• Jaro
    5.6k
    u utorak je "Koncar" izletio kod zapadnog i kaos do Zapresica... Tramvaji su teski, pruga ocito nedovoljno kvalitetna za ovakav nacin koristenja, a i presjecanje autoprometnica kojima voze kamioni, sleperi i slicna teska vozila ne pomaze...
    Javni prijevoz je bio 10/10 kad? 1987r u doba Univerzijade mozda...
  • jedan u nizu
    6.1k
    Problem su potpuni nesposobnjakovoći koji su došli sa sektom na vlast i javni prijevoz u Zagrebu koji je bio za ocjenu 10/10 može samo degradirati u kvaliteti a postati i opasnost po građanePatak

    Da jer očito su oni vlastitim rukama kopali ispod tracnica, unistavali ceste i sjebali tramvaje koji voze vec 20 godina po gradu.

    Da je kojim slucajem iskocio ovaj novi\stari polovni tramvaj vec bi ga ljudi tužili.

    ovo je u rangu da su krivi i za pucanje cjevovoda starih 80 godina.

    Dajte najte
  • ksapi
    2.2k
    Tomasevic je obecavao da ce do kraja njegovog prvog mandata poceti gradnja metroa.
    Takodjer je covjek izjavio da namjerno stvara prometne guzve kako bi natjerao ljude da se vise voze javnim prijevozom i biciklom. Pa tko ih moze braniti?

    Nisu krivi za stare pruge, ali bome nisu ni poduzeli nista da ih moderniziraju, rasterete.. nesposobni, kao i za sve drugo.
  • NitkoBitan
    12.3k
    kako bi natjerao ljude da se vise voze javnim prijevozom i biciklom.ksapi

    Dinamo igra, na stadionu se ocekuje 20tak tisuca ljudi a ja na Kvatricu cekam tramvaj skoro 10 minuta, a na Borongaju poslije tekme i vise od 10.

    Dosta dobro promoviranje javnog prijevoza, osim ako ne zeli da se i od koristenja javnog prijevoza odreknemo te idemo svugdje biciklom i pjesice.
  • ksapi
    2.2k


    O cekanju ne treba ni pricati, to kaska vec godinama na gotovo svim linijama. Afrika sa strujom, to je Zagreb trenutno
  • Patak
    2.2k
    Ovo nema veze s tramvajima, ni Končarevim ni polovnim njemačkim nego sa održavanjem tračnica, a to je u domeni grada.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Zadnja rekonstrukcija pruge (i cijelog krizanja) na tom krizanju je bila 2013 godine. Ako mi gradimo ceste i pruge da im je vijek trajanja 10-11 godina onda ne znam sta bi rekao.

    Cesta na zapadnom kolodvoru se mijenjala i dosta kasnije. Zar nam je vijek prometnica svega par godina?
  • Patak
    2.2k
    Ja nisam ni rekao da prošla vlast nije odgovorna za stanje pruga, ali je i ova sadašnja. Morali bi riješiti kritične točke, a dobro se znaju koje su to. Umjesto da crtaju ulične grafite i slične budalaštine.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Al evo sad se priča da je to zbog greske vozaca, da se sudario pa onda izletio.
    Sta cemo sad?

    Ko i inace, pricekati tocne informacije, prvo skocit pa onda reci hop.
  • FrenchMontana
    317
    Al glavno opravdanje za svaku nedaću ce biti Bandic, Bandic, Bandic…Pa jel mozes za jednu stvar preuzet odgovornost trolu ljevicarski?? Kad treba zabranit nesto, ogranicit ili obojat neki nasumicni predmet na ulici u dugine boje, to sve prolazi. Ozbiljno treba razmislit o selidbi u neki grad/mjesto unutar Zg prstena jer za 10 godina bojim se na kaj cemo licit.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Al evo sad se priča da je to zbog greske vozaca, da se sudario pa onda izletio.
    Sta cemo sad?
    jedan u nizu

    A kaj možemo? Očito je da je Tomašević kriv jer nije uveo interne sustave koji će predvidjeti izvjesnost prouzročenja prometnih nesreća od strane zaposlenika Holdinga i njihovo udaljenje s radnog mjesta. Treba li netko poginuti u Zagrebu prije nego što Možemo napokon krene predviđati budućnost?!
  • Bruh
    901
    tak dosta ekipe i razmišlja... a najjače je kad kažu kak policija nije zaustavila ubojicu pa nisu vidoviti da znaju tko će koga ubit.
  • jedan u nizu
    6.1k
    A kaj možemo?Bosskovitz

    Ocito je vozac koji je zaposlen za vrijeme bivsa vlasti pa sadasnja vlast prebacuje krivnju na pokojnog.

    Zajebanciju na stranu, želim pricekati policijsko izvjesce da se vidi sta se desilo. I ja sam prvo citao da je tramvaj iskocio i onda udario u drugi. A sada da je prvo udario pa onda iskocio.
    Glupo je okrivljavati nekoga ako jos nije sluzbeno.
  • Nolifer
    6.7k
    Ah ti nesposobni šoferi danas.... :lol:

    FB-IMG-1708948358421.jpg
  • mali M
    3.5k
    Toliko sarkazma, al je činjenica da sadašnji samo lifraju sve što je loše na pokojnog, i tako će biti slijedećih ohoho, jer su si već dali alibi kad su štancali narativ po novinama "20 godina će trebati da se Zagreb oporavi".
    Što se tiče tramvaja, toliko drame od protivnika današnje vlasti, nego, i ja mislim da su nesposobni, al tramvaji su iskakali iz tračnica i prije Bandića i za vrijeme i očito nakon, tramvaji su se sudarali i prije Bandića, i za vrijeme i očito nakon.. Pa dnevno ima hrpa sudara, daj ne radite glupave priče gdje ih nema...

    a najjače je kad kažu kak policija nije zaustavila ubojicu pa nisu vidoviti da znaju tko će koga ubit.Bruh
    Bracika, to kažem i ja, a iz razloga zato što često te ubojice imaju već 129 prijava za nasilje, prijetnje, pokušaje ubojstva. Hoćeš od obiteljskog nasilja pa do društvenog. Nitko normalan to neće reć za random lika koji je psihički pukao i nekome oduzeo život, ali ću sto puta ponoviti tu "mantru" ako treba za ove koji imaju dosjee debele ko ruka pa se svi zajedno čudimo... Nisu nostardamusi, niti netrebaju biti, moraju samo sprovoditi zakone koji su napisani..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.