• Mlađi referent
    11.2k


    Nisu velikani, ali 200 tekmi u ligi pet je meni solidan CV. Dovoljno solidan da očekujem da bar vidimo tu klasu iznad ostalih stopera koji su ga okruživali, a samim time što mu sad svi brojimo plusiće i minusiće pa gledamo kojih je više govori da nije nikakva ekstra klasa čak ni ovdje nego jedan solidan stoper koji se pokazao po meni ok pojačanjem, ali ekipa kod njega uzima rovove pa ide od “najbolji ikad” do “najgori ikad”. Ja se evo nadam da smo takve strance prerasli i da ih više nećemo dovodit. I to temeljim na dojmu i brojkama.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Nama je temelje proljeca udarila obrana Theo i Dilaver , niti jedan nista posebno, ali iskusni, pouzdani. I ti se nadas da takve vise necemo dovodit? Pa da, slijedeci cilj je napad na Ligu prvaka, a svaki mladi stoper koji iskoci ide dalje. U Milanu kiks na kiks, poslije utakmice Risto se sprda kako nam je pobego Pobega i nikom nista.. usput budi receno kikseva imaju i Sutalo i Ristovski i Dilaver..
  • Droljo
    5.7k
    Eto, ja se nadam da bumo točno takve strance dovodili. Iako da je ktc bolji stoper uzeli bi bar jednu lp dvije el. Kao i inače
  • Mlađi referent
    11.2k


    Dilaver > KTC. Dakle, mislim da sam ti u tom dijelu odgovorio.

    Ove greške drugih su takoreći whataboutizam, nemam tu što dodat
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Nisu nikakav "what..." nego nisu potencirane.
  • Mlađi referent
    11.2k


    Jedno ne isključuje drugo, a to kaj si napravio je čisti whataboutizam. Da objašnjavam zašto je svaki od tih igrača bolji od Thea iziskuje puno volje, energije i brojki, a kakva mi je plaća?
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Ista kao i meni.. No dobro, vec smo ga ojebali na krivom topicu.
    Frigan welcome :rofl:
  • Mlađi referent
    11.2k
    Ista kao i meni..Efes Pilsen

    Eto, onda ti budi prvi koji će izvući brojke u čemu je to KTC ikad bio superioran ostalima i gdje se vidi da je on donosio prevagu na terenu kad ste već skočili na moju tvrdnju da je on bio jedan solidan stoper i ne više pa ću si ja dat truda odgovorit jednakom mjerom. Može i u private da ovdje ne spamamo, budeš li izvlačio brojke. :cool:

    Frigan… tik tak
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Dilaver > KTC. Dakle, mislim da sam ti u tom dijelu odgovorio.Mlađi referent

    Dilaver je borac, užasno simpatičan lik i jako bitan momčadi, ali po meni je on bio toliko dobar SAMO i ISKLJUČIVO zato što je kraj sebe imao KTC-a. KTC ima svoje mane, ali je čovjek pokrivao prostor za petoricu... Uostalom on i Lauritsen su skoro držali Dinamo bez primljenog pogotka CIJELU SKUPINU EL.
  • plavi72
    723
    Lijevi bek ?
    Perković to nije,a Štefulj je igrao u Rijeci kod Bišćana možda ga on "vrati".
  • Droljo
    5.7k
    Brzo se zaboravljaju neke stvari.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Tu su i klasni bekovi Stojanovic, Rrahmani..
  • Mlađi referent
    11.2k


    Ispravit ću te samo na ovom zadnjem - KTC je sudjelovao u 3 clean sheeta, a u dva nije igrao. U šestoj tekmi smo primili gol i on je bio tu.
    Dinamo je bio dobro posložen sustav i mega jaka ekipe te godine kaj je osnovni razlog zašto golove nismo primali, a Ras je odradio dosta bolju dionicu od KTC-a.

    Ali stvarno spamamo temu, dogovor postić nećemo, a nije ni da je neka goruća tema
  • San Lorenzo
    12.2k
    Teofil je jedan od pionira novog europskog Dinama, ona prva sezona u kombinaciji sa Dilaverom je defenzivni masterclass, meni će ostati zapamćen po inzistiranju da igra protiv Benfice iako je bio pod temperaturom...pet je godina tu, ni najmanji incident, nikad nikakvog rogoborenja jer ne igra, profesionalac do kostiju.
    U posljednjem kolu ove sezone zaslužuje da ga se izvuče par minuta prije kraja samo da dobije zasluženi standing ovation.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions