• vjeko1701
    5.9k
    Iskreno, da sam Baturina, nakon ovog bi jasno izašao i rekao da gol.hr više nikad neće dobiti intervju samnom.

    Ne zato jer je ovo specifično nešto opasno nego čisto princip ovog svega. Bilo kaj ti tako mogu stavit u usta, pretvori u bullshit naslovcinu a 90% javnosti neće ni pročitati kontekst.
  • Patrik11
    120
    Ima li ikakvih informacija o transferu omeragića?
  • plavi67
    920
    čim tamo igra stalno, mislim da će još produžit ugovor
  • Nino Bule
    11.5k
    Evo i nicota pise sve sto smo rekli o friganu, simic to zeli zgotovit sto prije, friganu je dinamo prva opcija a druge ponude su mls i braga, dinamo ne da 5 mil koje trazi rijeka ali spremni su ponudit igraca pod racun i/ili postotak transfera
  • San Lorenzo
    11.7k
    Mi ako za Ivanušeca dobijemo 10 milijuna eura bit će solidan novac, a ovi za Frigana traže nekih 5-6 milijuna...ili nek se urazume ili ih treba odjebat u startu, više oni ovise o našim novcima, nego mi o njihovim igračima...ako ga mogu prodati u Portugal ili SAD za te novce slobodno, ali vjerojatnije je ono što se stalno događa, za nas je jedna cijena, za sve ostale 50% popusta.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ja se slažem da treba kupovati potencijal ali ovo što rade sa Friganom i tim Slovencem je pretjerano, na osnovu jedne dobre polusezone tražiti toliki novac je suludo i još je luđi tko im ga stvarno bude dao.
  • Nino Bule
    11.5k
    Mudryk je na temelju jedne polusezone prodan za 90 mil vi se cudite da oni traze 4-5
  • Jurki
    8.7k
    i stim da ni za jednog ne mozemo reci da bude pojacanje.
    Treba odjebat Rijeku skroz a ne da im se salju igraci kad im god zaskripi. Po meni ludilo dati 5 mil za Vipotnika ili Frigana.
    Nek si i Slovenci i Misko za te pare prodaju igrace kam god zele.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Mi umjesto da imamo popust zbog dosadasnje suradnje ono ide obratno :rofl: Ja bi poceo naplacivat i posudbe, pa kad za Marina i Jankovica bude 500 tisuca po sezoni onda ce razmislit dva puta koju cijenu ce lupit. Isto tako Dilavera se nije moralo pustit itd.
    Ja vise pusem na hladno kad su rijecki "talenti" u pitanju nego slovenski. Stojanovic je svoje odradio za 2 mil. eura, a od Stefulja, Nevistica nismo dobili bas nista.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ma da znam ali opet bolesno iako Mudryk je igrao ligu prvaka ako to išta znači a i nije isto kao kad kupuje Chelsea ili Dinamo i Braga. Lakše Chelsea s ovim ludim vlasnikom izgubi tih 90M nego Dinamo 5-6.
  • Captain America
    14k
    To je tako kad konkurencija zna da imaš. Još tu dodaj lovu od ljetnog roka, a i ona budaletina Antolić se hvalio da imamo još 10 milijuna na računu. Antony il kak se već piše, Dembele, Mudryk siguno nisu vrijedili te novce već su prodavači znali da ovi imaju pa su ih lgično iscijedili do kraja.

    Nadam se da Šimić ima u bilježnici igrače poput Kalulua. Bolje dat za anonimnog stranca novce, ako si procijenio da je taj nego se dat ucjenjivat od strane lokalaca. Pričali su Riječani za Frigana i zimus da imaju ponude od 5 milijuna pa je još uvijek tu. Osijek se bahatio sa 10 milijuna za Belju pa znamo kako je to prošlo.
  • Herñan Crespo
    79
    zasto bi ostao u zurichu ? Sumnjam tesko. Igra stalno jel boljeg nemaju. Trener je za njega uprava nije bas
  • Jurki
    8.7k
    Rađe bi volio vidjeti Jankovica u Dinamovoj rotaciji na jesen, a Frigan mi ne zgleda ko igrac da vredi 5 milja. A Misko nek izmuze nekog drugog.. na kraju bu otisel u Tursku ili Grcku za 3 milje i to ako.
  • plavi67
    920
    pa ak stalno igra i ak nema boljeg nez zakaj ga ne bi zadrzali, jedino da produze pa ga prodaju i neš zarade
  • San Lorenzo
    11.7k
    Osijek se bahatio sa 10 milijuna za Belju pa znamo kako je to prošloCaptain America

    Osječani su ispali posebna priča, laprdali o 10 milijuna, onda ga prodaju za 3 i slave jer bar nije otišao u Dinamo. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.