• puxigadjurdja
    1.4k
    Wow, ovo nitko nije očekivao :)
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Tko bi rekao da ekipa koja nikad ništa u životu nije radila, nema iskustva u upravljanju bilo čim suvislim, nikad nije sudjelovala u bilo kakvim ozbiljnim projektima... Ne poznaje legislativu, osnove ekonomije i poslovanja.... Baš čudno!
  • Baneki
    730
    Treba ih samo pustiti da rade, dati im priliku....
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pa nitko ih ne dira!

    za početak bi mogli malo organizirati komunalne službe, trava pored nekih prometnica je visoka skoro pola metra, a pojedino bilje se već počelo širiti i na same prometnice.
  • NORTE
    9.3k
    Treba ih samo pustiti da rade, dati im priliku....Baneki
    Nema ih šta itko puštati ili im davati priliku, jer oni su svoju vlast premoćno osvojili zahvaljujući Zagrepčanima koji su ih izabrali, imaju svoj mandat pa neka se dokažu. Svi imaju pravo na kritike vlasti, ali kad ju daju koalicijski partneri kriminalaca e to je previše za probavit.
  • Mali dioničar
    14.2k
    premoćno osvojili zahvaljujući Zagrepčanima koji su ih izabralNORTE

    A Bandića su birali Svemirci...
  • NORTE
    9.3k
    A Bandića su birali Svemirci...Mali dioničar
    Školsko vađenje iz konteksta. Poanta je da su legitimno izabrani predstavnici vlasti i to premoćno i apsolutno. Zna se tko je glasao za Bm, oni koji su od njega imali koristi ili debele koristi, svi korisnici gradskog proračuna, socijala, nac.manjina...
  • Dino
    2.2k
    Zna se tko je glasao za Bm, oni koji su od njega imali koristi ili debele koristi, svi korisnici gradskog proračuna, socijala, nac.manjina...NORTE

    Ne drzi mi bas ova teza vodu. Pa korisnici gradskog proracuna, socijala i nacionalne manjine bi i dalje muzli taj proracun da je pobijedila Jelena PV. Bandic je jednostavno stvorio kult licnosti i brojni ljudi su za njega glasali nevezano za proracun.

    I da, izabrani su legitimno i od njih se ocekuje da rade legalno, a ne da se nastavi sve ono protiv ceg su ljudi glasali.

    Ono kao boris se protiv nepotizma, poslova prek veza i to al ipak namjestas “natjecaj” kak ti pase. Ne znam, mene bi bilo mrvicu sram…
  • Mali dioničar
    14.2k
    A Bandića su birali Svemirci...
    — Mali dioničar
    Školsko vađenje iz konteksta. Poanta je da su legitimno izabrani predstavnici vlasti i to premoćno i apsolutno. Zna se tko je glasao za Bm, oni koji su od njega imali koristi ili debele koristi, svi korisnici gradskog proračuna, socijala, nac.manjina...
    NORTE

    Skupština 2017.

    Bandić 74k
    Taritaš/SDP 67k
    Švaljek 40k
    Možemo 25k

    Skupština 2021.

    Možemo 130k
    JPV 29k
    SDP 28k

    To je 200tinjak tisuća koji ne glasaju za “desničare” tipa HDZ, Škoro, Most.

    Ajde mi pliz objasni otkud 130k glasova Možemu 2021. ako dobar dobar dio Banderasovih 74k nije dalo glas njima...? Imaš neku matematiku koja nije “van konteksta”? Nekaj konkretno pliz.

    Edit.

    Nazovi desna strana.

    2017.

    HDZ 39k
    Esih 27k
    Most 16k

    2021.

    HDZ 36k
    Škoro 34k
    Most 20k
  • Jaro
    5.6k


    na izbore su izasli mnogi koji su ih na onima prije izbjegavali u sirokom luku jer su kao i kod Mosta nekoliko godina ranije na drzavnim popusili pricu o novoj, zdravoj alternativi..
    Znam neke od glasaca Bandica - ti nebi dali glas Mozemo cak ni da im prijeti Guantanamo, bas kao i ovih obrnutih...
  • Mali dioničar
    14.2k
    mnogi koji su ih na onima prije izbjegavali u sirokom lukuJaro

    Ajde malo kvantikacije pliz.

    Na izbore za Skupštinu je i 2017. i 2021. izašlo cca 320k ljudi. Imaš neku drugu statistiku?
  • Sljeme
    1.8k
    Nikad više Možemo nebu te glasove dobil. Mislim da nebuju ni do kraja mandata zdurali.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Nikad više Možemo nebu te glasove dobil. Mislim da nebuju ni do kraja mandata zdurali.Sljeme

    Tako se i meni čini. Ovo što sam čitao u vezi HG nikako nije dobro. Osim amaterizma tu se čini da postoje i nekakvi dealovi i tajni dogovori. Samodol i Vuković kao da su bili zaposleni kao fikusi koje neće pitati oko nekih ili većine stvari.

    Ipak najbolji mi je dio kako se Celakoski i Benčićka, koji nemaju nikakvu funkciju u Gradu, vuku po sastancima i bahate. Mislim da se čak i Juričan spominje u Samodolovom blogu.
  • reziser
    6.4k
    TT: neka institucije rade svoj posao... brzo se ufurao :rofl:
  • NORTE
    9.3k
    Afere Bm 365 dana u godini, grad pljačkan 15 godina = nikom ništa.
    Hdz afera svaki tjedan 30 godina = nikom ništa i nikad jači.

    Možemo 4 mjeseca na vlasti u Zagrebu, svi ih već pokapaju i zazivaju dobre stare prokušane gospodare, osvjedočene štetočine. I zona je na nogama :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.