• masacusec
    3k
    Kao što rekoh, meni su naši najbolji dresovi iz perioda 2001-2004.
  • xavier
    11.1k
    Ja nikako ne volim uzorak, ali to je danas na žalost teško izbjeći. Vidim da se nekima sviđaju dresovi iz 90-ih, ali meni stvarno ne. Oni kvadratići na kragni su mi jedna od gorih stvari što smo imali na dresu. Ne zato što imam nešto protiv hrvatskih kvadratića nego mi jednostavno ne pašu. No zato apsolutno ne bih imao ništa protiv naše crven, bijeli, plavi trobojnice na rubu rukava ili oko vrata (kragnu na dresu nikako ne preferiram).

    Prvi dres naravno plavi, to je jasno. Drugi je za mene bijeli, a za treći bih volio da je crni.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    treći bih volio da je crnixavier

    Još ako neće imat kvadratića ili bil iceg nego full crno kao u njemaca :cool: :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Nije los, al meni isto Francuska :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Još ako neće imat kvadratića ili bil iceg nego full crno kao u njemaca :cool: :cool:Navijač Dinama

    Nisam napisao da će biti takav nego da bih ja volio takav, ali nema šanse...i naravno da mislim na skroz crni. Pa napisao sam odmah na početku da ne volim uzorak.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ovo bi ti bila crna varijanta trećeg dresa prateći onu kombinaciju templatea.

    preview4.png

    Re-editiran 4. da bude manje ko Francuska xD

    preview5.png

    Druga varijanta 4. posvećena Zagrebu

    full.png
  • Pop corn
    4.8k
    Meni takodjer, poglavito Umbro iz te dvije sezone u Ligi prvaka 98/99 i 99/00, mogao bi i danas proci .Batigol86

    xvj83jhaffa331hp.jpeg

    albvgkhdybpsni6j.jpeg
  • Batigol86
    198

    to je to, pogotovo ako je match worn s tekme protiv Olympiakosa 1-1 :cool: Ako ga ikad prodavao javi :joke:
  • NORTE
    9k

    Hlačice su brutalne.
    1ue6u1hi4rtcpiia.png
  • db-izbjeglica
    12.6k
    To sam već napomenuto... Ja bi htio "sveplavi" dres... Gdje će sponzor, grb biti reljefni, eventualno u malo drugačijoj nijansi plave, a broj i prezime igrača u nekoj nijansi svijetloplave.

    Za drugu/treću garnituru bi htio da se konačno isfura neka dvobojna varijanta, ne mora sve biti u istoj boji. Zašto recimo bijeli rezervni dres ne bi isfurali sa crnim šorcevima? Ne mora sve biti bijelo ili plavo.
  • NORTE
    9k
    Malo dinamovih dresova :ok:
    l5n5a1x3t0no0h76.jpg
    425kxtrbhxfq3lqf.jpg
    xoz8xc9pb339dyzk.jpg
  • smog
    236
    Da li netko zna jel bu klub radio još retro dresova iz 90ih ili je ona prva serija konačna?
  • maddaddam
    2.9k
    Trebalo bi se još raditi.
  • Mali Zeus
    9.3k
    12510447_497270907127464_1053860570475854401_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=cdbe9c&_nc_ohc=5IB9AzF-6zoAX-tAvev&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-Fb_FDa9VQuJAWG15XhpAxMy4iKZLkcoL-p9yowAOsIQ&oe=62056D8B

    Fora trenirke. :)
  • Pop corn
    4.8k
    Da li netko zna jel bu klub radio još retro dresova iz 90ih ili je ona prva serija konačna?smog

    Pa imaš ih tamo na Trgu još
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.