• Infinity
    15.2k
    Ovaj prvi sa zastavom Francuske naopako je los iz razloga sto to nije zastava Hrvatske.

    Ovaj drugi je OK. Samo bi ja stavio grb Dinama na sredinu trobojnice. Mislim da bi tako bilo bolje :grin: Moze trobojnica biti gore na prsima, a logo Adidasa isto moze biti na sredini ispod naseg grba.
  • Nolifer
    6.5k


    Probaj stavit trobojnicu umjesto adidasovih crta na rukavima, to bi bio pun pogodak
  • Zagabria
    206
    Prvi dres mislim da je mokri san svakog. Drugi neka modernija opcija.
    Attachments
    preuzimanje (124K)
    preuzimanje (1) (132K)
    preuzimanje (2)22 (134K)
  • Infinity
    15.2k
    To bi opet vise bila Francuska nego Hrvatska.
  • Nolifer
    6.5k


    To bi bila naša trobojnica, kad već gledamo tako crte
  • Infinity
    15.2k
    ess95d30xqi6vovv.jpg

    Meni ovo nikako nije Hrvatska.
  • Dino
    2.2k
    Ovaj prvi sa zastavom Francuske naopako je los iz razloga sto to nije zastava Hrvatske.Infinity

    Ako se zastava Republike Hrvatske ističe okomito na stolu, tribini ili kakvom drugom počasnom mjestu, crvena boja zastave je prva s lijeve strane, gledano s prednje strane. Ako se zastava Republike Hrvatske polaže na odar, postolje ili koji drugi predmet ili se nosi u vodoravnom položaju, crvena boja se nalazi s lijeve strane gledano s prednje strane.

    Evo tekst o isticanju drzavnih simbola. Ova zastava na dresu bi bila hrvatska iako se meni osobno takav dres ne svida bas.

    S druge strane, ovaj drugi mi je udarni!
  • Infinity
    15.2k
    Samo sto na svakoj od tih istaknutih zastava imas grb.

    Napisao sam i da mi za ovu s linijama na prsima vise odgovara da grb Dinama bude na sredini.

    Obicna zastava crven, bijeli, plavi bez ikakvog grba nije zastava Hrvatske.

    Meni je osobno to silovanje s isticanjem nacionalnih simbola seljakluk. Mozemo onda postati i HNK. Znamo da je Dinamo hrvatski, imamo kockice na grbu, a ostatak dresa treba imati obiljezja Dinama. Isto sam pisao da mi je 'nema predaje' puno bolje od zastave na vratu.
  • Dino
    2.2k
    Samo sto na svakoj od tih istaknutih zastava imas grb.Infinity

    Istina da, u pravu si.
  • Nolifer
    6.5k
    Meni je osobno to silovanje s isticanjem nacionalnih simbola seljaklukInfinity

    Zašto bi to bio seljakluk? Po meni je bolje da se ističu naše boje, nego tamo neki nepotrebni uzorci koji nemaju nekog smisla, to mi je više seljakluk, nego isticanje nacionalnih simbola.
  • Infinity
    15.2k
    Samo nagadjamo, nikome nije palo napamet naci katalog :rofl:

    ADIDAS 22-23 TEAMWEAR KITS
  • Infinity
    15.2k
    Zato sto nismo nacionalna selekcija nego nogometni klub. I sto puta je vec netko napisao i objasnio zasto se mi danas nemamo potrebu nekome dokazivati da smo hrvati.
  • Nolifer
    6.5k


    Meni ne smeta i nemam sa tim problem. Dapače, volio bih da nešto u tom stilu bude. Ali vidjet ćemo kaj će biti. Već smo i nervozni malo od silnog iščekivanja tog novog dresa. Samo da nas ne razočara
  • Infinity
    15.2k
    Nemoj se nervozirati po ovom vremenu, spucat ce te nesto, nije vrijedno :grin:

    Bit ce dres kroz par dana. Samo da ne bude saren i mene ce zadovoljiti.
  • Nolifer
    6.5k
    Nemoj se nervozirati po ovom vremenu, spucat ce te nesto, nije vrijednoInfinity

    Ja sam chill cijelo vrijeme... Tak da jedino kaj me može spucati je hladna pivica, ništa drugo :wink:

    Neka nas ugodno iznenade... Živi bili pa vidjeli :up:

    Znaš kako se kaže: (Bože čuvaj nas, toplih piva, hladnih žena i u ovom slučaju loših dresova)... :razz:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.