• Mlađi referent
    10.4k
    Meni ove ružne reklame u zadnje vrijeme opasno kvare dresove
  • Oluja
    3.6k
    meni ova reklama PSK izgleda solidno, a jedina koje se sjećam da nije nagrđivala dres i da je dobro izgledala je bila SIEMENS
  • Mlađi referent
    10.4k
    Upravo, meni je isto PSK čisto ok. No, ovo na Leicesterovom ili ovaj Unitedov mi je doslovno horor. Kad se sjetim još našeg s Konzumom.. katastrofa
  • maddaddam
    2.9k
    meni ova reklama PSK izgleda solidno, a jedina koje se sjećam da nije nagrđivala dres i da je dobro izgledala je bila SIEMENSOluja

    Bilo je jos dobrih, ali vise manje sam po slikama vidio: Ledo, Croatia baterije, Badel, Levis, Carrera i CO... mozda sam jos koju propustio. Lana i Konzum su horor. PSK je ok.
  • Draž
    1.1k
    Bilo je jos dobrih, ali vise manje sam po slikama vidio: Ledomaddaddam

    One Ledo reklame prek cijelih prsa... :scream:
  • Oluja
    3.6k
    Carrera mi je bezvezni ogromni prišivak koji je interesantan zbog nostalgije i retro štiha ali da je lijep, ne. Croatia baterije je interesantan i drag zbog samog imena ali isto ogromni prišivak kao uostalom sve reklame iz tog doba tako da tu ne vidim ljepotu, više nostalgiju.
  • maddaddam
    2.9k
    Da, ali trebate staviti reklame u kontekst tog vremena.
    I Coppertone mi ok, samo ona žuta je prst u oko. Da su samo bijela slova…
  • NORTE
    9k
    Pa taj nam je, u svijetloplavoj varijanti, bio 3. dres ove sezone:Neki tip sa Zapada
    Taj mi dres stvarno nije baš sjeo, vjerojatno je do jednobojnog grba...ali svakako bolje od ostalih nedinamovskih boja koje su bile.
  • Neki tip
    19k
    za grb se slažem, ni ja ne volim jednobojne, ali dres u cjelini mi je ipak jedan od ljepših dinamovih uopce, čak si ga i kupih, a zaista rijetko kupujem dresove sebi (jer ih naprosto ne nosim osim na tekmu tu i tamo, a nisam kolekcionar)
  • De Oliveira
    885
    ovaj prvi dres je brutalan.
  • Mrvica
    3.1k

    Ovaj Leicesterov je pun pogodak! :love:
  • Draž
    1.1k
    Prvi dres će navodno biti klasičan sa retro štihom.
  • Eduardo
    17.2k
    apel svima za ubuduće, osobno ću brisati postove koji sadrže samo link bez ikakvog objašnjenja o čemu je riječ.

    U ovom slučaju konkretno, ok, forum ne podržava Instagram linkove, ali može se skinuti i postaviti slika na forum, a uz nju link koji vodi na profil.

    Probajte se pridržavati jednostavnih smjernica da nam svima bude lakše i preglednije.

    Inače, dres uopće nije loš, samo nisam siguran da mi se sviđa uzorak na prsima tj. u plavoj boji.
  • NORTE
    9k

    Zapravo, pošto je taj uzorak iz kataloga već iskorišten u minuloj sezoni, vrlo je upitno da će isti biti u novoj. Šteta, jer taj uzorak mi je najljepši u ponudi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.