• Nino Bule
    11.9k

    19 godina i talent se danas placa, ali u svakom slucaju ni blizu 5 mil, najvise 2 mil eura bi dao. Pa jedan beljo koji je izdominirao u istri i nastavio u vrh formi u osijeku, miljama kompletniji igrac od frigana, i osijek ce na kraju dobit 5 mil eura za njega kroz bonuse.
  • NORTE
    9.7k
    Naša skaut služba je vidjela da je zabio gol tovarima i odmah nude 5 milijuna jer su nesposobni za naći pojačanje van HNL-a.namodi grebza
    I nije to baš tako...
    No, stvari se u klubu mijenjaju, nadam se ne na gore, iako trenutna sportska politika ne sugerira tako.

    S druge strane, transferi su bili i pljačka kluba.
  • Orc123
    5.7k
    Ako misle iskesirati 5-6 mil eura za Frigana radje nek ne dovode nikoga i nek sve prebace na ljeto. Valjda ce tad u klubu biti netko sposoban za voditi sportsku politiku. Ovo je smijurija....govorimo o igracu koji nije dominantan u hnl u svojem klubu koji se nalazi u donjem dijelu tablice. Ne pokriva ti kriticne pozicije vec je opet neki polivalentan igrac, u prijevodu ni vrit ni mimo. Jel u klubu ostao tko sposoban uopce?
  • Zagi
    5.6k
    Beljo miljama kompletniji igrac od friganaNino Bule

    Ma di, kak, na temelju čega?
    Vrlo, vrlo usporedivi igrači.
  • Orc123
    5.7k

    Po tome jer jer jw u dresu Rijeke zabio do sad 9 golova, da polusezonu nije bio nezamjenjiv u nikad goroj rijeci i da je tek sada spojio 4-5 dobeih utakmica a beljo ima 2 odlicne sezone u hnl, rasni strijelac i napravio je transfer u Bundesligasa a ne u MLS!
  • Mr Anderson
    5.8k
    Nikak nije Beljo miljama kompletniji igrač. Ima nekih prednosti, ali Frigan je mlađi i mislim da ima više prostora za napredak.
  • Mlađi referent
    11.2k


    Ma sigurno je, u pravu je Nino.
    Pa Beljo je prošle sezone utrpao 20 komada za faking Istru u prvenstvu i kupu, a ove godine bio na 8 golova u prvenstvu na pola sezone za Osijek.

    Ja nisam toliki pesimist glede Frigana, vjerujem da bi se on trebao razvit u igrača, ali 5-6 milja je ogroman rizik za igrača kojem nećeš moći pružit idealne uvjete za razvoj.
  • Nino Bule
    11.9k

    Frigan je mlađi tocno godinu dana, losija tehnika, losiji dribling a 10 cm nizi od belje, slabiji golgeter od belje.

    Frigan ima pressing, trku, voljni moment ali mislim da je glavna opasnost po gol kad se igra na tranziciju sto nama ne pase, dok bi belju lako ubacio u nas sustav.
  • thadd
    108
    Mogu oni tražiti i 10 za njega, nitko im ne brani ali tko će im toliko dati za njega? 2M maksimalno i to ako zabije do kraja sezone još 4-5 golova. Usporedba s Beljom je dobra.
  • Patak
    2.4k
    Igrač se kao i auto kupuje kad je prilika a ne kad je sila, onda kupiš mačka u vreći.

    Frigan se čini kao odlična prilika, odlični napadači su rijetki, evo spomenuli ste Mandžu i Olu, dugo je to vremena, nemamo ih niti u reprezentaciji.
  • Zagi
    5.6k
    Frigan ima pressing, trku, voljni moment ali mislim da je glavna opasnost po gol kad se igra na tranziciju sto nama ne paseNino Bule

    U europi ne igramo na tranziciju?
  • thadd
    108
    Naš najveći problem je taj što nemamo skautsku službu i onda se kupuje samo igrač iz naše lige ili igrač koji je igrao za našeg protivnika u Europi, ne vide dalje od nosa.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Ja isto nebi dao više od 2-3 milje za njega. Ali ponavljam, ako on nastavi igrati ovako do kraja sezone, a s obzirom na godine oni će dobiti za njega 5-6 milja i sigurno ga neće dati nama za duplo manje. Možda, ali uz dobar postotak od sljedeće prodaje.
  • Nino Bule
    11.9k

    Kako protiv koga, ako uđemo u ligu prvaka onda da protiv 2/3 protivnika u skupini, ali ne vidim kako ce nedovoljno dobar igrac koji grije klupu u hnl-u izbacit petka (koji je jako koristan u tranzicijama) iz prve postave za utakmice lige prvaka, a kupit novog igraca da grije klupu za cak 5 milijuna eura je nadam se svima ovdje neprihvatljiva odluka.
  • thadd
    108
    Beljo je godinu dana stariji a imao je iza sebe vrhunsku sezonu u Istri i polusezonu u Osijeku pa je otišao za manje od tih 5-6 milijuna. Ne znam zbog čega bi Rijeka trebala očekivati taj novac na osnovu jedne dobre polusezone Frigana kod njih!?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions