ligu i da moramo na taj nacin poslovat na koji se posluje. Isto tak, smatram da neki igraci debelo iskoristavaju ili pokusavaju iskoristit Dinamo pa traze place boli glava... I takav ugovor mogli bi dobit samo u Arabiji ili u nekom klubu liga petice... Mislim da treba ostat u realnim okvirima i nedopustit da poslovanje kluba dode u probleme jer smo pretjerali s placama i kaj ako se ne ostvare ciljevi u Europi, kaj se dogodilo vec xy klubova jer su uzeli prevelik kolac pa otisli u bankrot i vracali se iz amaterizma ponovno u vrh... Neki s vise, neki s manje uspjeha.
  • Krizy
    36.4k
    Novi si tu, očito je da se nije mislilo na plaće od 4 milijuna eura.
    Nego da se ne smanjuju one trenutno najveće, bez kojih ne možeš zadržati najvažnije igrače...
  • Schpatz
    361
    Aaa... Okej, krivo shvatio... Kuzim, okej to onda dobiva na smislu kaj je napisao. :grin:

    Isprike.
  • The Undertaker
    4.1k
    Prestanite kmečati i praviti od kluba žrtvu. Potpuno je logično da klubovi žele svoje igrače prodati za što višu svotu a mi kupiti za što manju. Isto vrijedi i kad mi prodajemo. To su valjda osnove osnova trgovine. Ako nam je cijena previsoka, široko nam polje i čitav svijet nam je na raspolaganju. Ako ne znaju naći, onda ovo nije posao za njih.
  • Olmic
    2.7k
    Veli osvrtnik da Frigan uskoro na ljecnickom , Misko koci posao
  • Patak
    2.2k
    A tko je taj osvrtnik? Jel do sad imao pouzdane informacije?
  • xavier
    11.1k
    A tko je taj osvrtnik? Jel do sad imao pouzdane informacije?Patak

    Osvrtnik je netko tko komentira događaje isto kao i mi ovdje, ali njega se iz nekog razloga citira kao "izvor".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.