• vjeko1701
    5.9k
    Evo, sa dorađenim linijama na rukavima

    Full.png
  • Infinity
    15.2k
    Ja se nadam da ce biti sto manje uzoraka, a i ako ih bude da nece biti svijetlo plavi. Meni osobno nista od ovog prilozenog ne izgleda kao bijelo, izgleda mi svijetlo plavo.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ja se nadam da ce biti sto manje uzoraka, a i ako ih bude da nece biti svijetlo plavi. Meni osobno nista od ovog prilozenog ne izgleda kao bijelo, izgleda mi svijetlo plavo.Infinity

    Upravo to. Sve bijelo i bok. Ovo gore s crtama na rukavima je ok i to da bude to što se tiče nekih dodataka.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja osobno volim neki uzorak, ukoliko je suptilan (koja nijansa razlike u odnosu na primarnu boju). Ovog sam stavio jer aludira na šahovnicu a da baš nije direktna šahovnica.

    Svakom njegovo xD
  • Mali Zeus
    9.4k
    Treba vratiti devedesete kad je svaki klub na dresu imao neki uzorak kockica. :grin:
  • NORTE
    9k
    Treba vratiti devedesete kad je svaki klub na dresu imao neki uzorak kockica. :grin:Mali Zeus
    Jedno od najgorih razdoblja kluba kao takvog, ime i grb su dovoljni za to. "Kockice" su bile poželjne tad zbog mlade države. Možda na rukavima bi bile ok.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Jedno od najgorih razdoblja kluba kao takvog, ime i grb su dovoljni za to.NORTE

    Ne znam, meni su neki od dresova iz tog doba najljepši koje smo imali, tipa 97-98 i onda godinu poslije onaj.
  • Infinity
    15.2k
    I ono sto je zanimljivo. Klub bira boju dresa 7-8 mjeseci prije nego izbace novi dres. Mislio sam da se to obavi u mjesec, dva pred pocetak sezone, a ne ovako rano. Naravno, kontam da vec sad biraju uzorke, nije rijec samo o boji.
  • Batigol86
    198

    Meni takodjer, poglavito Umbro iz te dvije sezone u Ligi prvaka 98/99 i 99/00, mogao bi i danas proci .
    Al o ukusima se ne raspravlja :smile:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Meni takodjer, poglavito Umbro iz te dvije sezone u Ligi prvaka 98/99 i 99/00, mogao bi i danas proci .
    Al o ukusima se ne raspravlja
    Batigol86

    Top top, broj 1.
  • Eduardo
    17.3k
    moram reći da mi se sviđa ovo, posebno nijansa plave kod prve varijante, bijele crte i rub također. Po mom guštu još bolje bi išao uz bijele hlačice.

    Bijeli dres isto :up:
  • vjeko1701
    5.9k
    Stvar je da sam koristio addidas 2021 template pošto je to jedan od mogućih po kojima će nam raditi, taj template ima te rubove koje sam onda pokušao ukomponirati u trenutne "trim" boje za dresove. Boja prvog je klasična naša plava, samo računaj da je ovo jednostavan 3d render
  • vjeko1701
    5.9k
    I dal bi bio netko kome bi ovako nešto bilo ok za neki 4. dres ili tako nešto...

    Preview4.png
  • Oluja
    3.6k
    Ja nikako ne volim ovo kad je grb na sredini prsa
  • vjeko1701
    5.9k
    Mene to vraća na retro stil kasnih 90ih i ranih 2000ih, ne bi nikad odabrao za glavnu garnituru ali bi mi bilo fora za taj neki posebni 4. dres koji bi se koristio za neke posebne prilike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.