• Nolifer
    6.9k
    Frigana posudit sa opcijom kupnje. Jer 5 milki mi se cini prenapuhano i nek se na posudbi dokaze i pokaze i na kraju ponudit ugovor...
  • Infinity
    15.3k
    I ne moram podsjetiti samo na atienwena, jurica, kastratija, drmica, bockaja koji su nas kombinirano kostali oko 9 mil eura a ni jedan nije nio niti je nositelj dinama. Hnl je precjenjen. Cak i 2 mil eura je puno a omi na to ne bi pristali tako da ako ce ga dovoditi iskrcat cemo pravo bogadstvo a pouceni proalim iskuatvima ne pise nam se dobro....Orc123

    Onda tako mozemo nabrojati i promasaje iz stranih liga i reci da su strane lige precijenjene. Dodje ti reprezentativac Svicarske iz prve lige Francuske i bude flop.

    Odakle su dosli Ademi i Livakovic? Kapetan i prvi golman reprezentacije. Iz HNL-a.

    Dinamo se igracima iz HNL-a najvise puta pocastio kada bi doveo igraca iz Lokomotive, ali se znalo dovesti dobrog igraca i iz drugih klubova. Ne treba na osnovu nekih promasaja skroz okrenuti glavu od domace lige, jer tu sigurno ima potencijala koji bi se trebao dobro iskoristiti. Ne mogu svi biti Rog i Mandzukic, ali bi struka trebala procijeniti tko bi mogao biti i onda djelovati.

    Netko je neki dan prizivao povratak Gavranovica, a isti nam je dosao iz istog kluba kao i Drmic. Cak im je i ucinak bio tu negdje. Igrali su i za istu reprezentaciju, istu onu iz koje je stigao flop na lijevom beku.
  • crohnl
    29
    Rukavina ce sigurno dobiti prilike. Ne vjerujem da ce on ostati za juniore igrati kada su Gurlicu i Brkljaču poslali u Dubravu.
  • Mlađi referent
    11.1k


    Brozović, Mandžo, Olić, Rog, Ivanušec, Majer i milijun drugih. Orc je lik koji voli senzacionalna egzotična imena i boli ga k. za realnost. Ta fora da HNL ne može dat dobrog igrača je smiješna.

    Igrač se kao i auto kupuje kad je prilika a ne kad je sila, onda kupiš mačka u vreći.Patak

    Ovo je dobar point. Ako se uzme u obzir da je Petko pri kraju ugovora i vrlo upitno kaj i kak će bit s njim, možemo li si dopustit propustit Frigana ako smo Belju već? Naravno, 5-6 milijuna ne mogu opravdat, ali definitivno si u pravu
  • Ludovic IX
    5.8k
    koliko bi igrača trebalo biti po vama da izguraju ovih 18-19 utakmica do kraja..i to u skoro 4 mjeseca.

    ja podrzavam ciscenje svlacionice pod uvjetom da mladi dobiju dobar broj minuta i da vidimo jel jesu ili nisu. imamo dobru zalihu bodova i za 13 dana ju trebamo povečat na skoro nedostižnu i onda će valjda i tvrdoglavi cacke dat priliku mladima.
  • Orc123
    5.5k
    Pa mozemo mi platit za njega 5 mil eura na ljeto ako zabije jos 6-7 golova i namjesti 3-4....onda bi iza sebe imao tek jednu dobru hnl sezonu ali dobru perspektivu....tada mozr 5 mil eura ili prebijanje odstete za marina i jankovica plus neka nafoplata. Pa jbt niti jedan igrac koji je dosao direktno iz rijeke nije se pokazao kao pojacanje osim gavre, opet ista situacija. Pa imam osjecaj da smo ko crveni kriz za rijeku, ko njihom caritas, sponzor. Jbt napravimo im skoro momcad ove polusezone i jos im platimo suhim zlatom igraca koji ce tek mozda u perspektivi vrijediti te novce. Pa zar nema nikog sposobnog u klubu? Bas nitko? Ako uspoređujemo Tekpetiya? Pa trkpetiy je pojacanje a frigan moguca perspektiva. Ludogorec je klub razine Dinama a ovaj je tamo najbolji igrac. Odstete su tu negdje, gdje je logika u Friganovom transferu onda? Osim ako opet ti novci n3jdu samo u Rijeku.....
  • Orc123
    5.5k

    Ne svodi raspravu o igracima na osobnu sferu, ovo ti sad zadnji put ponavljam tebi i svima ovdje. Pisem argumentirano, ako me ne mozes pobiti argumentima nemoj se osvrtati osobno na mene! Jel ti jasno?
  • NitkoBitan
    12.9k
    dobar igrac, Hajdukovac....Orc123

    Frigan nije Hajdukovac 100%. Nemoj lijepit linkove di pjeva tovarske pjesme jer su to snimili iz zajebancije. Znam decka iz videnja ovak jer ljetujem na Kvarneru. Dogovorit cu ja transfer kad su nasi nesposobni :joke:
  • Zagi
    5.6k
    Ja bih rekao da smo i protiv Ludogorca i Bode igrali primarno kroz tranziciju. Ne samo to, prednosti protiv tih momčadi smo ostvarili u početnih 15ak minuta kad smo igrali visoki presing, a on počinje od centralnog napadača.

    Slažem se da i Petko ima svojih prednosti kod tranzicije. U presingu je jako slab.
    Kako ga razviti da bude spreman za ligu prvaka je na treneru. Fair point doduše.
  • Orc123
    5.5k

    Mozda i nije. Dogovori za 2 milje i prodano odmah hehe
  • Ludovic IX
    5.8k
    odlazak stefulja i emrelija je neznam po kojim kriterijima loš posao. Ako im ne plačaš plaću a kod tebe ne igraju i svaka čast emreliju ali Petko i Drmić su ispred njega kao špice a nije netko koga treba sad čekat. kao krilo je pokazao ništa do malo. a i tom slučaju , uvijek sam za minute rukavini nego emreliu.

    spustite malo loptu na zemlju. želimo da igraju klinci a onda se snebivamo odlasku stefulja i emrelia.

    ako nekog dovedemo koi donosi kvalitetu, super ali ako ne, treba pričaekat novu gardu (o kako se nadam novoj gardi) i nek oni onda vode sportsku politiku kako oni misle da treba. definitivno im ne treba neki balast kojeg se teško onda riješiti
  • Nino Bule
    11.7k

    protiv lude gore i bode imas periode dominacije periode di si povucen, nije usporedivo sa utakmicama protiv chelsija ili man city, vec protiv svih ostalih klubova bi trebao gajti igru koja ti najvise pase a to je nadigravanje i posjed, svi smo ovdje kritizirali cacica za previse povlacenja protiv rbs-a i milana prve utakmice a sad bi da igramo bunker i kontre, onda se treba rijesit 7,8 igraca iz prve postave i promjenit citavu koncepciju igre.
    Ja protiv frigana nemam nista samo ne mislim da je pametna kupnja jer je spojio 4 dobre utakmice, osim cijene koja je upitna, sportski sektor bi trebao igrace dovodit profilom da se uklope u ono sto igramo ali ocito ne postoji nikakva vizija i planiranje nego stihijsko dovođenje potaknutno medijskim hajpom nekog igraca, pa nas se povezivalo i s jebenim hoxhom iz slavena jer je spojio 3 dobre utakmice, zbog toga sam jako skeptican da trener i ostali koji donose odluke imaju plan kako koristit frigana ako ga dovedu.
  • Zagi
    5.6k
    A ne, ne. Ne bih ja da igramo bunker i na kontre. Nije samo to tranzicija.
    U idealnom svijetu ja bih da igramo kao sad Mutd pod Ten Hagom. Periodi visokog presinga, periodi odmora u srednjem bloku sa munjevitom tranzicijom. Protiv slabih protivnika u ligi "klasičan napadač" po mogučnosti, to može biti Kule npr.
    Profil Madžukića je idealan za tako nešto. Jel to Frigan, nek struka prosudi.
    Petko nije za to ali takav kakav je , za nas je klasa.
  • Nino Bule
    11.7k

    Nista od toga s nasim profilom igraca, mi smo prije hrvatski real madrid
  • Olmic
    2.8k
    Nisam gledao nijednu tekmu Frigana pa ne mogu sudit, ali procitao sam izjavu da mora birat izmedu sad ili italije izabrio bi MLS. To mi je dovoljno…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.