• Eduardo
    17.2k
    Gledajući malo kako se sve i svašta bira i svrstava u 'TOP desetljeća' ovoga ili onoga, zašto ne bi pokušali sastaviti listu najvećih Dinamovih pogreška desetljeća? Čisto zabave radi.

    Nešto tipa; pojačanja koja smo propustili potpisati, ili možda ona koja smo potpisali a ispali su flop, pogrešne prodaje, taktičke pogreške, itd. ... Slobodno si dajte oduška, ali probajte da ne pišete više od jedne stvari kako bi se potencijalno moglo priključiti što više forumaša (barem za početak).

    no.1;
    • Jedanaesterac protiv Shakhtara koji je KTC skrivio u 90+5' i zapečatio nam sudbinu u Europi. Istina, imali smo još dvije šanse za popravni ispit koje nismo iskoristili, ali ovo je bila prilika koju smo morali iskoristiti kako bi prezimili, i to kroz skupine Lige prvaka. Jedan nesmotren potez pojedinca koji se kasnije pokazao kao ključan.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    može npr.
    Prodaja Rahmania za 2 miliona eura...kasnije i prodan u Napoli za 14 miliona..
    .kapiten Kosova, ujedno nakon Teophila najbolji stoper tada u DZG
  • Bosna86
    11.5k
    ujedno nakon Teophila najbolji stoper tada u DZGNavijač Dinama

    Ajmo ne lupati, Rahmani je prošle godine Dilaveru mogao samo vodu donositi. Ne treba donositi naknadne zaključke, tada je bio rezerva i to zaslužena i tjt
  • Navijač Dinama
    7.3k
    istina u pravu si pokidoo je proslu bez greske tu je i onaj gol protiv Viktorie ..ali ovu se bas vidilo da mu ne ide bez Tea jednostavno ba on ne mze sa Pericem u tandemu ...tako da je po meni trebao Rahmani ostati i dati mu sansu ali onda naravno vjerovatno bi jaran Perić bio prodan(ma da i on je tek ove sezone "proigro")
    Tako da ovo mozda ide u onu rubriku "Šta bi bilo"
  • Bosna86
    11.5k
    Ne razumijem mržnju prema Pericu!?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    nemam ja nikakve mržnje prema nikome(izuzev par ZG udbasa i "bjegunaca u ovoj nasoj nazovimo je drzavom(BiH)) dobar je Peric lik i van terena i na drust.mrežama i jos ds niej dobar ne bih nakon Lovrena nam bio glavni stoper reprezentacije i sve ali on je tek ove sezone krenuo igrat i to valjda ja vjerujem jer je krenuo dobivat minute i prilike ali sta sam htio rec je da on i Dilaver ne mogu u tandemu jer se bas i ne razumiju ali tu je onaj ja vjerujem faktor ne dovoljno igranja zajedno..nemaju zajednickog iskustva (i to jv jer su prosle sezone igrali u tandemu Dilaver i Teophile a on je igrao jednu utakmicu sa jednim drugu sa drugim trecu ne igra a cetvrtu igra sa Leskovicem ...a sa 3 stopera je tek protiv Atalante kući uvedeno bar ja tak mislim ) ma da vjerujem da ce i to doc na svoje da ce ukapirat odbrana :smile:
    Lp!
  • xavier
    11.1k
    Stvarno mi nije jasno zašto stalno potencirate prodaju Rrahmanija kao nekakvu "veliku grešku". U Dinamu nije bio niti blizu prvih 11 na svojoj poziciji nego je krpao lijevog braniča. Da je ostao u Dinamu, ne bi sigurno sad vrijedio 10+ milijuna eura nego bi se možda pitali kako da ga se riješimo. No on je otišao u Italiju i očito pogodio. Dobio je priliku i iskoristio je. Ne možeš znati kakav će netko biti. Da ne govorimo da jako puno ovisi o kontekstu u kojem se igrač nađe.

    Mislite da bi Petković danas bio prvi napadač reprezentacije da je ostao u Veroni odnosno Bologni? Naravno da ne bi. Ista stvar s Oršićem.
  • Guinness
    1.9k
    Stvarno mi nije jasno zašto stalno potencirate prodaju Rrahmanija kao nekakvu "veliku grešku".xavier

    Kako je netko napisao sportnetu; to je ipak veća greška napolija , kakvog su igrača mogli imat za 2 a ne 14 milijuna...
  • xavier
    11.1k
    Kako je netko napisao sportnetu; to je ipak veća greška napolija , kakvog su igrača mogli imat za 2 a ne 14 milijuna...bk5b

    Mislim da je to kolega @The Undertaker napisao.
  • Kwedi
    3.8k
    mogli smo mi direktno prodat onda kovačića realu za 45,a ne interu za 11... :wink:
  • xavier
    11.1k
    mogli smo mi direktno prodat onda kovačića realu za 45,a ne interu za 11... :wink:Kwedi

    Razmišljao sam to napisati ili ne...ali svaki naš transfer je po top logici pogreška jer su igrači u pravilu kasnije prodavani za više novca :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Rog nije pogreska. Njega smo dali za 1.5+13.5, a ovi ga prodali za 2+13 :lol:

    Halilovica smo prodali za 5m, a Barca ga isto dala dalje za 5m :rofl:

    S njima dvojicom smo pravo pogodili :cool: A sta tek reci za Pinta kojeg smo utrzili za 3.4m i onda ga doveli nazad besplatno :cool: :cool: :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.