• Nino Bule
    11.7k

    Beljo je otisao za 6
  • maddaddam
    2.9k


    Konkretno, kad je Beljo u pitanju, on se odlučio za bolju ponudu i tu nema druge filozofije.

    Dinamo ga je bio spreman platiti nešto manje od četiri milijuna eura Osijeku i plaću od 450 tisuća eura godišnje. U Augsburgu je dobio bitno veću plaću, a Osijek je čak dobio nešto manju odštetu.

    Rade Pendrek
  • Droljo
    5.5k
    Godina 40
  • Efes Pilsen
    7k
    Mislim da su rekli iz Osijeka da imaju 'lako ostvarive bonuse'.
  • Nino Bule
    11.7k

    Da, to je kao da mi pricamo da je olmo prodan za 20, nije, 20 plus lako ostvarivi bonusi koji su nas sad doveli do 30 i jos imamo 20% od razlike kod sljedece prodaje. Iskomunicirano je, ako se ne varam, da je beljo 3.5 s lako ostvarivim bonusima do 6 mil eura, ako je istina da smo mi nudili 4 onda to je kao vise samo nece na kraju biti vise.
  • Orc123
    5.5k
    Dajte najte....Beljo otisel za 3 plus 3 a s obzirom kako igra trenutno pitanje je dal ce ostvarit ikakve bonuse...i defjnitivno mu nismo nudili 450 tis eura po sezoni ako su najslabije placeni igraci 360 tis....sve je to rekla kazala....nitko nema uvid u ponudu nasu, a ni sta je Osijek na kraju dobio.
  • Jurki
    9.1k
    Osijek je zasad dobil 3 milje.. a resto je pitanje dal bu i kad bu dobil. Ti svi bonusi i jesu i nisu.. dok ne sjednu nisu.
    A kaj se Frigana tice mozda bu od njega sutra top napadac ko zna.
    Jedino znam da smo mi u svakom poslu s Rijekom fino popusili al bas svaki put. Di su oni dobili i igrace i finu paricu a mi macka u vreci.
    Tak da fala, al ne fala.
  • Nino Bule
    11.7k

    Gavranovic ? Prica se kao da smo 100 igraca rijeke kupili, flop su leskovic i stefulj, nevistic nije dobio ni priliku
  • vjeko1701
    5.9k
    Baš to, odkad imaju Miškovića točno 5 igrača je došlo iz Rijeke direktno u Dinamo
  • Jurki
    9.1k
    Gavro nije bio flop to je tocno. Ali Štefulja, Nevistica i Leskovica smo platili kolko 4-5 milijuna i ne vjerujem u kojem ludom filmu budu opravdali tu investiciju.
    Ok ajd da to stavimo po strani.
    Frigan jednostavno nama nije pojacanje. Ne mozes igraca koji ima jednu dobru polusezonu platiti 2-3 mil eura i jos dati 2 mlada igraca.
    Za Marina se vidi da od njega vrlo vjerojatno nist, ali Jankovica nebi dal jer to kaj sam ga gledal ima zicu i trenutno za nasu rotaciju bi bio dobar.
    Ako vredi te novce onda ga bu Misko lako ftopil u Tursku, Grcku ili Belgiju npr. A kak vidim ne trgaju se prevec za njega.
  • Zagi
    5.6k
    Nego, mi trebamo kupiti Kačavendu.
    Kaj mislite, koliko bi ga trebali platiti?
  • marcio amoroso
    33.1k
    Nego, mi trebamo kupiti Kačavendu.
    Kaj mislite, koliko bi ga trebali platiti?
    Zagi

    Kod nas u oči upadaju igrači koji su puni energije jer je to jednostavno rijetko. Kačavenda je dobar igrač i uvjeren sam da bi nam mogao pomoći, ali nije klasetina koja će praviti razliku. Mislim da je posebno nakon ove ozljede 2,5 do 3 milijuna sasvim realna cijena uz možda nekih 10 posto od buduće prodaje.
  • Captain America
    14.6k
    Nego, mi trebamo kupiti Kačavendu.
    Kaj mislite, koliko bi ga trebali platiti?
    Zagi

    3 milijuna i nek se Šika tuče u guzicu s obzirom da dečka nije bilo 9 mjeseci, a i bit će sigurno tu još posudbi naših igrača (Čavlina mu vrijedi ko suho zlato).
  • Mlađi referent
    11.1k
    Kačavenda ne radi razliku u Lokomotivi i trenutno osim na trenutke i protiv Varaždina, zapravo igra prosječan do loš nogomet.

    Ako se žalimo na Frigana, na ovog ne bi trebali ni pomišljat u ovoj situaciji. 8 utakmica je do kraja, nek riješi par tekmi i nek pokaže da je onaj pravi da se isplati uopće pomišljat o tim ciframa za njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.